Romantická noc na novogotickém zámku v Praze

Noc na novogotickém zámku Vám nabídne vše pro vydařený romantický pobyt. Stylové zámecké ubytování doplní privátní pronájem hotelového wellness centra s whirpoolem a hlavně zážitkové degustační menu v zámecké restauraci.

Zde je kompletní program balíčku Romantická noc na novogotickém zámku: romantický zámek uprostřed anglického parku s několika rybníky se stane alespoň na chvíli Vašim novým domovem. Komfortní pokoje vybavené nábytkem v klasickém zámeckém stylu jistě zpříjemní pobyt. Během pobytu si vychutnáte bohaté snídaně formou švédských stolů a hlavně šestichodové degustační menu od zámeckého šéfkuchaře Ondřeje Slaniny z pořadu Kluci v akci (více viz Stravování).

Dále nechybí ani slíbený privátní pronájem whirpoolu (případně lze vyměnit za privátní pronájem sauny) v moderním zámeckém wellness centru. Idylické prostředí zámeckého hotelu můžete vhodně doplnit i o návštěvu historického centra Prahy

K pobytu Romantická noc na novogotickém zámku lze doobjednat

K pobytu Romantická noc na novogotickém zámku je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně – 3 900 Kč pro pár,  2) Welcome set po příjezdu na pokoji – láhev výběrového vína nebo Prosecca a lehké “sousto k zakousnutí” pro pár – 999 Kč, 3) Stylový zámecký relax – privátní pronájem zámecké sauny včetně drinku následovaný společnou klasickou relaxační masáží – 2 899 Kč, 4) Golfový kurz pro začátečníky – dvouhodinová výuka na zámeckém hřišti u hotelu pro dvě osoby s privátním trenérem – 3 200 Kč, 5) Balíček Zámecká romantika společná celková relaxační masáž následovaná privátním pronájmem zámeckého whirpoolu včetně nápoje pro pár – 2 899 Kč 6) Zámecký relaxační balíček – pro dámu masáž horkými lávovými kameny a pro pána čínská tlaková masáž – 2 599 Kč, 7) Vinná degustace pro pár – užijte si snoubení vína k lahodným pokrmům degustačního menu – 1 380 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Součástí pobytového balíčku jsou stylové pokoje, které jsou komfortně vybaveny nábytkem v klasickém zámeckém stylu. Každý pokoj zámeckého hotelu disponuje vlastní koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, televizorem se satelitním příjmem, minibarem a trezorem. Příjemný pobyt v kterémkoliv ročním období zajišťuje klimatizace, standardem je vysokorychlostní připojení na internet. Na pokoj je možné v případě zájmu připravit dětskou postýlku.

Stravování

Jedním ze zlatých hřebů pobytu jistě bude gurmánský zážitek, který Vám připraví v zámecké restauraci. Snídaní formou švédských stolů doplní výběrové šestichodové degustační menu od zámeckého šéfkuchaře Ondřeje Slaniny – protagonisty populární kulinářské show Kluci v akci. V zámecké restauraci nabízí pokrmy založené převážně na původních recepturách klasické české a evropské kuchyně, jemně obohacených o poznatky moderní gastronomie. Pokud byste si z jídelního lístku nevybrali, tak Vám rádi vytvoří pokrmy na přání z dostupných surovin. Kuchařští mistři ze zámecké restaurace jsou připraveni naslouchat a plnit vaše gurmánská přání. Největší důraz kladou na výběr surovin, proto zpracovávají pouze suroviny lokálních pěstitelů a chovatelů. Převážná většina používaných surovin je v kvalitě BIO. Výsledkem jsou jídla pestrá, lehká a současně plná chuti, která dokonale uspokojí všechny Vaše smysly. Zámecká restaurace se může pochlubit exkluzivními interiéry, ve kterých se budete cítit skvěle. V jarních a letních měsících využijte možnosti posedět na dvou letních terasách s výhledem do zámeckého parku. V zimních měsících je otevřena zasklená zámecká terasa.

Lokalita zámeckého pobytu

Praha – hotel se nachází v klidném prostředí uprostřed anglického parku a přitom s velice dobrou dostupností do centra hlavního města

Ostatní

Pobyt Romantická noc na novogotickém zámku je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné dva dny a jednu noc) případně na delší dobu např. víkend (cena za noc navíc se snídaní pro pár je 3900 Kč), parkování je k dispozici přímo v areálu hotelu. Domácí mazlíček může na pobyt cestovat s Vámi.

Cena

7 499 Kč za pár  (3 499 Kč / osoba)  hodnota pobytu 380 bodů

ubytování na zámku v Praze zámecké ubytování v Praze romantická noc v Praze zámecký pobyt v Praze romantický pobyt na zámku v Praze pobyt pro dva v praze na zámku romantický noc na zámečku v Krči romantický pobyt na zámku St havel romantický pobyt na chateau v Praze romantický zámecký hotel v praze romantické ubytování v Praze zámeckýpobyt na zámku v Praze  

 

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.