Wellness týden v Mariánských Lázních

Wellness týden v Mariánských Lázních to je vydařený 5ti denní pobyt ve 4* hotelu doplněný o lahodnou polopenzi a 14 relačních procedur .

Zde je kompletní program pobytu Wellness týden v Mariánských Lázních: tentokrát se můžete těšit na kvalitní ubytování ve stylových pokojích typu 4* wellness hotelu v Mariánských Lázních. Během pobytu pro vás budou připraveny snídaně formou švédských stolů a každý večer si vychutnáte lahodnou večeři formou výběru a la carte nebo formou rautu.

Avšak jak jsme slíbili hlavně budete celých 5 dní plnými doušky relaxovat. Zde je rozpis procedur, které jsou součástí pobytu: privátní pronájem vířivky, privátní pronájem sauny, 2x klasická masáž zádové sestavy, 2x bylinná lázeň, 2x regenerační slatinný zábal, 2x plynová obálka, 2x parafínový zábal. Jako bonus k relaxačnímu programu ještě přidáme zapůjčení kol nebo holí na Nordic walking a vstupenku do plaveckého bazénu.

K Wellness pobytu lze doobjednat

K pobytu Wellness týden v Mariánských Lázních je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár – 3 490 Kč, 2) Green free pro pár na 18 jamkové hřiště v Mariánských Lázních – 2 500 Kč, 3) Balíček Hit – pro pána golfový simulátor, pro dámu relaxační masáž celého těla – 1 899 Kč, 4) Balíček Spa – aromamasáž pro dámu a klasická masáž zádové sestavy pro pána – 1 899 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Elegantně vybavené pokoje 4* hotelu jistě uspokojí i náročné hosty. Součástí každého pokoje je TV se SAT, telefon, minibar, internetové připojení, nábytek v anglickém stylu, sociální zařízení, koupelna s vanou či sprchovým koutem, župany a neperlivá voda.

Stravování

V ceně pobytu Wellness týden v Mariánských Lázních je zahrnuta polopenze. Můžete se těšit na bohaté snídaně formou švédských stolů a na lahodné večeře formou a la carte nebo formou rautu v hotelové restauraci. Dále Vám bude k dispozici denní caffe bar s nabídkou koktejlů, kavárenské a cukrárenské menu, letní terasa s grilem a udírnou.

Lokalita wellness pobytu

Mariánské Lázně

Zajímavosti okolí

Pokud se budete chtít vypravit na zajímavý výlet do blízkého okolí, tak zde je několik doporučených tipů: premonstránský klášter v Teplé, hrad Loket, rozhledna Krásno, CHKO Slavkovský les, zámek Kynžvart, skanzen Doubrava či Karlovy Vary.

Ostatní

Pobyt Wellness týden v Mariánských Lázních je možné uskutečnit s nástupem v neděli nebo v pondělí, parkoviště se nachází přímo před hotelem, domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje bezbariérovým přístupem i pokojem pro handicapované.

Cena

15 999 Kč pro pár  (7 999 Kč / osoba) hodnota pobytu 640 bodů

wellness víkend Mariánské LázněMariánské Lázně wellnesslázeňské wellness pobytyhotely Mariánské Lázněubytování Mariánské Lázněwellness víkendy Mariánské Lázněwellness víkend v lázních Mariánské Lázně hotelywellness víkend mariánské lázněwellness hotely mariánské lázněwellness Mariánské Lázněwellness v Mariánské Lázně ubytování Mariánské Láznělázeňské pobytyvíkend pro dva

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.