Romantický víkend pro dva De Luxe u Znojma

Romantický víkend pro dva De Luxe vám přináší vše pro vydařený zážitkový pobyt. Můžete se těšit na ubytování ve výběrovém apartmá 4* hotelu Superior, lahodnou stravu v čele s romantickou večeří při svíčkách, neomezený vstup do hotelového wellness centra, bazénu, privátní relaxaci ve vířivce, masáže pro každého z páru i na vstup do hotelového casina. To vše navíc ve vínu zaslíbeném Znojemském regiónu.

Zde je kompletní program pobytu Romantický víkend pro dva De Luxe: tentokrát máme pro vás připraveno ubytování v moderním hotelu standardu 4* Superior nedaleko Znojma . Pro stylové prožití pobytu je pro vás připraveno výběrové hotelové apartmá. Během pobytu si jistě pochutnáte na lahodné stravě. Snídaně formou švédských stolů či se servisem až do postele doplní 1x romantické večerní menu při svíčkách v hotelové restauraci.

Romantické chvíle si užijete i během privátního pronájmu vířivky včetně láhve sektu a mísy ovoce. Dále nechybí neomezený vstup do hotelového wellness centra s bazénem, saunou, parní lázní a fitness během celého pobytu. Dáma se může těšit na klasickou masáž zádové sestavy a regenerační masáž obličeje, pro pána jsme připravili masáž šíje a zádové sestavy a reflexní masáž nohou. Dále budete moci otestovat štěstěnu díky volnému vstupu do hotelového casina a jistě využijete i ideální lokality na nějaký vydařený výlet.

Vybavení pokoje

Můžete se těšit na výběrové hotelové apartmá jehož součástí je oddělená ložnice a obývací pokoj, koupelna s vanou a sprchovým koutem, WC, telefon, 2x LCD televize s příjmem satelitních programů, minibar, trezor, klimatizace, vysokorychlostní internet. Přezůvky a župany pro vás budou připraveny na pokoji.

Stravování

V ceně romantického víkendu jsou zahrnuty snídaně formou bohatých švédských stolů (případně se servisem až na pokoj) na každé ráno pobytu a 1x romantická večeře pro pár při svíčkách v hotelové restauraci. Mimo stylové restaurace vám k posezení u lahodné kávy či exotických drinků poslouží i hotelový Lobby bar.

Lokalita romantického víkendu

Jižní Morava – Znojemsko (hotel se nachází u hranic s Rakouskem 10 Km od Znojma)

Zajímavosti okolí

Mimo historického centra Znojma Vám můžeme na zajímavý výlet doporučit například barokní zámek Vranov nad Dyjí, jeden z nejstarších hradů na našem území – Bítov, vodní mlýn na Slupi, NP Podyjí či historické příhraniční městečko Retz

Ostatní

Pobytový balíček lze absolvovat i kdykoliv v průběhu pracovního týdne kdy bývá v hotelu volněji (na libovolné tři dny a dvě noci), případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 4 980 Kč pro pár). Parkování je zajištěno v podzemní garáži hotelu (je již zahrnuto v ceně pobytu). Hotel disponuje bezbariérovým pokojem. Domácí mazlíčci mohou na pobyt spokojeně cestovat s vámi.

Cena romantického víkendu pro dva

11 599 Kč za pár  (5 799 Kč / osoba) hodnota pobytu 440 bodů

jižní morava víkend pro dva znojemskovíkend vinný sklípekvíkend pro dva hotely znojmo vinný sklepvíkend pro dva znojmo s návštěvou sklípkuhotely ve znojměvíkend pro dva jižní morava znojmoromantický víkend pro dva znojmorelaxční víkend u znojmapobyt pro dva na jižní morava, hotely znojmo, vinná degustacevinná degustace, ubytování

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.