Pobyt v Českém ráji s vyhlídkovým letem – Jičín

Kvalitní ubytování v nedávno otevřeném 4* hotelu v Jičíně doplněné o lahodnou polopenzi v hotelové restauraci, relaxační masáže a hlavně zážitkový vyhlídkový let nad zajimavými místy Českého ráje je garancí vydařeného víkendového pobytu.

Zde je kompletní program pobytu Český ráj s vyhlídkovým letem: jak již úvod napověděl připravili jsme pro vás pobyt v centru Jičína v srdci Českého ráje. Po příjezdu do hotelu budete přivítáni welcome drinkem a během pobytu si pochutnáte na lahodné polopenzi v hotelové restuaraci.

Z Jičína to budete mít “co by kamenem dohodil” na mnoho oblíbených míst Českého ráje, lokalita je ideální na výlety za poznáním, ale i na turistiku či cyklotoulky. Těžko byste za víkend stihli poznat vše, co Český ráj nabízí a proto tento balíček obsahuje zážitkový vyhlídkový let nad nejznámnějšími hrady, zámky a sklanimi městy Českého ráje (Prachovské skály, Trosky, Kost, Humprecht, Valdštejn atd.). Tato místa tedy poznáte a zcela jistě i krásně nafotíte z ptačí perspektivy během vyhlídkového letu (vyhlídkové lety probíhají z letiště přímo u Jičína). Navíc nechybí ani příjemná relaxace v podobě klasických masáží pro každého z páru. Vypravte se tedy za poznáváním krás Českého ráje užít si vydařený víkendový pobyt do Jičína.

K pobytu Český ráj s vyhlídkovým letem lze doobjednat

Pobyt Český ráj s vyhlídkovým letem je možné rozšířit o následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc s polopenzí – 2 900 Kč, 2) Balíček masáží – klasicka nebo aromatická masáž pro každého z páru – 1 700 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Moderně vybavené pokoje právě otevřeného 4* hotelu poskytují komfortní ubytování. Součástí každého pokoje je klimatizace, podlahové topení, Wi-Fi, LCD TV, trezor, minibar, postele s vysokými matracemi a antialergickým ložním prádlem, psací stůl, křesla, moderní koupelna se sprchovým koutem a WC.

Stravování

V ceně pobytu Český ráj s vyhlídkovým letem je zahrnuta lahodná polopenze v hotelové restauraci. Snídaně formou buffe na každé ráno doplní večeře formou tříchodových menu nebo rautovými stoly po oba večery.

Lokalita víkendového pobytu

Jičín – vyhlídkové lety probíhají z letiště 3 Km od hotelu

Zajímavosti okolí

Český ráj je jedinečný región, který nabízí na nevelkém území množství zajímavých míst, která určitě stojí za návštěvu. Duch minulosti na vás dýchne na hradech Kost, Valdštejn, Valečov, Frýdštejn, Trosky či Rotštejn a zámcích – Hrubý Rohozec, Humprecht, Mnichovo Hradiště a Hrubá Skála. Naleznete zde též památky lidové architektury – Dolánky u Turnova, Sobotku nebo Vyskeř. Ideální variantou na výlet jsou i skalní města, kterých v Českém ráji, též naleznete několik – Prachovské skály, Hrubo či Maloskalsko.

Ostatní

Pobyt v Českém ráji s vyhlídkovým letem je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například na prodloužený víkend (cena za noc navíc s polopenzí je 2 900 Kč), v hotelu jsou k dispozici parkovací garáže (parkovaní je již zahrnuto v ceně pobytu), domácí mazlíček do 5 Kg může spokojeně cestovat s vámi.

Cena

9 999 Kč za pár  (4 999 Kč / osoba)  hodnota pobytu 400 bodů

hotely ćeský rájubytování český rájvíkend český rájpobyty český rájromantický víkend český rájvyhlídkový let český rájvíkendové pobyty český rájčeský ráj vyhlídkový letvíkendové pobyty český rájčeský ráj vyhlídkový let

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.