Víkend pro zamilované na Hluboké s postelí s nebesy

Výběrové apartmá s postelí s nebesy 4* hotelu v Hluboké nad Vltavou je připraveno pro Váš romantický pobyt. K tomu samozřejmě i lahodná strava, klasické masáže, neomezený vstup do wellness centra či projížďka kočárem po Hluboké. Tři romantické dny po boku svého nejdražšího / své nejdražší nemůžete strávit jinde lépe.

Zde je kompletní program pobytu Víkend pro zamilované na Hluboké: připravili jsme pro vás ubytování ve výběrovém apartmá s postelí s nebesy v hotelu nedaleko samotné zámecké dominanty. S apartmá budete jistě maximálně spokojeni a ne jinak tomu bude i s lahodnou stravou. Snídaně formou švédských stolů doplní romantická večeře pro pár v hotelové restauraci.

Z relaxačních procedur bude pro pána připravena masáž lávovými kameny a dáma si vychutná klasickou masáž celého těla . K tomu je součástí balíčku i neomezený vstup do hotelového relaxačního centra, které nabízí bazén s protiproudem, whirlpool, tradiční saunu a infrasaunu. A jako zlatý hřeb pobytu pro Vás bude před hotelem přistaven kočár a romantická vyjížďka po Hluboké bude moci začít.

K Víkendu pro zamilované lze doobjednat

K pobytu Víkend pro zamilované na Hluboké je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně – 3 500 Kč, 2) Druhá romantická večeře pro pár – 1 000 Kč, 3) Welcome set – kytice růží pro dámu a láhev kvalitního sektu pro pána po příjezdu – 999 Kč, 4) Pohoštění na pokoj – variace lahodných sýrů s lahví výběrového vína – 599 Kč, 5) Balíček Relax – medová masáž a medový zábal pro dámu, rekondiční masáž pro pána – 1 599 Kč, 6) Balíček Hluboká Exklusive – čokoládová masáž a čokoládový zábal pro dámu a thajská masáž aromatickými oleji pro pána – 1 999 Kč, 7) Vyhlídkový let nad Hlubokou a okolím (létá se celoročně) – 2 999 Kč, 8) Vyhlídkový let nad Hlubokou, Č. Budějovicemi a Českým Krumlovem (létá se celoročně) – 3 999 Kč, 9) Vyhlídkový let nad Alpy – zážitkový výlet Cessnou z Hluboké až nad vrcholky Alp pro pár (létá se celoročně) – 15 999 Kč, 10) Staňte se pilotem letadla – základní instruktáž následovaná letem, který pod dohledem instruktora pilotujete a poté vyhodnocením letu (létá se celoročně) – 7 999 Kč, 11) Golf Hluboká – 2x Green fee na 18 jamkové hřiště + hodinový soukromý trénink s trenérem – 4 220 Kč, 12) Beauty balíček – líčení od profesionální vizážistky pro dámu, klasická regenerační masáž pro pána – 1 399 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Výběrové romantické apartmá s postelí s nebesy Vám jistě nabídne maximální zážitek z ubytování. Apartmá je stylově zařízeno (viz foto) a disponuje koupelnou s vanou, sociálním zařízením, TV-SAT, připojením na internet, telefonem s přímou volbou, trezorem a minibarem.

Stravování

V ceně pobytu Víkend pro zamilované jsou zahrnuty bohaté snídaně formou švédských stolů doplněné o romantickou večeři pro dva formou tříchodového menu v hotelové restauraci. K dispozici Vám bude nejen stylová hotelová restaurace, ale i caffe bar s letní terasou. Restaurace se dostala v roce 2012 do prestižního Maurerova výběru Grand restaurant.

Lokalita víkendu pro dva

Jižní Čechy – Hluboká nad Vltavou (hotel se nachází nedaleko zámku)

Zajímavosti okolí

Na zámek Hluboká to budete mít “co by kamenem dohodil“ a i blízké okolí Vám nabídne mnoho příležitostí na zajímavý výlet. Přímo v Hluboké se nachází ZOO Ohrada a Aquapark. Nedaleko je zřícenina hradu Karlův Hrádek, historický Český Krumlov či České Budějovice.

Ostatní

Víkend pro zamilované na Hluboké je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), kdy je v hotelu klidněji, případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 3 500 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

Cena

11 999 Kč za pár  (5 999 Kč / osoba)  hodnota pobytu 480 bodů

vikend pro dva víkendy pro dva na Hluboké víkendový pobyt pro dva  víkend pro dva - Hluboká hluboká víkend pro dva - Hluboká romantická noc v Hluboké víkendové pobyty - Hluboká ubytování Hluboká levně romantická večeřeromantická noc v Hluboké pro dva ubytování Hluboká nad Vltavou hotely

Mapa

Z hodnocení klientů

Pobyt na Hluboké jsme dostali k prvnímu výročí svatby a bylo to skoro jak na druhých líbánkách. Apartmá čisté, prostorné a navíc s postelí s nebesy přesně jak sem si přála. Manžel je přes jídlo a byl taky moc spokojenej což je u něj zázrak :-)) (třeba takové kapří hranolky sme na hotelu jedli prvně). Tak snad za rok dostaneme další poukaz k vám :-)). Iva Klusáčková

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.