Romantický zámecký pobyt s degustační večeří

SStylový zámecký hotel 4* standardu nacházející se přímo v hlavním městě a přitom v klidném prostředí uprostřed anglického parku vám nabídne vše pro příjemně strávený romantický zámecký pobyt. Kvalitní ubytování doplní degustační večerní menu ve vyhledávané zámecké restauraci, privátní pronájem hotelového wellness s whirpoolem a mnoho dalších možností na vyžití, které Praha celoročně nabízí.

Zde je kompletní program balíčku Romantický zámecký pobyt s degustační večeří: novogotický zámek uprostřed anglického parku s několika rybníky se stane vašim novým sídlem. Komfortní pokoje vybavené nábytkem v klasickém zámeckém stylu jistě zpříjemní váše ubytování. Během pobytu si vychutnáte bohaté rautové snídaně a hlavně večerní degustační menu od zámeckého šéfkuchaře Ondřeje Slaniny z pořadu Kluci v akci (více viz Stravování).

Romantické chvíle navodí privátní pronájem whirpoolu (případně lze vyměnit za privátní pronájem sauny) v moderním zámeckém wellness centru. Idylické prostředí zámeckého hotelu s rozlehlým anglickým parkem jistě doplníte o návštěvu centra Prahy, které nabízí mnoho možností na poznávání, kulturu, nákupy či třeba na romantickou procházku. Vypravte se tedy na zámek a vychutnejte si lahodnou stravu, příjemnou relaxaci i návštěvu Prahy.

K Romantickému zámeckému pobytu lze doobjednat

K pobytu Romantický zámecký pobyt s degustační večeří je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně – 3 900 Kč pro pár, 2) Welcome set po příjezdu na pokoji – láhev výběrového vína nebo Prosecca a lehké “sousto k zakousnutí” pro pár – 999 Kč, 3) Zámecký relax – privátní pronájem zámecké sauny včetně drinku následovaný společnou klasickou relaxační masáží – 2 899 Kč, 4) Golfový kurz pro začátečníky – dvouhodinová výuka na zámeckém hřišti u hotelu pro dvě osoby s privátním trenérem – 3 000 Kč, 5) Balíček Zámecká romantika – společná celková relaxační masáž následovaná privátním pronájmem zámeckého whirpoolu včetně nápoje pro pár – 2 899 Kč, 6) Zámecký relaxační balíček – pro dámu masáž horkými lávovými kameny a pro pána čínská tlaková masáž – 2 700 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Součástí pobytového balíčku jsou stylové pokoje, které jsou vybaveny nábytkem v klasickém zámeckém stylu. Každý pokoj zámeckého hotelu disponuje vlastní koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, televizorem se satelitním příjmem, minibarem a trezorem. Příjemný pobyt v kterémkoliv ročním období zajišťuje klimatizace, standardem je vysokorychlostní připojení na internet. Na pokoj je možné v případě zájmu připravit dětskou postýlku.

Stravování

Jedním ze zlatých hřebů pobytu jistě bude gurmánský zážitek, který vám připraví v zámecké restauraci. Rautové snídaně na každý den pobytu doplní degustační večerní menu od zámeckého šéfkuchaře Ondřeje Slaniny – protagonisty populárního televizního pořadu Kluci v akci. V zámecké restauraci nabízí pokrmy založené převážně na původních recepturách klasické české a evropské kuchyně, jemně obohacených o poznatky moderní gastronomie. Velký důraz zde kladou na výběr surovin, proto zpracovávají pouze suroviny lokálních pěstitelů a chovatelů. Převážná většina používaných surovin je v kvalitě BIO. Výsledkem jsou jídla pestrá, lehká a současně plná chuti, která dokonale uspokojí všechny vaše smysly. Od jara do podzimu můžete využít možnost posedět na dvou letních terasách s výhledem do zámeckého parku. V zimních měsících je otevřena zasklená zámecká terasa.

Lokalita zámeckého pobytu

Praha – zámecký hotel se nachází v klidném prostředí uprostřed anglického parku v Krči a přitom s vynikající dostupností přímo do centra hlavního města

Ostatní

Romantický zámecký pobyt s degustační večeří je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu např. prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní pro pár je 3 900 Kč), parkování je k dispozici přímo v areálu hotelu. Domácí mazlíček může na pobyt cestovat s vámi.

Cena

9 999 Kč za pár  (4 999 Kč / osoba)  hodnota pobytu 400 bodů

ubytování na zámku v Praze zámecké ubytování v Praze romantická noc v Praze zámecký pobyt v Praze romantický pobyt na zámku v Praze pobyt pro dva v praze na zámku romantický noc na zámečku v Krči romantický pobyt na zámku St havel romantický pobyt na chateau v Praze romantický zámecký hotel v praze romantické ubytování v Praze zámeckýpobyt na zámku v Praze

 

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.