Noc snů v jedinečném zámeckém apartmá na Vysočině

Vypravte se na skutečný zámek a prožijte neopakovatelnou noc v nejluxusnějším zámeckém apartmá o rozloze 139 m2, které garantuje jedno z nejůžasnějších ubytování v ČR. Nebude chybět ani 6ti chodová degustační večeře, privátní pronájem vířivky v zámecké věži či projížďka kabrioletem. Pokud hledáte pohádkový pobyt, tak vám tento balíček dle referencí našich klientů můžeme plně doporučit.

Zde je kompletní program pobytu Noc snů v jedinečném zámeckém apartmá: jak již úvod napověděl, tentokrát se můžete těšit na opravdu nevšední ubytování v nejluxusnějším apartmá zámeckého hotelu 5* standardu (více viz Vybavení apartmá). Zámecký skvost jehož červené věže s cimbuřím ční do krajiny Českomoravské vrchoviny již více než čtyři století vás přivítá ve své plné kráse.

Po příjezdu na zámecké sídlo budete přivítání welcome drinkem, lahví zámeckého vína a dáma květinou. Během pobytu si vychutnáte snídani formou švédských stolů z přírodních produktů od místních farmářů a hlavně šestichodové degustační menu v zámecké restauraci (více viz Stravování). Dále budete moci neomezeně využívat luxusní zámecké wellness centrum jehož součástí je bazén, vířivka, finská, švédská a parní sauna, fitness a silencárium. Romantické chvíle si užijete během privátního pronájmu vířivky přímo v zámecké věži.

Pokud budete chtít trošku protáhnout tělo, tak ideálně poslouží zapůjčení horských kol, holí na nordic walking či využití golfového trenažéru. A v pobytovém balíčku na zámku nechybí ani vyjížďka zámeckým kabrioletem .

K pobytu Noc snů v zámeckém apartmá lze doobjednat

K balíčku Noc snů je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Welcome set po příjezdu – láhev sektu a pralinky na pokoji – 999 Kč, 2) Balíček Relax Gold – zpevňující mandlový zábal pro dámu a relaxační aroma masáž pro pána (jedná se o luxusní spa procedury L´OCCITANE) – 4 699 Kč, 3) Balíček Zámecký relax – levandulová masáž pro dámu a relaxační masáž zádové sestavy pro pána (jedná se o luxusní spa procedury L´OCCITANE) – 4 999 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení apartmá

Vstupte do jedinečného zámeckého apartmá o rozloze 139 m2 a nechte se inspirovat původním dřevěným stropem, krásnou mozaikovou podlahou a dotkněte se vyřezávaného dřevěného zrcadlového portálu, který je šperkem tohoto apartmá, kde můžete odpočívat v posteli pod baldachýnem anebo se usadit v měkkých polštářích… Obrovská historická kachlová kamna stráží celý prostor jako rytíř v zeleném brnění. A k tomu všemu skutečné zámecké tajemství – věžička se salonkem obloženým maurským dřevem pro chvíle snění a příjemné hovory. Pro ještě větší osobní pohodlí je apartmá vybaveno osobní vinotékou, a proto si skvělé vína z bohaté nabídky zámeckého vinného sklípku můžete vychutnat v pohodlí a intimitě svého luxusního ubytování.

Stravování

Během pobytu si vychutnáte snídani formou švédských stolů z přírodních produktů a hlavně 6ti chodové degustační menu pro skutečné gurmány v hotelové restauraci. Ke skvělému zámeckému hotelu patří i skvělá zámecká restaurace a kulinářské zážitky, které svým hostům nabízí Vás o tom přesvědčí. Zámeckou restauraci si zapamatujete pro svou nevšední atmosféru, za kterou vděčí své poloze v nejstarších prostorách zámku na místech bývalé středověké tvrze. Kulinářský zážitek umocní vkusné stolování s ručně foukanými číšemi a poháry ve stylu muránského skla, individuálně vybarveného na způsob okenních vitráží. Pokrmy pro Vás budou připravovány s láskou a zanícením a podávány na gurmánský způsob v duchu filozofie “slow food”. Gastronomický koncept restaurace vychází z nejlepších tradic české kuchyně v nové svěží interpretaci pro náročného hosta 21. století. Kvalitu čerstvých surovin z okolních regionálních zdrojů pocítíte okamžitě na vůni a chuti jídla. Vlídná obsluha zabezpečí pro Vás vše, co potřebujete k dokonalému kulinářskému zážitku. Jedna z největších sbírek francouzských vín značky Bordeaux, impozantní výběr doutníků, rafinované zámecké dezerty a lahodná pikniková menu jsou pomyslnou “třešničkou na dortu” v gastronomické nabídce zámecké restaurace.

Lokalita romantické noci na zámku

Zámek se nachází nedaleko Humpolce (v ideální dostupnosti jen hodinu jízdy z Prahy i z Brna)

Ostatní

Pobyt je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné dva dny a jednu noc) nebo na delší dobu například na víkend. Přímo v hotelovém areálu se nachází bezplatné parkoviště pro hosty.

Ocenění hotelu

Hotel dle nezávislého hodnocení na ubytovacím portálu Tripadvisor patří mezi nejlepší ubytování, které můžete v ČR vyzkoušet a obdržel již několik prestižních cen v celosvětovém měřítku. Hotel patří mezi Top 10 zámeckých hotelů světa a hotelové wellness vyhrálo prestižní celosvětovou cenu Luxury spa award.

Cena

25 000 Kč pro pár  (12 500 Kč / osoba) hodnota pobytu 1000 bodů

noc na zámkuromantická noc na zámkunoc na zámkuubytování na zámkuzámecké hotely nocnoc na zámku romantickáubytování na romantickém zámkupobyt na zámkunoc na zámkuhotely na zámku herálecnoc na zámku herálecubytování chateau herálecnoc na zámku herálecubytování chateau herálecnoc na zámku herálecubytování chateau herálecvíkendy na zámkupobyt na zámkuvíkend na zámku chateau herálecvíkend na zámku

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.