Užijte si Mariánské Lázně

Komfortní 4* hotel v samém centru Mariánských Lázní vám nabídne kvalitní ubytování, lahodnou plnou penzi, relaxační program i neomezený vstup do hotelového bazénu a wellness centra. Vydejte se tedy na vydařené tři dny do oblíbených Mariánských Lázní.

Zde je kompletní program pobytu Užijte si Mariánské Lázně: tentokrát se můžete těšit na kvalitní ubytování v samotném centru Mariánských Lázní v blízkosti lázeňských parků s výhledem na lázeňskou kolonádu. Komfortně vybavené pokoje nedávno otevřeného hotelu se postarají o vydařený lázeňský pobyt. Součástí pobytu je plná penze. Snídaně a večeře formou studených a teplých rautových stolů doplní oběd formou čytřchodového menu dle vlastního výběru v hotelové restauraci.

Během pobytu budete moci neomezeně relaxovat v moderním hotelovém bazénu či parní a finské sauně v hotelovém wellness. Jako zlatý hřeb pobytu si užijete společnou celkovou masáž horkými lávovými kameny (masáž je prováděna souběžně dvěma maséry) a program pobytu ještě rozšíří možnost odborné konzultace s lékařem. Procházka po kolonádě, ochutnávka pramenů či posezení v kavárně jistě vhodně doplní tento relaxační pobyt.

K pobytu v Mariánských Lázních lze doobjednat

K pobytu Užijte si Mariánské Lázně je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc – 3 180 Kč, 2) Balíček Relaxace – bylinná beauty lázěň pro dámu, klasická masáž zádové sestavy pro pána – 1 800 Kč, 3) Balíček pro dámu – manikúra a pedikúra – 1 400 Kč, 4) Balíček Mariánky – vířivová koupel pro pána a reflexní masáž plosek nohou pro dámu pro dámu – 1 500 Kč, 5) Balíček Lázeňský relax – manikura nebo pedikura pro dámu, vířivová koupel nebo masáž zádové sestavy pro pána – 1 590 Kč, 6) Balíček Luxus – kosmetické ošetření pleti pro dámu a reflexní masáž plosek nohou pro pána – 2 300 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Elegantně vybavené pokoje tohoto lázeňského hotelu uspokojí i náročné klienty. Promyšlená kombinace barev, elegantní nábytek a maximální komfort jsou charakteristické znaky ubytování v tomto nedávno otevřeném hotelu 4* standardu v centru Mariánských Lázní. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, TV-SAT, klimatizací, telefonem, minibarem, župany, trezorem a připojením k internetu.

Stravování

V ceně pobytu v Mariánských Lázních je zahrnuta lahodná plná penze. Můžete se těšit na snídaně i večeře formou studených a teplých rautových stolů a čtyřchodové obědové menu dle vlastního výběru ve stylové hotelové restauraci. Mimo bohatého výběru české i mezinárodní kuchyně vám bude k dispozici i kavárna s vlastními cukrářskými výrobky, letní terasa s výhledem na lázeňskou kolonádu či moderní Lobby bar s nabídkou koktejlů.

Lokalita pobytu v lázních

Mariánské Lázně – Západní Čechy (hotel se nachází v centru města s výhledem na kolonádu)

Zajímavosti okolí

Mariánské Lázně nabízí mnoho možností na zajímavý program. Pokud se přeci jenom rozhodnete vypravit za brány lázeňského města, tak zde je několik tipů na zajímavý výlet: premonstránský klášter v Teplé, hrad Loket, rozhledna Krásno, CHKO Slavkovský les, zámek Kynžvart, skanzen Doubrava či Karlovy Vary.

Ostatní

Pobyt v Mariánských Lázních je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne, kdy je v lázních klidněji (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 3 180 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází hlídané podzemní garáže, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje bezbariérovým přístupem i pokojem pro handicapované.

Cena

9 999 Kč pro pár  (4 999 Kč / osoba) hodnota pobytu 400 bodů

relax Mariánské LázněMariánské Lázně relax pobytrelaxační lázeňské pobyty v Mariánkáchpobyty masáže Mariánské Lázněubytování levné Mariánské Lázněluxusní ubytování Mariánské Lázněhotely mariánské lázně Mariánské Lázně relax pobytyvíkend pro dvaubytování Mariánské Lázněvíkend pro dva v mariánských lázníchubytování pro dva v centru Mariánských Lázníubytování Mariánské Lázněmariánské lázně ženyubytování mariánské lázněmariánské lázně

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.