Wellness víkend pro ženy v Jizerských horách

Luxusní wellness víkend pro ženy v Jizerských horách Vás zavede do hotelu, který dovedl koncept wellness pobytu k naprosté dokonalosti. Komfortní ubytování ve stylovém hotelu 4* Superior, lahodná polopenze, klasické masáže, neomezené užívání hotelového spa centra s bazény a římskými lázněmi i sport centra, posezení v hotelové kavárně či vinárně a to vše pod kopečky Jizerských hor u frýdlantského zámku.

Zde je kompletní program pobytu Luxusní wellness víkend pro ženy v Jizerských horách: tentokrát se můžete těšit na výběrové ubytování v nedávno otevřeném luxusním hotelu, který si Vás svým vybavením, pokoji i wellness možnostmi jistě ihned získá. Komfortní ubytování doplníme o stravování formou polopenze – snídaně s bohatými buffetovými stoly a večeře formou čtyřchodového menu dle výběru od hotelového šéfkuchaře.

Ale hlavním zaměřením tohoto wellness víkendu je luxusní relaxace. Pro obě dámy bude připravena klasická masáž zádové sestavy. Dále si jistě užijete neomezený vstup do hotelového wellness centra, kde Vám bude k dispozici venkovní koupací jezírko, vnitřní bazén s protiproudem, whirlpool, římské lázně s finskou saunou z cedrového dřeva, parní lázeň s uvolňujícími se přírodními esencemi, relaxační místnost s panoramatickým výhledem na Jizerské hory a wellness bar. Vyznavačky aktivního pobytu potěší neomezený vstup do hotelového sport centra, které nabídne squash, badminton, tenisový kurt a fitness centrum.

Večer si dámy zpříjemníte posezením v hotelové vinárně nebo během dne si zajdete na lahodnou kávu se sladkým překvapením do kavárny (oboje je též součástí tohoto pobytu). Okolí  s mnoha možnostmi na zajímavé výlety (jistě neopomenete návštěvu zámku, který je jen 15 minut chůze od hotelu) i pestrým vyžitím během letní i zimní sezony. Dopřejte si tedy luxus stylového wellness hotelu a vychutnejte si tento nadstandardní relaxační pobyt.

K Luxusnímu wellness víkendu pro ženy v Jizerských horách lze doobjednat

K wellness víkendu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro dvě dámy – 3 590 Kč, 2) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze pro dvě dámy – 4 690 Kč, 3) Balíček relaxace – 1x aromatická masáž a 1x reflexní masáž nohou – 1 399 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Komfortní, individuálně designované pokoje standardu 4* Superior jednoznačně osloví i náročné klientky. Součástí každého pokoje je koupelna, WC, WiFi internet, minibar, trezor, klimatizace, LCD TV, vysoušeč vlasů, možnost přípravy kávy a čaje. Některé pokoje mají i terasu případně zahrádku.

Stravování

Luxusní wellness víkend pro ženy Vám zpestří i lahodná polopenze. Snídaně formou bohatého bufetu doplní každý večer čtyřchodové menu dle výběru. Hotelová restaurace je panoramaticky prosklená a láká svým celoročním výhledem na hřebeny Jizerských hor a frýdlantské údolí, kterému dominuje zámek. Za pěkného počasí se nabízí posezení na velkorysé terase. Hotel si zakládá na odborném garantování nejvyšších hygienických a kulinářských nároků. Tým vede profesionální šéfkuchař s mnohaletou mezinárodní praxí. Restaurace se specializuje na moderní mezinárodní kuchyni a v její nabídce naleznete i regionální a sezónní speciality.

Lokalita wellness víkendu

Frýdlant v Čechách (hotel se nachází 15 minut chůze od zámku)

Ostatní

Luxusní wellness víkend pro ženy je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné 3 dny a 2 noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc s polopenzí je 4 690 Kč pro dvě dámy), parkování je přímo u hotelu, hotel disponuje bezbariérovým přístupem i pokojem pro handicapované klienty, domácí mazlíček může na pobyt cestovat s Vámi.

Cena

11 999 Kč za dvě dámy  (5 999 Kč / osoba)  hodnota pobytu 480 bodů

wellness víkend jizerské horywellness víkend frýdlantwellness víkend jizerkyluxusní víkend s wellnesswellness víkend pro dvastylový wellness víkendluxusní wellness víkendwellness víkend jizerské horywellness hotel frýdlantwellness hotely jizerské horyluxusní wellness hotel frydlantwellness víkend v jizerských horáchluxusní wellness hotel frydlantluxusní wellness hotel frydlantwellness víkend v jizerských horách

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.