Ayurvédský pobyt v Poděbradech

Načerpejte energii během ayurvédského pobytu v oblíbených středočeských lázních. Kvalitní ubytování, lahodná strava formou polopenze i relaxační program v čele s ayurvédskou kúrou pro každého z páru jsou garancí příjemně stráveného času v Poděbradech.

Zde je kompletní program Ayurvédského pobytu v Poděbradech: tentokrát vám nabídneme ubytování v oblíbeném lázeňském hotelu, který se nachází na ideálním místě jak na procházky podél řeky Labe, tak směrem na lázeňskou kolonádu s fontánou. Kvalitní ubytování doplníme o lahodnou polopenzi. Snídani formou bufetu a servírované večeře formou výběru z menu ve stylové hotelové restauraci jistě potěší vaše chuťové buňky.

A nechybí ani slíbená porce relaxace. Společně budete relaxovat při parní lázni s aromaterapií a jako zlatý hřeb programu bude pro každého z páru připravena uklidňující celotělová ayurvédská olejová masáž.

Jistě se i vydáte na procházku do krásně upravených lázeňských parků, ochutnáte místní prameny, posedíte u fontány nebo třeba vyzkoušíte mnoho kilometrů cyklostezek vedoucích přímo od hotelu.

K Ayurvédskému pobytu v Poděbradech lze doobjednat

K pobytu v Poděbradech je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o jednu noc včetně snídaně – 2 190 Kč, 2) Welcome set po příjezdu – láhev sektu a kytice růží pro dámu na pokoji – 999 Kč , 3) Golf – lekce golfu pod vedením zkušeného trenéra 1 500 Kč, 4) Balíček masáží – pro dámu klasická masáž, pro pána reflexní masáž – 1 600 Kč, 5) Balíček Radost – 2x akupunkturní čínská masáž a vyjížďka na koních pro dva 2 600 Kč, 6) Balíček Relax Speciál – masáž éterickými oleji pro dámu, rekondiční masáž pro pána 1 500 Kč, 7) Balíček Lady – manikúra nebo pedikúra a kompletní kosmetické ošetření pro dámu – 2 000 Kč, 8) Balíček Gold – kompletní kosmetické ošetření pro dámu a celková rekondiční masáž pro pána – 2 400 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Stylově vybavené pokoje oblíbeného lázeňského hotelu vám poskytnou kvalitní ubytování. Součástí každého pokoje je TV se satelitním příjmem, minibar, telefon, koupelna s vanou nebo se sprchovým koutem, toaleta a u některých pokojů klimatizace. Pokoje nabízí výhled na poděbradský zámek nebo na řeku Labe.

Stravování

Součástí balíčku Ayurvédský pobyt v Poděbradech je polopenze. Snídaně formou bufetu doplní večeře formou výběru z menu v hotelové restauraci. Lahodné pokrmy a příjemné posezení v hotelové restauraci jsou v letních měsících ještě doplněny o možnost využít venkovní terasu s výhledem na Labe.

Lokalita wellness pobytu

Poděbrady – hotel se nachází v blízkosti Labe nedaloko zámku a centra Poděbrad

Ostatní

Ayurvédský pobyt v Poděbradech je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc s polopenzí je 2 790 Kč), Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat na pobyt s Vámi.

Cena

7 999 Kč za pár  (3 999 Kč / osoba)  hodnota pobytu 320 bodů

Poděbrady lázně Poděbrady ubytování Poděbrady Poděbrady ubytování Poděbrady - Relaxační víkend Poděbrady levné ubytování Poděbrady víkend pro dva Podebrady Poděbrady víkendy pro dva Podebrady ubytovani Poděbrady víkendy pro dva Podebrady ubytovani Poděbrady víkendy pro dva Podebrady ubytovani

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.