Víkend plný lahodného vína na Pálavě

Pokud patříte mezi milovníky vína, tak tento pobyt vás jistě osloví. Připravili jsme pro vás vydařené tři dny na vínu zaslíbené jižní Moravě. Čeká vás ubytování ve 4* hotelu, lahodná strava v čele s pětichodovou degustační večeří, vinné masáže, vstup do Vinného wellness centra na každý den pobytu a k tomu vinná degustace ve vinařství, snoubení mandlí s víny a další zajimavý program.

Zde je kompletní program pobytu Romantický víkend plný lahodného vína: jak již bylo zmíněno tentokrát vás vypravíme do centra vinařství na jižní Moravě na Pálavu. Ubytování ve 4* hotelu doplníme o snídaně formou švédských stolů na každé ráno pobytu a jedno pětichodové večerní menu pro pár v hotelové restauraci včetně snoubení vín k jednotlivým chodům.

Celá skladba balíčku je připravena ve spojení s vínem. Můžete se těšit na vinnou degustaci v tradičním jihomoravském vinařství během které se seznámíte s tradicí pěstování vína v regiónu. Dále vás jistě zaujme nevšední snoubení pálavských mandlí s přívlastkovými víny. A chybět nebude ani slíbený vinný relaxační program. Součástí pobytu je 2x relaxační vinná masáž zádové sestavy. K tomu bude na každý den pobytu připraven 90 minutový vstup do Vinného wellness centra s whirpoolem, čtyřmi druhy saun, Kneippovou vinařskou stezkou, termolavicí a vinnými sprchami. Pojeďte si tedy vychutnat víno všemi smysly na prosluněnou Pálavu.

K Romantickému víkendu plnému lahodného vína lze doobjednat

K Romantickému víkendu plnému lahodného vína je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů – 2 490 Kč,  2) Welcome set – láhev sektu a 5ks růží na přivítanou – 899 Kč, 3) Pohoštění po příjezdu – láhev sektu a mísa s ovocem na pokoji – 650 Kč, 4) Doplatek za ubytování v mezonetovém apartmá na dvě noci – 2 000 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Nově vybavené pokoje 4* hotelu poskytují kvalitní ubytovací služby. Součástí každého pokoje je koupelna a WC, TV se SAT, telefon, WIFI připojením k internetu a elektronický zámkový systém.

Stravování

Během pobytu se můžete těšit na snídaně formou švédských stolů po obě rána a na jednu pětichodovou večeři formou menu ve stylové hotelové restauraci (večeře je standardně první večer pobytu a druhý večer pobyt je vinná degustace). Během pobytu vám bude k dispozici stylová restaurace s pestrou nabídkou tradičních českých specialit. V letních měsících ideálně poslouží i venkovní posezení s grilem.

Lokalita romantického víkendu

Jižní Morava – Pálava – Hustopeče

Zajímavosti okolí

Hotel se nachází v samém srdci jižní Moravy a jeho okolí Vám poskytne mnoho možností na zajímavé výlety. Zde nabízíme pro inspiraci několik variant: Lednicko-Valtický areál, který patří mezi světové dědictví UNESCO, CHKO Pálava, vodní nádrž Nové Mlýny, archeologická naleziště a muzeum ve Věstonicích či vinařské centrum Mikulov. Dále je možné se vypravit za poznáním či nákupy do metropolí sousedních států Bratislavy a Vídně.

Ostatní

Romantický víkend plný lahodného vína je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní a wellness je 2490 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází kamerou monitorované parkoviště pro hosty (parkovné je zahrnuto v ceně pobytu), domácí mazlíček může spokojeně cestovat s vámi, hotel disponuje bezbariérovým pokojem i bezbariérovým přístupem.

Cena

7 999 Kč za pár  (3 999 Kč / osoba)  (hodnota pobytu 320 bodů)

víkendové pobyty jižní moravadovolená jižní moravavinný sklípekromantický víkend s vínemvíkend na moravě jižní pálavaubytování jižní Moravavíkend na moravě levné ubytováníubytování na jižní moravědegustace vínavíkend na moravěvíkend s vínem hustopečevíkend na pálavěvíkend s vínem pálavavíkend ve sklípku na pálavě

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.