Víkend pro dva v Kutné Hoře

Vypravte se s námi objevovat minulost do Kutné Hory. Ubytujeme vás v zrekonstruovaném hotelu, který se nachází přímo v historickém centru, v budově z roku 1427. Čeká vás pobyt během kterého se seznámíte s krásami města, které patří na prestižní seznam UNESCO, ale nebudete ochuzeni ani o relaxační program či výběrovou romantickou večeři.

Zde je kompletní program pobytu Víkend pro dva v Kutné Hoře: jak již bylo zmíněno můžete se těšit na ubytování přímo v historickém centru Kutné Hory. Ze stylově vybavených pokojů na vás dýchne kouzlo starých časů. Že zajímavá místa s bohatou historií jsou v Kutné Hoře skutečně na každém rohu, se přesvědčíte během procházky městem.

Dále si vychutnáte relaxační program v masážním studiu. Každý z páru si může vybrat meziklasickou masáží a masáží lávovými kameny (jedná se o celkové hodinové masáže).Zlatým hřebem pobytu jistě bude romantická večeře, kterou jsme pro vás připravili na terase nebo v salonku restaurace Vily U Varhanáře. Lahodné tříchodové menu si vychutnáte s výhledem přímo na osvětlený chrám sv. Barbory. Snídaně si budete moci zvolit jak formou švédských stolů, tak se servisem “až do postele”.

K Víkendu pro dva v Kutné Hoře lze doobjednat

K Víkendu pro dva v Kutné Hoře je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc se snídaní – 2 500 Kč, 2) Druhá romantická večeře pro pár – 1 000 Kč, 3) Welcome set – láhev sektu a růže pro dámu – 850 Kč, 4) Balíček Relax – pro dámu čokoládová masáž, pro pána klasická masáž zádové sestavy – 1 600 Kč, 5) Prohlídka města s průvodcem – procházka městem včetně vstupů do chrámu sv. Barbory a Vlašského dvora s odborným výkladem – 1 250 Kč, 6) Příplatek za výběrové hotelové apartmá na celý pobyt – 1 400 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou stylově vybaveny masivním dřevěným nábytkem a nachází se v nich celá řada historicky cenných artefaktů, které vás vtáhnou do bohaté minulosti domu. Do standardní výbavy každého pokoje patří koupelna, WC, TV se SAT, vysokorychlostní internet a telefon. Jedná se o hotel kategorie 4*.

Stravování

V ceně pobytu Víkend pro dva v Kutné Hoře jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů či se servisem až do postele a druhý den pobytu se můžete těšit na romantickou večeři pro dva ve stylové restauraci ve Vile U Varhanáře u chrámu sv. Barbory, která vás svoji atmosférou vrátí do dob největší slávy Stříbrného města.

Zajímavosti okolí

Pobyt bude probíhat v přímo v centru historické Kutné Hory, která se díky velkému množství architektonických památek může od roku 1995 pochlubit členstvím v UNESCu. Pokud se rozhodnete pro výlet do okolí, tak můžeme doporučit například zámky Žleby a Kačina, lázně Poděbrady či hrad Český Šternberk.

Lokalita víkendu pro dva

Střední Čechy – Kutná Hora (historické centrum)

Ostatní

Víkend pro dva v Kutné Hoře je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc je 2 500 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází uzavřené parkoviště pro hosty, váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem.

Cena

7 699 Kč za pár  (3 849 Kč / osoba)  (hodnota pobytu 308 bodů)

Víkend pro dva Víkend pro dva Kutná hora romantický víkend pro dva Kutná Hora víkend pro dva romantický víkend pro dva Kutná Hora víkend pro dva Kutná hora ubytování víkendy pro dva Kutná Hora romantický víkend pro dva Kutná Hora víkend pro dva

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.