Relaxační víkend pro ženy v Českém ráji

Relaxační víkend pro ženy nabídne ubytování ve wellness hotelu 4* standardu doplněné o lahodnou polopenzi, relaxační procedury (peeling, masáž, zábal), privátní relaxaci ve vířivce a sauně a jako bonus ještě degustaci vín v hotelové vinotéce. To vše v ideálním místě na mnoho zajímavých výletů.

Zde je kompletní program pobytu Relaxační víkend pro ženy v Českém ráji: připravili jsme pro vás pobyt ve wellness hotelu, který nabízí příjemné ubytování i bohaté možnosti na relaxační vyžití. Hotel zároveň leží na výborném místě na výlety po Českém ráji a Máchově kraji. Na příjemnou procházku poslouží i prosluněná hotelová zahrada jejíž kouzlo doplňují letní terasy u rybníka.

Ihned po příjezdu do hotelu budete přivítány welcome drinkem. Během pobytu si pochutnáte na polopenzi – snídaně formou bufetu doplní lahodné večeře formou výběru z menu v hotelové restauarci. A součástí balíčku je i posezení při kávě a domácím moučníku.

Dále je pro obě dámy připraven tělový peeling, regenerační masáž zádové sestavy a zkrášlující čokoládový zábal v hotelovém balneo centru. K příjemné relaxaci vhodně poslouží i privátní odpočinek ve vířivce a sauně . A jako bonus je připravena vinná degustace v hotelové vinné galerii, která je doplněná i o občerstevní od regionálních výrobců z Českého ráje.

K Relaxačnímu víkendu pro ženy v Českém ráji lze doobjednat

K balíčku Víkend pro ženy je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o jednu noc včetně snídaně – 3 300 Kč, 2) Masážní balíček 1x klasická masáž a 1x masáž lávovými kameny – 2 150 Kč, 3) Balíček Zkrášlení – 2x kosmetické ošetření pleti – 2 100 Kč, 4) Vyjíždka na koních do přírody – 1 000 Kč, 5) Vyhlídkový let nad dominantami Českého ráje – 3 399 Kč pro dvě dámy, 6) Balíček Sport a Relax – pronájem tenisového dvorce či kurtu na ricochet a privátní pobyt v sauně a whirpoolu – 2 000 Kč. Doobjednávky k pobytu Relaxační víkend pro ženy prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Pokoje hotelu 4* kategorie vám poskytnou kvalitní ubytování. Do standardní výbavy každého patří koupelna s vanou a toaletou, televize se satelitním přijímačem, bezdrátové připojení k internetu, telefon, minibar, trezor a fén. Některé pokoje jsou i s balkónem.

Stravování

Během pobytu si pochutnáte na lahodné polopenzi – snídaně formou bufetu doplní večeře formou výběru z menu v hotelové restuaraci. Navíc je jako součást pobytu i posezení při lahodné kávě a domácím zákusku a vinná degustace včetně občerstvení.

Lokalita víkendu pro ženy

hotel se nachází u Mladé Boleslavi a je na rozhraní Českého ráje a Máchova kraje

Zajímavosti okolí

Pobyt Relaxační víkend pro ženy vám nabídne mnoho možností na poznávání krás naší vlasti. Pokud se z hotelu vypravíte směrem na severozápad může být cílem Vašeho výletu hrad Bezděz či Máchovo jezero. Jestliže zvolíte severovýchodní směr přivítá Vás Český ráj s hrady Kost či Trosky, zámky Hrubá Skála, Sychrov nebo Humprecht, ale i skalním městem Prachovskými skálami. Mezi další možnosti na výlet ještě určitě zařadíme muzeum Škody Auto v nedaleké Mladé Boleslavi, zámek Mnichovo Hradiště nebo město drahých kamenů Turnov.

Ostatní

Relaxační víkend pro ženy v Českém ráji je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 3 300 Kč pro dvě dámy), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště (garáže) pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s vámi, hotel disponuje bezbariérovým přístupem i bezbariérovými pokoji.

Cena

9 999 Kč pro dvě dámy  (4 999 Kč / osoba)  hodnota pobytu 400 bodů

wellness víkend  wellness víkend  wellness víkend wellness víkend pro pár víkend wellness pro dva wellness pro dva víkend víkend wellness pro dva  víkend wellness pro dva wellness pro dva víkend relaxační víkendové pobyty pobyty relaxační víkendové víkend pro ženy v ráji

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.