Pohádkové Mariánské Lázně

Prožijte pohádkový víkend ve stylovém hotelu v Mariánských Lázních. V pobytovém balíčku na vás čeká kvalitní ubytování, privátní relaxace ve whirpoolu a sauně, masáže, koupele, zábaly, lahodné večeře a la carte a další zajímavý program, který se postará o jedinečné 3 dny.

Zde je kompletní program pobytu Pohádkové Mariánské Lázně: tentokrát se můžete těšit na ubytování v komfortních pokojích 4* hotelu v Mariánských Lázních. Během pobytu pro vás budou připraveny snídaně formou bufetu a každý večer si vychutnáte menu a la carte nebo rautové menu v hotelové restauraci.

Dále se můžete těšit na na privátní relaxaci ve vířivce a sauně. Pokračovat budete v balneo centru, kde si každý z páru vychutná regenerační zábal, detoxikační masáž, medovo-mléčnou koupel a kneippovu lázeň . Jako bonus ještě přidáme vtsupenku do městského plaveckého bazénu.

K pobytu Pohádkové Mariánské Lázně lze doobjednat

K pobytu Pohádkové Mariánské Lázně je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně – 3 490 Kč, 2) Green fee pro pár na 18 jamkové hřiště v Mariánských Lázních – 2 500 Kč, 3) Balíček Hit – pro pána golfový simulátor, pro dámu relaxační masáž celého těla – 1 599 Kč, 4) Balíček Spa – aromamasáž pro dámu a sportovní masáž pro pána – 1 699 Kč, 5) Balíček Beauty Lady – luxusní celotělový peeling a kaviárová maska s následnou masáží obličeje pro dámu – 1 899 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Elegantně vybavené pokoje hotelu 4* standardu jistě uspokojí i náročné klienty. Součástí každého pokoje je TV se SAT, telefon, minibar, internetové připojení, nábytek v anglickém stylu, sociální zařízení, koupelna s vanou či sprchovým koutem a neperlivá voda.

Stravování

V ceně pobytu je zahrnuta lahodná polopenze. Můžete se těšit na snídaně formou bufetu a na večeře formou výběru a la carte nebo formou rautu v hotelové restauraci. Dále vám bude k dispozici denní caffe bar s nabídkou koktejlů, kavárenské a cukrárenské menu, letní terasa s grilem a udírnou.

Lokalita lázeňského pobytu

Mariánské Lázně – Západní Čechy

Zajímavosti okolí

Pokud se budete chtít vypravit na zajímavý výlet do blízkého okolí, tak zde je několik doporučených tipů: premonstránský klášter v Teplé, hrad Loket, rozhledna Krásno, CHKO Slavkovský les, zámek Kynžvart, skanzen Doubrava či Karlovy Vary.

Ostatní

Pobyt Pohádkové Mariánské Lázně je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) kdy je v hotelu klidněji, případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 3 490 Kč), parkoviště se nachází přímo u hotelu, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, celý objekt je nekuřácký, hotel disponuje bezbariérovým přístupem i pokojem pro handicapované. Kvalitní služby hotelu dokládá ocenění nejlepší 4* hotel v Karlovarském kraji.

Cena

9 999 Kč pro pár  (4 999 Kč / osoba) hodnota pobytu 400 bodů

wellness víkend Mariánské LázněMariánské Lázně wellnesslázeňské wellness pobytyhotely Mariánské Lázněubytování Mariánské Lázněwellness víkendy Mariánské Lázněwellness víkend v lázních Mariánské Lázně hotelywellness víkend mariánské lázněwellness hotely mariánské lázněwellness Mariánské Lázněwellness v Mariánské Lázně ubytování Mariánské Láznělázeňské pobytyvíkend pro dva

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.