Rodinný pobyt v aquaparku na Lipně

Vypravte se s celou rodinou na vydařený pobyt k Lipenské přehradě. Kvalitní ubytování, lahodná polopenze formou švédských stolů a hlavně vstup do 1500 m² velkého aquaparku, který je přímo v areálu hotelu si jistě získá každého člena rodiny.

Zde je kompletní program balíčku Rodinný pobyt v aquaparku na Lipně: tentokrát jsme pro celou Vaší rodinu připravili kvalitní ubytování ve wellness hotelovém resortu 4* standardu v populární destinaci na břehu jihočeského moře. Během pobytu si pochutnáte na lahodné polopenzi, kde snídaně i večeře budou formou studených a teplých rautových stolů.

Nejen děti, ale jistě i rodiče si užijí vstup do hotelového aquaparku (vnitřní bazén 468 m², divoká řeka, vodní vřídlo, perličková lůžka, hydromasážní trysky, tobogán 50 m, dětské brouzdaliště s klouzačkou, sauna, pára, atd.) na hodinu po oba dva dny pobytu.

Lokalita je naprosto ideální na výlety (např. Český Krumlov je jen 30 Km) a sportovní vyžití – pokud samozřejmě vyšetříte nějaký čas a bude se Vám nebo spíše dětem chtít na chvíli opustit aquapark. V letních měsících nabízí Lipno vše od windsurfingu přes plachetnice až třeba k raftům, desítky kilometrů cyklostezek, in line stezky, turistické trasy šumavskou přírodou či rybaření. V zimních měsících Vás ve stejném místě potěší uměle zasněžovaný skiareál, rozsáhlá sít běžeckých stop či možnost bruslení na jezeře. Hotel dále poskytuje další možnosti na vyžití pro děti a je zde i možnost hlídání.

K Rodinnému pobytu v aquaparku lze doobjednat

K Rodinnému pobytu v aquaparku na Lipně je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně švédskými stoly 4 290 Kč pro celou rodinu, 2) Balíček Relax Lipno – thajská aromatická masáž pro dámu (55 min), ajurvédská masáž hlavy, šíje a ramen pro pána (60 min) – 1 899 Kč, 3) Balíček Hit – kosmetické ošetření pleti Sothys pro dámu (60 min), reflexní masáž nohou (45 min) pro pána – 1 899 Kč, 4) Balíček Spa – peeling celého těla pro dámu, reflexní masáž nohou  pro pána – 1 299 Kč, 5) Plavba plachetnicí po Lipně pro celou rodinu – 2 999 Kč, 6) Vyhlídkový let nad krásami jižních Čech pro celou rodinu (vzdálenost letiště 50 Km) – 3 999 Kč. Doobjednávky k wellness víkendu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Můžete se těšit na kvalitní ubytování v rodinných pokojích hotelu 4* standardu. Do výbavy každého pokoje patří koupelna, WC, TV se SAT, přípojka na internet a telefon. Z pokoje budete mít výhled buďto na Lipenskou přehradu nebo na zalesněné vrcholky Šumavy.

Stravování

Rodinný pobyt v aquaparku na Lipně nabídne celé rodině lahodnou polopenzi. Jak snídaně tak večeře si budete moci do sytosti vychutnat formou pestré nabídky studených a teplých rautových stolů. K dispozici Vám budou dvě restaurace (jedna se staročeskou kuchyní s certifikací Czech Special), bohatý výběr kvalitních moravských a francouzských vín i možnost “take away” objednaného jídla.

Lokalita pobytu

Jižní Čechy – Lipno

Zajímavosti okolí

Lipno a jeho okolí je plné přírodních krás a historických památek. Z wellness hotelu si můžete udělat příjemný výlet třeba k památkám UNESCO v Českém Krumlově (30 Km), na hrad Rožmberk (20 Km), do Hluboké nad Vltavou (60 Km), k působivým skalním útvarům u řeky Vltavy či na šumavské kopce.

Ostatní

Rodinný pobyt v aquaparku na Lipně je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (např. od pondělí do středy) nebo na delší dobu například prodloužený víkend  (cena za noc navíc je 4 290 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty hlídané kamerovým systémem. Hotel poskytuje bezbariérový přístup a pokoje. Hotel nabízí i hlídání dětí. Cena pobytu je kalkulována na dva dospělé a jedno dítě do dosažení věku 12 let (pobyt lze samozřejmě využít i pro rodiny s více dětmi – cena za další dítě do 12 let je 2800 Kč / pobyt, u dětí starších 12ti let je doplatek 1699 Kč / pobyt).

Cena

9 999 Kč za rodinu  (hodnota pobytu 400 bodů)

wellnes víkend frymburk pobyt s dětmi frymburk wellness lipno hotely wellness víkend na lipně lipno hotely ubytování wellness víkend šfrymburk lipno víkend lipno pobyt wellness víkend lipno víkend lipno pobyt wellness víkend lipno víkend lipno pobyt

Mapa

Z hodnocení klientů

Nejvíce se dětem líbilo ve venkovním vyhřívaném bazénu a ve Světě pod hladinou, mě s manželem v saunovém světě. Pokoje byly čisté, jídla dostatečný výběr jen si myslím, že některé hotelové prostory by si zasloužily modernizaci. Iva Krásenská

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.