Poznejte kouzlo jižní Moravy

Třídenní pobyt Poznejte kouzlo jižní Moravy vás zavede mezi rozkvetlé mandlovníky do srdce vinařství na Pálavě a mimo kvalitního ubytování ve 4* hotelu vám nabídne vstupy do vinného wellness, relaxační masáže nebo degustační pětichodovou večeři doplněnou o snoubení s víny.

Zde je kompletní program pobytu Poznejte kouzlo jižní Moravy: tentokrát vás vypravíme do centra vinařství na jižní Moravě na slunnou Pálavu. Ubytování ve 4* hotelu doplníme o snídaně formou švédských stolů na každé ráno pobytu. Dále si budete moci vybrat zda dáte přednost pětichodovému degustačnímu večernímu menu ve stylové hotelové restauraci, které navíc doplníme o snoubení vhodných vín k jednotlivým pokrmům nebo jestli raději zvolíte relaxaci a vychutnáte si klasické relaxační masáže zádové sestavy (volba je zcela na Vás).

Dále se můžete káždý den pobytu těšit na 90 minutový vstup do Vinného wellness centra s whirpoolem, čtyřmi druhy saun, Kneippovou vinařskou stezkou, termolavicí a vinnými sprchami. Pojeďte se tede seznámit s kouzlem jižní Moravy na Pálavu.

K pobytu Poznejte kouzlo jižní Moravy lze doobjednat

K pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů – 2 490 Kč, 2) Welcome set – láhev vína nebo sektu a 5ks růží na přivítanou – 899 Kč, 3) Pohoštění po příjezdu – láhev sektu doplněná o mísu s ovocem na pokoji – 650 Kč, 4) Balíček Kouzlo vína – pro dámu koupel ve víně a pro pána originální vinná masáž lávovými kameny – 1 850 Kč, 5) Relax plus – pro dámu regenerační vinná masáž a pro pána reflexní masáž – 1 699 Kč, 6) Balíček Pálava Exklusive – pro pána originální vinná masáž lávovými kameny a pro dámu vinný peeling následovaný vinným zábalem – 2 290 Kč, 7) Doplatek za ubytování v luxusním mezonetovém apartmá na dvě noci – 2 000 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Nově vybavené pokoje 4* hotelu poskytují kvalitní ubytovací služby. Součástí každého pokoje je koupelna a WC, TV se SAT, telefon, WIFI připojením k internetu a elektronický zámkový systém.

Stravování

Během pobytu se můžete těšit na snídaně formou bohatých rautových stolů po obě rána a pokud zvolíte variantu s degustační večeří tak i na pětichodovou večeři formou menu doplněnou o snoubení vín k pokrmům ve stylové hotelové restauraci. Případně je možné k pobytu doobjednat stravování formou polopenze. Během pobytu vám bude k dispozici stylová restaurace s pestrou nabídkou tradičních českých specialit i hotelová pivnice. V letních měsících ideálně poslouží i venkovní posezení s grilem.

Lokalita víkendového pobytu

Jižní Morava – Pálava – Hustopeče

Zajímavosti okolí

Hotel se nachází v samém srdci jižní Moravy a jeho okolí vám poskytne mnoho možností na zajímavé výlety. Několik variant pro inspiraci: Lednicko-Valtický areál, který patří mezi světové dědictví UNESCO, CHKO Pálava, vodní nádrž Nové Mlýny, archeologická naleziště a muzeum ve Věstonicích či vinařské centrum Mikulov. Dále je možné se vypravit za poznáním či nákupy do metropolí sousedních států Bratislavy a Vídně.

Ostatní

Pobyt Poznejte kouzlo jižní Moravy je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc s se snídaní a vstupem do wellness je 2490 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází kamerou monitorované parkoviště pro hosty, domácí mazlíček může spokojeně cestovat s vámi, hotel disponuje bezbariérovým pokojem i bezbariérovým přístupem.

Cena pobytu

6 499 Kč za pár  (3 249 Kč / osoba) hodnota pobytu 260 bodů

víkendové pobyty jižní moravadovolená jižní moravavinný sklípekromantický víkend s vínemvíkend na moravě jižní pálavaubytování jižní Moravavíkend na moravě levné ubytováníubytování na jižní moravědegustace vínavíkend na moravěvíkend s vínem hustopečevíkend na pálavěvíkend s vínem pálavavíkend ve sklípku na pálavě

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.