Týdenní relaxační pobyt v Jeseníkách

Příjemné ubytování v oblíbené lokalitě, lahodná strava, neomezený vstup do hotelového aquacentra a mnoho možností na výlety, túry či sportovní vyžití je pro vás připraveno v balíčku Týdenní relaxační pobyt v Jeseníkách.

Zde je kompletní program Týdenního relaxačního pobytu v Jeseníkách: jak již bylo zmíněno, tentokrát se můžete těšit na ubytování v oblíbeném hotelu, který se nachází v podhůří Jeseníků. Součástí pobytu je polopenze, takže si budete moci vychutnat lahodné snídaně formou buffe a večeře v hotelové restauraci formou výběru z několika menu.

Během celého pobytu budete mít k dispozici neomezený vstup do hotelového aquacentra, které obsahujebazén s protiproudem, brouzdaliště, finskou saunu, horkou páru, whirlpool, perličkovou lázeň a odpočívárnu s barem. A jako bonus je součástí pobytu i hodinový bowling.

K Týdennímu relaxačnímu pobytu lze doobjednat

K balíčku Týdenní relaxační pobyt v Jeseníkách je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Plná penze během celého pobytu 1 800 Kč, 2) Prodloužení pobytu na 7 dní / 6 nocí včetně polopenze – 3 200 Kč, 3) Balíček Relax – čokoládová masáž pro dámu a masáž hot stones pro pána – 1 699 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Kvalitně zařízené hotelové pokoje standardu 3* disponující koupelnou s WC, TV se SAT a neomezeným internetovým připojením Vám po celý týden poskytnout velice příjemné ubytování.

Stravování

V ceně Týdenního relaxačního pobytu v Jeseníkách je zahrnuta polopenze. Snídaně formou buffe či a la carte doplní večeře formou vžběru z menu z nabídky hotelové restaurace. V letních dnech Vám bude k dispozici nejen příjemná hotelová restaurace, ale i venkovní terasa.

Lokalita relaxačního pobytu

Jeseníky – Rýmařov

Zajímavosti okolí

Blízké okolí Vám nabídne mnoho možností na zajímavé výlety. Krásná příroda Jeseníků je jako dělaná na túry, pro cykloturistiku či běžecké lyžování. Pokud během víkendového pobytu dáte přednost poznávání historie, zajisté se vyprávíte na hrad Sovinec, zámky Janovice či Bruntál nebo na barokní křížovou cestu v Rudě. Z dalších zajímavých míst Jeseníků můžeme doporučit Rešovské vodopády, nejvyšší horu Moravy Praděd či vyhaslou sopku Uhlířský vrch.

Ostatní

Týdenní relaxační pobyt v Jeseníkách probíhá standardně ve všedních dnech a to od pondělí do pátku v případě zájmu o prodloužení pobytu Vám rádi připravíme kalkulaci. Balíček vhodně poslouží i jako pobyt pro seniory případně lze upravit i na pobyt pro rodiny s dětmi. Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s vámi.

Cena

7 999 Kč za pár  (3999 Kč / osoba) hodnota pobytu 320 bodů

pobyt v Jeseníkáchpobyt v jeseníkáchubytování Jeseníkyrelaxační pobyt v jeseníkáchprodloužený víkend jeseníkyhotely jeseníkyhotely jeseníky

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.