Relaxační víkend v Poděbradech

Poděbrady Vás přivítají ve své plné kráse pokud se rozhodnete pro Relaxační víkend v těchto středočeských lázních. Připravili jsme pro Vás kvalitní ubytování ve stylovém hotelu, lahodnou polopenzi, 10 relaxačních procedur a mnoho dalších možností na zajímavý program.

Zde je kompletní program pobytu Relaxační víkend v Poděbradech: tentokrát vás vypravíme do historického lázeňského města, kde na pravém břehu Labe nedaleko zámku, pro vás bude připraveno ubytování v oblíbeném hotelu. Hotel se nachází na ideálním místě jak na procházky podél řeky Labe, tak směrem na lázeňskou kolonádu s fontánou. Po příjezdu budete přivítání welcome drinkem a během pobytu si pochutnáte na lahodné polopenzi. Snídaně formou bufetu doplní servírované večeře formou výběru z menu v hotelové restauraci.

Hlavním cílem pobytu je však odpočinek a načerpání nových sil a proto je součástí pobytu následující pestrý relaxační program: 2x masáž lávovými kameny, 2x rašelinový tepelný zábal, 2x obličejová masáž růženíny, 2x parafínový zábal a regeneraci v parní lázni s aromaterapií též pro oba z páru. Jistě se i vydáte na procházku do krásně upravených lázeňských parků, ochutnáte místní prameny, posedíte u fontány nebo třeba vyzkoušíte mnoho kilometrů cyklostezek.

K Relaxačnímu víkendu v Poděbradech lze doobjednat

K pobytu Relaxační víkend v Poděbradech je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o jednu noc včetně snídaně – 2 400 Kč, 2) Welcome set po příjezdu – láhev sektu a kytice růží pro dámu na pokoji – 999 Kč , 3) Golf – lekce golfu pod vedením zkušeného trenéra 2 500 Kč, 4) Balíček masáží – pro dámu ayurvédská masáž, pro pána reflexní masáž – 1 800 Kč, 5) Balíček Radost – 2x akupunkturní čínská masáž a vyjížďka na koních pro dva 2 900 Kč, 6) Balíček Relax Speciál – masáž éterickými oleji pro dámu, rekondiční masáž pro pána 1 800 Kč, 7) Balíček Lady – manikúra nebo pedikúra a kompletní kosmetické ošetření pro dámu – 2 300 Kč, 8) Balíček Gold – kompletní kosmetické ošetření pro dámu a celková rekondiční masáž pro pána – 2 600 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Stylově vybavené pokoje oblíbeného lázeňského hotelu Vám poskytnou velice příjemné ubytování. Součástí každého pokoje je TV se satelitním příjmem, minibar, telefon, koupelna s vanou nebo se sprchovým koutem, toaleta a u některých pokojů klimatizace. Pokoje nabízí výhled na poděbradský zámek nebo na řeku Labe.

Stravování

Součástí pobytového balíčku Relaxační víkend v Poděbradech je polopenze. Obě rána se můžete těšit na snídaně formou bufetu a po dni plném relaxace Vás budou čekat chutné večeře formou výběru z menu. Lahodné pokrmy a příjemné posezení v hotelové restauraci jsou v letních měsících ještě doplněny o možnost využít venkovní terasu s výhledem na Labe.

Lokalita relaxačního víkendu

Poděbrady – Střední Čechy

Ostatní

Pobytový balíček Relaxační víkend v Poděbradech je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 400 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

Cena

8 999 Kč za pár  (4 499 Kč / osoba)  hodnota pobytu 360 bodů

Poděbrady lázně Poděbrady ubytování Poděbrady Poděbrady ubytování Poděbrady - Relaxační víkend Poděbrady levné ubytování Poděbrady víkend pro dva Podebrady Poděbrady víkendy pro dva Podebrady ubytovani Poděbrady víkendy pro dva Podebrady ubytovani Poděbrady víkendy pro dva Podebrady ubytovani

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.