Wellness víkend v Hradci Králové

Wellness víkend vám nabídne ubytování v designovém wellness hotel 4* standardu přímo v historickém centru Hradce Králové doplněné o lahodnou stravu v čele s romantickou večeří a pestrý relaxační program ve kterém nechybí ani privátní pronájem hotelového wellness pouze pro vás.

Zde je kompletní program balíčku Wellness víkend v Hradci Králové: jak již úvod napověděl, tentokrát se můžete těšit na vydařený relaxační pobyt, který vás zavede do centra Hradce Králové. 4* wellness hotel s komfortními designovými pokoji vám poskytne vysoký standard ubytování. Hned po příjezdu budete přivítáni welcome drinkem. Součástí pobytu jsou snídaně formou švédských stolů v hotelové restauraci na každé ráno pobytu a romantická večeře formou tříchodového menu včetně láhve vybraného vína.

Během pobytu si užijete chvíle příjemné relaxace v hotelovém wellness centru (vířivka, bazén s protiproudem, Kneippovy lázně, vyhřívaná lehátka, sauna, relaxační zóna). Součástí balíčku je 1x privátní pronájem celého wellness centra pro pár a nechybí ani klasický vstup do wellness centra.

K Wellness víkendu v Hradci Králové lze doobjednat

K Wellness víkendu v Hradci Králové je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár – 2 500 Kč, 2) Balíček masáží – medová masáž pro dámu a klasická masáž pro pána – 2 000 Kč, 3) Balíček speciál – privátní pronájem wellness pro pár a klasická masáž pro oba – 2 660 Kč. Doobjednávky k víkendovému pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Stylově vybavené hotelové pokoje 4* standardu nabízí maximální komfort ubytování. Součástí výbavy každého pokoje je klimatizace, satelitní LCD TV, Wi-Fi připojení, minibar, telefon, trezor, pohodlné postele s vysokými matracemi, protialergické ložní prádlo, psací stůl, koupelna s vanou a fén (župany jsou k zapůjčení). Na pokoj je možné přidat dětskou postýlku

Stravování

V ceně Wellness víkendu v Hradci Králové jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů na každý den pobytu a jedna romantická večeře pro pár formou tříchodového menu všetně láhve vína v designové hotelové restauraci.

Lokalita relaxačního pobytu

Hradec Králové – hotel se nachází přímo u historického centra města

Ostatní

Wellness víkend v Hradci Králové je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne, kdy bývá v hotelu volněji (na libovolné tři dny a dvě noci), případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 500 Kč). Parkování v hotelové garáži je již součástí pobytového balíčku.

Cena

6 999 Kč za pár  (3 499 Kč / osoba)  hodnota pobytu 280 bodů

wellness víkend Hradec královéwellness víkendy hradec královéhotely Hradec Králové ubytováníwellness Hradec Královéwellness v Hradcihotely s wellness Hradec Královéwellness hotel Hradec králové ubytováníHradec Králové wellness víkend pobytwellness hotel Hradec Králové ubytováníHradec Králové wellness víkend pobytwellness hotel Hradec Králové ubytováníHradec Králové wellness víkend pobyt

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.