Stylový wellness víkend v Jizerských horách

Stylový wellness víkend v Jizerských horách Vám představí hotel, který dovedl koncept wellness pobytu k naprosté dokonalosti. Komfortní ubytování v designovém hotelu 4* Superior, lahodná polopenze, klasické masáže, neomezené užívání hotelového spa centra s bazény a římskými lázněmi i sport centra, posezení v hotelové kavárně či vinárně a to vše pod kopečky Jizerských hor u frýdlantského zámku.

Zde je kompletní program pobytu Stylový wellness víkend v Jizerských horách: tentokrát se můžete těšit na výběrové ubytování v nedávno otevřeném luxusním hotelu, který si Vás svým vybavením, pokoji i wellness možnostmi jistě ihned získá. Komfortní ubytování doplníme o stravování formou polopenze – snídaně s bohatými buffetovými stoly a večeře formou gurmánského menu dle výběru od hotelového šéfkuchaře.

Ale hlavním zaměřením tohoto wellness víkendu je luxusní relaxace. Pro každého z páru bude připravena klasická masáž zádové sestavy. Dále si jistě užijete neomezený vstup do hotelového wellness centra, kde Vám bude k dispozici venkovní koupací jezírko, vnitřní bazén s protiproudem, whirlpool, římské lázně s finskou saunou z cedrového dřeva, parní lázeň s uvolňujícími se přírodními esencemi, relaxační místnost s panoramatickým výhledem na Jizerské hory a wellness bar. Vyznavače aktivního pobytu potěší neomezený vstup do hotelového sport centra, které nabídne squash, badminton, venkovní tenis a fitness centrum.

Večer si navíc zpříjemníte posezením v hotelové vinárně nebo během dne si zajdete na lahodnou kávu se sladkým překvapením do kavárny (též součástí pobytového balíčku). Okolí  s mnoha možnostmi na zajímavé výlety (jistě neopomenete návštěvu zámku, který je jen 15 minut chůze od hotelu) i pestrým vyžitím během letní sezony (např. cykloturistika, túry, sportovní aktivity) i zimní sezony (sjezdové a běžecké lyžování). Dopřejte si tedy luxus stylového wellness hotelu a vychutnejte si tento nadstandardní relaxační pobyt.

Ke Stylovému wellness víkendu v Jizerských horách lze doobjednat

K wellness pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně – 3 590 Kč, 2) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze – 4 690 Kč, 3) Balíček relaxace – aromatická masáž pro dámu a masáž nohou pro pána – 1 700 Kč, 4) Balíček Hit – aromatická masáž masáž pro dámu, masáž lávovými kameny pro pána – 1 800 Kč Kč , 5) Balíček Radost – medová relaxační kúra pro dámu, klasická masáž celého těla pro pána – 1 790 Kč Kč . Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Komfortní, individuálně designované pokoje standardu 4* Superior jednoznačně osloví i náročné klienty. Součástí každého pokoje je koupelna, WC, WiFi internet, minibar, trezor, klimatizace, LCD TV, vysoušeč vlasů, možnost přípravy kávy a čaje. Některé pokoje mají i terasu případně minizahrádku.

Stravování

Stylový wellness víkend Vám zpestří i lahodná polopenze. Snídaně formou bohatého bufetu doplní každý večer gurmánské menu dle výběru (případně tématické rautové stoly). Hotelová restaurace je panoramaticky prosklená a láká svým celoročním výhledem na hřebeny Jizerských hor a frýdlantské údolí, kterému dominuje zámek. Za pěkného počasí se nabízí posezení na velkorysé terase. Hotel si zakládá na odborném garantování nejvyšších hygienických a kulinářských nároků. Tým vede profesionální šéfkuchař s mnohaletou mezinárodní praxí. Restaurace se specializuje na moderní mezinárodní kuchyni a v její nabídce naleznete i regionální a sezónní speciality. Restaurace je zařazena do publikace Maureruv Grand restaurant.

Lokalita wellness víkendu

Frýdlant v Čechách (hotel se nachází 15 minut chůze od zámku)

Ostatní

Stylový wellness víkend pro dva je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné 3 dny a 2 noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc s polopenzí je 4 690 Kč pro pár), parkování je přímo u hotelu, hotel disponuje bezbariérovým přístupem i pokojem pro handicapované klienty, domácí mazlíček může na pobyt cestovat s Vámi.

Cena

11 999 Kč    (5 999 Kč / osoba) hodnota pobytu 480 bodů

wellness víkend jizerské horywellness víkend frýdlantwellness víkend jizerkyluxusní víkend s wellnesswellness víkend pro dvastylový wellness víkendluxusní wellness víkendwellness víkend jizerské horywellness hotel frýdlantwellness hotely jizerské horyluxusní wellness hotel frydlantwellness víkend v jizerských horáchluxusní wellness hotel frydlantluxusní wellness hotel frydlantwellness víkend v jizerských horách

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.