Aktuálně

10.9.19 Vyzkoušejte nové exkluzivní ubytování na zámku nedaleko Prahy. Jedinečná atmosféra zámeckého hotelu doplněná o zážitkové á la carte menu si vás jistě získá. Bližší informace k pobytu, který je nyní se zaváděcí slevou naleznete zde.

2.7.19 Pojeďte relaxovat plnými doušky do Mariánských Lázní. Stylové ubytování ve 4* hotelu přímo v centru Mariánek s lahodnou polopenzí, neomezeným vstupem do wellness centra s bazénem a relaxačním programem jistě zpříjemní vaše letní dny. Bližší informace k pobytu naleznete přímo u Víkendu pro dva v Mariánských Lázních.

15.5.19 Gratulujeme deseti výhercům Zlatých romantických víkendů v právě ukončené soutěži v supermarketech Albert a budeme se těšit jakmile si vyberou pobyty z naší pestré nabídky.

8.4.19 Kvalitní 4* ubytování u zámku v Hluboké nad Vltavou, romantická večeře, masáže i vyjížďka kočárem v jednom z našich nejoblíbenějších pobytových balíčku vám ideální zpříjemí některý z nadcházejících víkendů. Vypravte se tedy poznat kouzlo jarní Hluboké nad Vltavou.

20.2.19 Ubytování přímo v historickém centru Znojma doplněné o lahodnou polopenzi a neomezenou vinnou degustaci po oba večery naleznete v novém pobytovém balíčku Pobyt pro vinaře ve Znojmě. Bližší informace naleznete přímo u pobytového balíčku.

2.1.19 Děkujeme vám za důvěru v roce 2018 a přejeme úspěšný vstup do roku nového. I v roce 2019 uděláme maximum, abyste s námi prožili vydařené víkendové pobyty.

21.12.18 Pro vánoční objednávky jsme vám plně k dispozici po celé dny v sobotu 22.12., v neděli 23.12. i během Štědrého dne. Poukazy zasíláme emailem do 15 min od objednání takže s dárky na poslední chvíli opravdu nebudete mít žádný problém. Pro objednávky prosím kdykoliv volejte naší nonstop linku 739 907 010 případně proveďtě klasickou objednávku přes formulář u pobytu či volného poukazu. Krásné vánoce!

4.12.18 Letos, stejně jako každý rok jsme připraveni doručovat dárkové poukazy na víkendové pobyty až do 24.12.. Pro doručení na dobírku je možné objednávat až do 21.12., kdy budeme předávat poslední zásilky kurýrovi s garancí doručení do 22.12.. Pro zaslání emailem (nejrychlejší, nejlevnější, nejjistější a nejjednodušší způsob) Vám budeme k dispozici až do 24.12. (pro nákupy na poslední chvíli i 24.12. po celý den) a certifikát je u Vás do 10 min od objednání – takže koupi vydařeného pobytu letos nemůžete nestihnout. V případě dotazů na doručení i pro doladění objendávky prosím kdykoliv volejte naší nonstop linku 739 907 010.

26.11.18 Pokud vybíráte pobytový balíček jako vánoční dárek tak Vám rádi doporučíme Volné poukazy, které umožní, aby si obdarovaní mohli vybrat pobyt i termín přesně podle svého gusta. Platnost poukazů k vánocům samozřejmě počítáme až od 1.1.2019 a hodnotu poukazu si můžete zvolit sami (jak z nabízených alternativ nebo rádi vystavíme poukaz na libovolnou částku dle vašeho určení).

8.8.18 Vypravte se na vydařený letní wellness pobyt do termálů Patince. Kvalitní ubytování, lahodná strava, 6 relaxačních procedur a hlavně neomezené vodní radovánky jsou ideální alternativou relaxačního pobytu pro pár i pro celou rodinu. Bližší informace k populárnímu balíčku naleznete zde.

19.7.18 Prosluněná Pálava s balíčkem plným lahodného vína vás již očekává na vydařený letní pobyt. V případě zájmu vám rádi nabídneme k výběru i další pobyty spojené s vínem.

10.5.18 Vypravte se na zážitkovou noc do luxusního 5* zámeckého hotelu na Vysočině nyní s akčním zvýhodněním. Více informací naleznete přímo u pobytu Romantická zážitková noc na 5* zámku.

14.4.18 Využijte slevu na jarní víkendy ve wellness hotelu v krásné přírodě Malé Fatry. Bližší informace naleznete přímo u pobytu Malá Fatra pro dva.