Wellness pobyt v Beskydech

Vypravte se na Wellness pobyt do Beskyd – čeká Vás zde kvalitní ubytování ve výběrových pokojích v oblíbeném hotelu, lahodná plná penze formou rautových stolů, masáže, relaxační procedury, využívání bazénu, fitness a saunového světa a samozřejmě mnoho dalších možností na sportování, túry či odpočinek, které tato oblíbená lokalita celoročně nabízí.

Zde je kompletní program balíčku Wellness pobyt v Beskydech: tentokrát jsme pro Vás nachystali ubytování v oblíbeném hotelu v čisté přírodě pod Beskydskými hřebeny. Hotel je obklopen lesy a nabízí krásný výhled do údolí řeky Bečvy a na horské hřebeny Pusteven a Radhoště. Připraveny pro Vás budou moderně zrekonstruované hotelové pokoje standardu Lux. Během pobytu jistě příjde vhod plná penze, kterou si vychutnáte v hotelové restauraci formou studených a teplých rautových stolů.

Důležitým bodem Wellness pobytu v Beskydech je relaxace. Během pobytu Vám bude k dispozici nově otevřené hotelové wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem, saunovým světem a fitness centrem. Dále je součástí pobytu 2x klasická relaxační masáž zádové sestavy, 2x regenerační prohřátí těla bylinnou párou. Jistě bude třeba vyšetřit i nějaký čas na poznávání okolních krás, protože ty si Vaši návštěvu plně zaslouží.

K Wellness pobytu v Beskydech lze doobjednat

K Wellness pobytu v Beskydech je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o další noc včetně snídaně pro pár – 2 360 Kč, 2) Prodloužení pobytu o další noc včetně plné penze – 2 960 Kč, 3) Balíček Relax plus – masáž hot stones lávovými kameny pro dámu, relaxační masáž zádové sestavy pro pána  – 1 299 Kč, 4) Balíček De Luxe – pro dámu zkrášlující medová masáž, pro pána masáž hot stones lávovými kameny – 1 499 Kč, 5) Balíček Beauty Lady – kompletní kosmetické ošetření pleti a manikura pro dámu – 1 399 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Pobytový balíček Vám nabízí ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích kategorie Lux v oblíbeném beskydském hotelu. Součástí každého pokoje je koupena s WC, kvalitní nábytek z masivního modřínového dřeva, LCD televizor, pracovní stůl s křeslem, telefon, Wi-Fi připojení k internetu a fén. Na pokoj je v případě zájmu možné přidat přistýlku nebo dětskou postýlku.

Stravování

Během Wellness pobytu v Beskydech si pochutnáte na lahodné plné penzi. Vydatné snídaně formou bufetových stolů doplní oběd a večeře formou rautových stolů s výběrem teplé a studené kuchyně.

Lokalita wellness pobytu

Severní Morava – Beskydy – Rožnovsko

Zajímavosti okolí

Wellness pobyt v Beskydech Vám nabídne mnoho možností na poznávání krás naší vlasti. Kouzelná příroda Beskyd, která hotel obklopuje je jako dělaná na procházky, túry, nordic walking či výlety na kolech. Mezi alternativy na zajímavý výlet patří: rozhledna Sůkenická, vrchol Pustevny, aquapark ve Frenštátu pod Radhoštěm, Valašské muzeum a skanzen v Rožnově pro Radhoštěm, gotický hrad Štramberk, muzeum Tatry v Kopřivnici či hrad Hukvaldy.

Ostatní

Wellness pobyt v Beskydech je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 360 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty (parkování je již zahrnuto v ceně pobytu), hotel nabízí i pokoje pro handicapované hosty. Domácí mazlíčci mohou spokojeně na pobyt cestovat s Vámi. Pobyt je ideální i pro rodiny s dětmi.

Cena

7 999 Kč za pár  (3 999 Kč / osoba)  hodnota pobytu 320 bodů

wellness víkendwellness pro dvawellnes pobytwellness pobytypobyt Beskydywellness pobyt Beskydywellness pobyt v Beskydechprodlouženývíkend pro dva bílé karpatyByskydy wellness pobytywellness víkend Beskydy

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.