Pobyt v Českém ráji s vyjížďkou na koních

Vydejte se na vydařený pobyt do Českého ráje. Mimo kvalitního ubytování ve 4* hotelu a lahodné stravy je součástí tohoto pobytového balíčku i vyjížďka na koních do přírody, privátní pronájem vířivky i vinná degustace výběrových moravských vín se skušeným sommeliérem.

Zde je kompletní program balíčku Pobyt v Českém ráji s vyjížďkou na koních: jak již úvod napověděl tentokrát jsme pro vás připravili ubytování ve 4* hotelu na okraji Českého ráje v dobré dostupnosti na mnoho oblíbených turistických cílů. Součástí pobytu je vyjižďka na koních do přírody (vyjížďka je vhodná i pro úplné začátečníky) s instruktorem (v případě zájmu je možné vyměnit vyjíždku za masáž zádové sestavy pro každého z páru). Mimo jedinečného pohledu na svět z koňského sedla si jistě vychutnáte i lahodnou stravu v hotelové restauraci (více viz Stravování) i vinnou degustaci. V hotelové vinotéce budete moci ochutnávat z nabídky 72 druhů lahodných vín od 18 moravských vinařů. Tříhodinovou degustací u které nebude chybět ani občerstvení od lokálních farmářů vás provede zkušený sommeliér. Dále je součástí pobytu privátní pronájem vířivky a sauny v hotelovém wellness centru.

K Pobytu v Českém ráji lze doobjednat

K Pobytu v Českém ráji s vyjíždkou na koních je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o jednu noc včetně snídaně pro pár – 3 300 Kč, 2) Welcome set po příjezdu – láhev sektu a drobné pohoštění na pokoji – cena 890 Kč , 3) Balíček Relaxace – indická masáž hlavy pro pána, masáž lávovými kameny pro dámu – 1 990 Kč, 4) Balíček Wellness – masáž lávovými kameny pro pána a medová masáž pro dámu – 1 800 Kč, 5) Balíček Radost – kokosová masáž s peelingem a zábalem pro dámu a klasická relaxační masáž pro pána – 1 990 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Pokoje hotelu 4* kategorie vám poskytnou kvalitní ubytování. Do standardní výbavy každého pokoje patří koupelna s vanou a toaletou, TV se SAT, bezdrátové připojení k internetu, telefon, minibar, trezor a fén. Některé pokoje jsou s balkónem. Na pokoj je možné přiobjednat přistýlku nebo dětskou postýlku.

Stravování

Součástí pobytu jsou snídaně formou švédských stolů na obě rána pobytu a jedna večeře formou výběru z menu v hotelové restauraci. Určitě si vychutnáte i tříhodinovou vinnou degustaci v hotelové vínárně. V letních měsících jistě využijete příjemné stolování na hotelové terase.

Lokalita pobytu

Hotel se nachází u Mladé Boleslavi – v ideální lokalitě na výlety do Českého ráje případně Máchova kraje

Zajímavosti okolí

Pokud se z hotelu vypravíte směrem na severozápad může být cílem vašeho výletu hrad Bezděz či Máchovo jezero. Jestliže zvolíte severovýchodní směr přivítá vás Český ráj s hrady Kost či Trosky, zámky Hrubá Skála, Sychrov nebo Humprecht, ale i skalním městem Prachovskými skálami. Mezi další typy na výlet patří muzeum Škody v nedaleké Mladé Boleslavi a zámek Mnichovo Hradiště.

Ostatní

Pobytový balíček lze absolvovat též kdykoliv v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), případně na delší dobu například na prodloužený víkend či déle (cena za noc navíc pro pár je 3 300 Kč se snídaní). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, k dispozici je i bezbariérový pokoj.

Cena

9 999 Kč za pár  (4 999 Kč / osoba)  (hodnota pobytu 400 bodů)

wellness víkend wellness víkendy wellness víkend wellnes víkend pro dva wellness víkend wellness víkend pro pár víkend wellness pro dva wellness pro dva víkend víkend wellness pro dva wellness pro dva víkend víkend wellness pro dva wellness pro dva víkend relaxační víkendové pobyty  víkend pro ženy v ráji

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.