Prodloužený víkend pro cyklisty na jižní Moravě

Prodloužený víkend ve Znojmě potěší nejen každého milovníka cyklistiky. Pobytový balíček s ubytováním přímo v historickém centru Znojma mimo mnoha možností na poznávání nabídne pronájem kol, lahodnou večeři se snoubením pokrmů s víny i neomezenou konzumací vín z vyhlášeného znojemského vinařství.

Zde je kompletní program balíčku Prodloužený víkend pro cyklisty na jižní Moravě – Znojmo: připravili jsme pro vás čtyřdenní pobyt přímo v historickém centru Znojma. Hotel se nachází v budově jejíž historie sahá na přelom 13. a 14. století a při její rekonstrukci byl kladen důraz na propojení historie s moderními prvky a současným komfortem.

Po příjezdu do hotelu budete přivítáni welcome drinkem. Lokalita hotelu je ideální na poznávání krás Znojma – na většinu populárních míst to budete mít co by kamenem dohodil. A jistě se i vypravíte za brány Znojma vyzkoušet krásné jihomoravské cyklostezky. Součástí pobytu je pronájem kol (nebo si můžete přivést vlastní kola – jejich úschova na hotelu je zajištěna). Mimo cyklo radovánek budou potěšeni i milovníci moravských vín. Jeden večer je součástí pobytu neomezená konzumace vín z mistního vinařství Lahofer. A vinaře potěší také tříchodová večeře doplněná o snoubení vhodných vín k jednotlivým chodům a jako bonus posezení při víně v hotelové restauraci (láhev vína pro každého z páru). Vypravte se tedy na čtyři dny za cyklozážitky a lahodným vínem na prosluněnou jižní Moravu.

K pobytu Prodloužený víkend pro cyklisty lze doobjednat

K pobytu Prodloužený víkend pro cyklisty je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně – 2 100 Kč, 2) Doobjednávka polopenze – pro pár – 1 400 Kč, 3) Welcome set – láhev výběrového vína a drobné občerstvení na pokoj po příjezdu – 680 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Můžete se těšit na ubytování ve stylovém pokoji jehož součástí je klimatizace, koupelna se sprchovým koutem, fén, LCD TV, minibar, trezor a WIFI internet.

Stravování

Součástí tohoto pobytu jsou snídaně formou pestrého bufetu na každé ráno pobytu a 1x tříchodová večeře doplnění o snoubení pokrmů s víny (v případě zájmu lze k pobytu doobjednat polopenzi). Zároveň jeden večer je pro vás připravena neomezená konzumace vín tradičního znojmenského vinařství Lahofer. Mimo hotelové restaurace je součástí hotelu i vinný sklep, venkovní zahrádka a lobby bar.

Lokalita pobytového balíčku

Jižní Morava – Znojmo (hotel se nachází přímo v hitorickém centru města)

Zajímavosti okolí

Mimo historického centra Znojma vám můžeme na zajímavý výlet doporučit například barokní zámek Vranov nad Dyjí, jeden z nejstarších hradů na našem území – Bítov, vodní mlýn na Slupi, NP Podyjí či historické příhraniční městečko Retz

Ostatní

Pobytový balíček lze absolvovat i kdykoliv v průběhu pracovního týdne, kdy bývá v hotelu volněji (na libovolné čtyři dny a tři noci), případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 2 100 Kč pro pár). U hotelu je k dispozici parkoviště. Domácí mazlíčci mohou na pobyt spokojeně cestovat s vámi.

Cena

8 599 Kč za pár (4 299 Kč / osoba) hodnota pobytu 344 bodů

ubytování znojmovíkend vinný sklípekvíkend pro dva hotely znojmo vinný sklepvíkend pro dva znojmohotely ve znojměpobyty pro vinařevinný víkend ve znojměvinná degustace znojmoubytování znojmo, hotely s vinným sklepemvinná degustace, ubytovánívíkend pro cyklistypobyt pro cyklisty

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.