Luxusní wellness víkend v Hevízu – Maďarsko

Tento wellness víkend Vás zavede do nejvyhledávanějšího maďarského lázeňského letoviska Hevíz, kde pro Vás mimo výběrového ubytování bude připraven pestrý wellness program (neomezeně vodní i saunový svět, masáže), lahodná strava formou polopenze a mnoho možností na relaxaci v čele s termálním jezerem se “zázračnou vodou”.

Zde je kompletní program pobytu Lázně Maďarsko – Luxusní wellness víkend v Hevízu: oblíbené lázeňské centrum Maďarska Vám poskytne tři dny plné relaxace, wellnessu a odpočinku. Připravili jsme pro Vás výběrové ubytování v luxusním hotelu standardu 4* Superior, který se nachází jen 400 metrů od termálního jezera, kterým je Hevíz proslaven. Jezero o velikosti 50 hektarů s rozlohou vodní plochy 4,4 hektary je největším jezerem s teplou léčivou vodou na světě. Teplota vody v létě dosahuje až 35 stupňů a v zimě neklesá pod 22 stupňů Celsia, proto je lokalita vyhledávána celoročně. Léčivá voda působí blahodárně na pohybové ustrojí a o její “zázračné síle” byli přesvědčení již v dobách starověku.

Pokud tedy zrovna nebudete využívat blahodárné účinky Hevízského jezera, tak pro Vás budou k dispozici pestré wellness možnosti přímo v hotelu. Během pobytu můžete neomezeně využívat: vnitřní bazén s atrakcemi, venkovní bazén s vodními atrakcemi Acapulco, bazén s termální vodou, whirlpool, dětský bazén, finské sauny, parní lázeň, tepi-caldarium, frigidarium i fitness centrum. Dále se můžete účastnit aktivních programů přímo ve wellness jako např. vodní cvičení či gymnastika, power walking, aquaaerobic, stretching, cvičení pro zlepšení držení těla atd.).

Abyste na takto nabitý program měli dostatek energie, je pro Vás připravena polopenze formou Vital stravování (viz Stravování).

K pobytu Luxusní wellness v Hevízu lze doobjednat

K pobytu Luxusní wellness v Hevízu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár – 4 790 Kč, 2) Balíček Relaxace – čínská energetická masáž pro dámu, a klasická relaxační masáž pro pána – 2 998 Kč, 3) Balíček Thai – pro dámu thajská masáž bambusovým olejem a pro pána celková thajská masáž – 3 798 Kč, 4) Balíček Beauty – pro dámu koupel v Hevízském bahně a reflexní masáž, pro pána koupel v Hevízském bahně a masáž hlavy – 3 658 Kč, 5) Balíček Klasic Relax – 2x bylinná beauty koupel a 2x regenerační masáž – 2 858 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Ostatní služby

Přímo v hotelu je možné využít následujících služeb: svět bazénů a svět saun, fitness centrum, dětský koutek, lékařskou poradnu, poradnu pro zdravý životní styl, pronájem kol, hotel zajišťuje dále následující programy: večer s maďarským folklórem, taneční večery, prohlídku města s průvodcem, ochutnávku vín z oblasti Badacsona, pestrou nabídku aktivních sportovních programů: ranní rozcvička, aquaaerobic, stretching, cvičení pro zlepšení držení těla, animační programy a nabízí i několik výletů po zajímavých místech v okolí jako např. zámek Festetics, Keszthely, okružní cesta kolem Balatonu, večer s folklórem v tradičním sklípku atd.

Vybavení pokoje

Můžete se těšit na komfortně vybavené pokoje standardu 4* Superior. Součástí každého pokoje je terasa nebo balkon, klimatizace, vana/sprcha, vysoušeč vlasů, trezor, telefon, televizor se satelitním příjmem, mini-bar a připojení k internetu.

Stravování

V ceně wellness pobytu je zahrnuta polopenze zaměřená na Vital stravování. Jak snídaně tak večeře jsou formou pestrých švédských stolů. Snídaně pro Vás budou připraveny v restauraci Citrus a nabídnou více než 150 různých pokrmů pro sestavení nejdůležitějšího jídla dne. Večeře po příjemně prožitém dni bude lahodným výletem do světa gastronomie. Nabídka bufetových stolů bude zahrnovat chutě tradiční maďarské i mezinárodní kuchyně, vegetariánské pokrmy a typická jídla regionu župy Zala. Kromě toho můžete ochutnat také populární domácí moučníky, tradiční maďarské polévky (které bývají hotelovým hostům zdarma k dispozici i na obědy) a balatonské rybí pokrmy či využít bohatý salátový bufet. Mimo restaurace Vám budou k dispozici bar, kavárna a zahradní gril ihned u bazénů.

Lokalita lázeňského pobytu

Termální lázně Hevíz – Maďarsko (350 Km z Brna)

Ostatní

Pobyt v Hevízu je možné uskutečnit i na delší dobu (cena za noc navíc s neomezeným vstupem do wellness a snídaní je 4 790 Kč pro pár) případně v průběhu pracovního týdne na libovolné tři dny a dvě noci, přímo v hotelovém areálu se nachází podzemní parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje bezbariérovým pokojem. Pobyt je ideální i pro rodiny s dětmi (kalkulaci Vám rádi připravíme).

Cena

10 999 Kč za pár (5 499 Kč / osoba)  hodnota pobytu 440 bodů

termální lázně MaďarskoMaďarsko lázněHevíz ubytováníHevíz hotely levné pobytymaďarské lázně levnělevné ubytování Maďarskolazne madarskoheviz ubytovaniheviz hotely levněheviz ubytovaniheviz hotely levněheviz ubytovani madarsko lazne termály

Mapa

Z hodnocení klientů

Špičková strava, tak bohatý výběr nabízí málokde a hlavně tradiční maďarská kuchyně byla perfektně připravena. Do Hevizu se moc rádi opět vrátíme. Soňa Kvačková

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.