Aqua pobyt pro ženy u Lipna

Pokud si chcete užít víkend plný relaxace a vodních radovánek, tak Aqua pobyt pro ženy s ubytováním na břehu Lipenské přehrady bude jistě správnou volbou. Kvalitní ubytování, lahodná polopenze rautovými stoly a v neposlední řadě i vstup do 1500 m² velkého aquaparku jsou garancí vydařených dnů.

Zde je kompletní program balíčku Aqua pobyt pro ženy u Lipna: jak již úvod napověděl můžete se těšit na ubytování ve wellness hotelovém resortu 4* standardu v populární destinaci na břehu jihočeského moře a pod šumavskými kopci. Během pobytu si pochutnáte na lahodné polopenzi, kde snídaně i večeře budou formou studených a teplých rautových stolů.

Dále budete moci relaxovat v hotelovém aquaparku jehož součástí je vnitřní bazén 468 m², divoká řeka, vodní vřídlo, perličková lůžka, hydromasážní trysky, tobogán 50 m, dětské brouzdaliště s klouzačkou.

Lokalita je naprosto ideální na výlety (např. Český Krumlov je vzdálen jen 30 Km) a sportovní vyžití – pokud samozřejmě vyšetříte nějaký čas a bude se Vám chtít opustit brány wellness resortu.Pojeďte tedy doplnit energii a pořádně si užít vodních radovánek k Lipenské přehradě.

K Aqua pobytu pro ženy lze doobjednat

K Aqua pobytu pro ženy je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně švédskými stoly pro dvě dámy – 2 860 Kč, 2) Balíček Lipno – 1x thajská aromatická masáž a 1x klasická celková masáž – 1 990 Kč, 3) Balíček Hit – 1x medová masáž a 1x aromatický peeling celého těla  – 1 490 Kč, 4) Balíček Luxus – 2x kokosový peeling a 2x kokosová masáž   –  2 650 Kč, 5) Balíček Beauty – 2x manikura, 2x pedikura a 2x parafínový zábal – 2 250 Kč, 6) Vyhlídkový let nad krásami jižních Čech pro dvě dámy (vzdálenost letiště 50 Km u Hluboké nad Vltavou) – 3 399 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Můžete se těšit na kvalitní ubytování v pokojích hotelu 4* standardu. Do výbavy každého pokoje patří koupelna, WC, TV se SAT, přípojka na internet a telefon. Z pokoje budete mít výhled buďto na Lipenskou přehradu nebo na zalesněné vrcholky Šumavy. Na pokoje je v případě zájmu možné přidat přistýlku či postýlku.

Stravování

Aqua pobyt pro ženy u Lipna Vám nabídne stravování formou polopenze. Jak snídaně tak večeře si budete moci vychutnat formou pestré nabídky studených a teplých rautových stolů. K dispozici Vám budou dvě restaurace (jedna se staročeskou kuchyní s certifikací Czech Special), bohatý výběr kvalitních moravských a francouzských vín i možnost “take away” objednaného jídla.

Lokalita pobytu pro ženy

Jižní Čechy – Lipno

Zajímavosti okolí

Lipno a jeho okolí je plné přírodních krás a historických památek. Z wellness hotelu si můžete udělat příjemný výlet třeba k památkám UNESCO v Českém Krumlově (30 Km), na hrad Rožmberk (20 Km), do Hluboké nad Vltavou (60 Km), k působivým skalním útvarům u řeky Vltavy či na šumavské kopce.

Ostatní

Aqua pobyt pro ženy u Lipna je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 2 860 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty hlídané kamerovým systémem. Pobytový balíček je ideální i na pobyt pro pár či na rodinné pobyty (hotel nabízí hlídání dětí). Hotel poskytuje bezbariérový přístup i pokoje.

Cena

7 999 Kč za dvě dámy  (3 999 Kč / osoba)  hodnota pobytu 320 bodů

wellnes víkend frymburk lipno pobyt pro ženy wellness víkend šfrymburk lipno wellness lipno hotely wellness víkend na lipně lipno hotely ubytování   víkend lipno pobyt wellness víkend lipno  víkend lipno pobyt wellness víkend lipno  víkend lipno pobyt wellness víkend lipno
 

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.