Wellness víkend v termálních lázních Sliač

Wellness víkend vás zavede do slovenských termálních lázní Sliač a nabídne vám ubytování v moderním wellness hotelu, lahodnou stravu formou švédských stolů, relaxační masáže, regenerační zábaly a hlavně neomezené užívání hotelových termálních i klasických bazénů, saun a dalších wellness služeb.

Zde je kompletní program pobytu Wellness víkend v termálních lázních Sliač:  můžete se těšit na relaxační pobyt, který vás zavede do luxusního spa resortu na úpatí Kremnických vrchů. Tato oblast je známá a intenzivně využívaná zejména kvůli léčivým účinkům zde vyvěrajících pramenů, které plní i termální bazény wellness hotelu.

Mimo ubytování v komfortně vybavených pokojích a lahodné polopenze (snídaně formou švédských stolů, večeře formou teplého a studeného bufetu nebo a la carte) vás čeká bohatý program se zaměřením na relaxaci. Součástí balíčku je all inclusive vstup do všech hotelových wellness prostor tzn. bude vám neomezeně k dispozici: velký termální bazén, termální bazén s tryskami, venkovní bazén s lehátky (květen – říjen), jacuzzi, tepidárium, ledopád, sauna, pára, infrasauna, fitness a termál bar. K tomu je pro každého z páru připravena klasická relaxační masáž a regenerační rašelinový zábal.

K Wellness víkendu v termálních lázních Sliač lze doobjednat

K Wellness víkendu v termálních lázních Sliač je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze a neomezeného vstupu do bazénů, termálů a saun pro pár – 5 000 Kč, 2) Balíček Relax Sliač – pro dámu originální celotělový peeling z výtažků z oliv, pro pána masáž hot stones zádové sestavy – 2 600 Kč, 3) Balíček masáží – pro dámu relaxační masáž a pedikúra, pro pána regenerační masáž zádové sestavy  – 2 600 Kč, 4) Balíček Fit – pro dámu zkrášlující zábal z mořských řas, pro pána masáž lávovými kameny – 2 900 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Pobyt Wellness víkend v termálních lázních vám nabídne ubytování ve stylových pokojích hotelu 4* kategorie. Součástí každého pokoje je koupelna, sociální zařízení, připojení k internetu, TV se SAT, rádio, telefon, lednička, minibar, trezor a župan. Většina pokojů má i balkón. V případě zájmu neni problém na pokoj přidat přistýlku či dětskou postýlku.

Stravování

Součástí wellness víkendu je polopenze. Můžete se těšit na snídaně formou švédských stolů a lahodné večere též formou bufetu nebo a la carte. Hotelová restaurace vám nabídne nápaditou kuchyň se zaměřením na tradiční jídla, těstoviny, zdravou výživu, ale i speciality ze zvěřiny nebo jehněčího masa. V letním období je možné posedět na venkovní terase. Pro milovníky slovenských jídel a specialit připravovaných na grilu je k dispozici tradiční Koliba. V Kolibě jsou připraveny lahodné steaky na kameni, grilované speciality, páteční a sobotní večer zde zpříjemňuje živá hudba. Na posezení při dobré kávě, čaji nebo míchaných nápojích je nejlepší zajít do hotelové kavárny.

Lokalita pobytu v termálních lázních

lázně Sliač (nedaleko Zvolena – cca 2 hodiny od hranic s ČR)

Zajímavosti okolí

Lázně Sliač leží v horském prostředí západní části Zvolenské kotliny, na úpatí Slovenského Rudohoří. Kromě bohatého vyžití přímo v areálu lázní Sliač je možné se seznámit i s okolními zajímavostmi jako jsou historická města Kremnica, Banská Štiavnica či Zvolen nebo se vypravit na výlet do Nízkých či Vysokých Tater.

Ostatní

Pobyt Wellness víkend v termálních lázních Sliač je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc s kompletním wellness vyžitím a polopenzí činí 5 000 Kč pro pár), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s vámi. Hotel poskytuje bezbariérový přistup i bezbariérový pokoj.

Cena

12 499 Kč za pár (6249 Kč / osoba) hodnota pobytu 500 bodů

wellness víkend termální lázně SLiačwellness víkend termály Sliačtermální lázně sliačtermální lázně Sliačtermální lázně víkend wellnesswellness víkend sliačwellness víkend lázně Sliačvíkend sliač termálylázně slovensko termálnípobyt termální láznětermální lázně Slovenskowellness víkend lázně na slovenskuwellness víkend slovenskovíkend s wellness slovensko

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.