Relaxační víkend pro ženy v Moravském krasu

Relaxační víkend pro ženy v Moravském krasu vám přináší vydařenou dámskou jízdu s pestrým wellness programem. Mimo ubytování v oblíbeném wellness hotelu se můžete těšit na třídenní pobyt plný hýčkání a relaxace.

Zde je kompletní program pobytu Relaxační víkend pro ženy v Moravském krasu: tentokrát jsme pro Vás připravili pobyt ve wellness hotelu, který leží v populárním Moravském krasu. Můžete se těšit na ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích  a hlavně na bohatý wellness program. Součástí balíčku je: 2x zkrášlující zábal ze včelího vosku a  2x  klasická masáž zádové sestavy.

Dále nechybí neomezený vstup do hotelového fitness, každý den budete moci relaxovat v hotelovém bazénu se slanou vodou a whirpoolu a též si vychutnáte vstup do wellness centra s finskou a bylinnou saunu, parní a solnou lázní, infrasaunou, Kneippovou šlapací koupelí, ochlazovnou, bazénem a whirpoolem či sportovní vyžití v podobě zapůjčení holí na Nordic walking.

K Relaxačnímu víkendu pro ženy lze doobjednat

K pobytu Relaxační víkend pro ženy v Moravském krasu je možné přiobjednat následující služby: 1) Polopenze během celého pobytu pro dvě dámy (výběr z 5 menu) – 1 160 Kč, 2) Prodloužení pobytu o noc pro dvě dámy včetně snídaně – 2 380 Kč, 3) Balíček Relax Speciál – 1x masáž hot stones, 1x aroma masáž – 1 600 Kč, 4) Balíček Hit – 1x masáž lávovými kameny a 1x klasická masáž celého těla – 1 800 Kč, 5) Balíček Moravský kras Speciál – 1x čokoládové hýčkání v podobě masáže a zábalu a 1x vanilkové hýčkání s peelingem, zábalem a masáží – 1 700 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k relaxačnímu víkendu doobjednat.

Vybavení pokoje

Součástí relaxačního balíčku v Moravském krasu jsou moderní hotelové pokoje, které Vám nabídnou kvalitní ubytování. K dispozici Vám bude lednička, pokojový safe, TV, pevné internetové připojení, koupelna se sprchou a balkón s výhledem do okolí.

Stravování

Během Relaxačního víkendu pro ženy v Moravském krasu jsou pro vás připraveny snídaně formou švédských stolů. V případě zájmu lze k pobytu doobjednat polopenzi (1 000 Kč) či plnou penzi (1 500 Kč). Lahodné pokrmy si budete moci vychutnat v hotelové restauraci, která se specializuje na tradiční jihomoravskou kuchyni. V letních měsících je v provozu navíc letní terasa s lávovým grilem a velice příjemným posezením.

Lokalita relaxačního víkendu pro ženy

Jižní Morava – Moravský kras (hotel se nachází nedaleko Blanska)

Zajímavosti okolí

Relaxační víkend pro ženy v Moravském krasu Vám nabídne i mnoho možností na zajímavý výlet. Zde je několik doporučených tipů nedaleko od hotelu: propast Macocha, Punkevní jeskyně, Kateřinská jeskyně, rozhledna Podvrší, zámek v Rájci – Jestřebí, zámek, hrad v Boskovicích či Aquapark ve Vyškově.

Ostatní

Relaxační víkend pro ženy v Moravském krasu je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 2 380 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, hotel nabízí bezbariérový přístup i bezbariérový pokoj. Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

Cena

7 999 Kč za dvě dámy  (3 999 Kč / osoba)  (hodnota pobytu 320 bodů)

wellness pobyty pro dvawellness pobyt pro dvawellness pobytywellnes pro dvapobyty pro dva wellnesswellness pobyt pro párwellness pobyty pro dvawellness pobyty moravapobyty pro dva wellnesspro dva wellness pobytywellness moravský kras hotelywellness pobyty moravarelaxační víkend pro ženy morava

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.