Relaxační víkend v Poděbradech

Poděbrady Vás přivítají ve své plné kráse pokud se rozhodnete pro Relaxační víkend v těchto středočeských lázních. Připravili jsme pro Vás kvalitní ubytování ve stylovém hotelu, lahodnou polopenzi, 10 relaxačních procedur a mnoho dalších možností na zajímavý program.

Zde je kompletní program pobytu Relaxační víkend v Poděbradech: tentokrát vás vypravíme do historického lázeňského města, kde na pravém břehu Labe nedaleko zámku, pro vás bude připraveno ubytování v oblíbeném hotelu. Hotel se nachází na ideálním místě jak na procházky podél řeky Labe, tak směrem na lázeňskou kolonádu s fontánou. Po příjezdu budete přivítání welcome drinkem a během pobytu si pochutnáte na lahodné polopenzi. Snídaně formou bufetu doplní servírované večeře formou výběru z menu v hotelové restauraci.

Hlavním cílem pobytu je však odpočinek a načerpání nových sil a proto je součástí pobytu následující pestrý relaxační program: 2x masáž lávovými kameny, 2x rašelinový tepelný zábal, 2x obličejová masáž růženíny, 2x parafínový zábal a regeneraci v parní lázni s aromaterapií též pro oba z páru. Jistě se i vydáte na procházku do krásně upravených lázeňských parků, ochutnáte místní prameny, posedíte u fontány nebo třeba vyzkoušíte mnoho kilometrů cyklostezek.

K Relaxačnímu víkendu v Poděbradech lze doobjednat

K pobytu Relaxační víkend v Poděbradech je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o jednu noc včetně snídaně – 2 490 Kč, 2) Welcome set po příjezdu – láhev sektu a kytice růží pro dámu na pokoji – 999 Kč , 3) Golf – lekce golfu pod vedením zkušeného trenéra 2 500 Kč, 4) Balíček masáží – pro dámu ayurvédská masáž, pro pána reflexní masáž – 1 800 Kč, 5) Balíček Radost – 2x celková akupunkturní čínská masáž a pronájem kol pro dva – 2 900 Kč, 6) Balíček Relax Speciál – masáž éterickými oleji pro dámu, rekondiční masáž pro pána 1 800 Kč, 7) Balíček Lady – manikúra nebo pedikúra a kompletní kosmetické ošetření pro dámu – 2 300 Kč, 8) Balíček Gold – kompletní kosmetické ošetření pro dámu a celková rekondiční masáž pro pána – 2 600 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Stylově vybavené pokoje oblíbeného lázeňského hotelu Vám poskytnou velice příjemné ubytování. Součástí každého pokoje je TV se satelitním příjmem, minibar, telefon, koupelna s vanou nebo se sprchovým koutem, toaleta a u některých pokojů klimatizace. Pokoje nabízí výhled na poděbradský zámek nebo na řeku Labe.

Stravování

Součástí pobytového balíčku Relaxační víkend v Poděbradech je polopenze. Obě rána se můžete těšit na snídaně formou bufetu a po dni plném relaxace Vás budou čekat chutné večeře formou výběru z menu. Lahodné pokrmy a příjemné posezení v hotelové restauraci jsou v letních měsících ještě doplněny o možnost využít venkovní terasu s výhledem na Labe.

Lokalita pobytu

Střední Čechy – Poděbrady – stylový lázeňský hotel Golfi se nachází u poděbradského zámku na prosluněném břehu Labe

Ostatní

Pobytový balíček Relaxační víkend v Poděbradech je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 490 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

Cena

8 999 Kč za pár  (4 499 Kč / osoba)  hodnota pobytu 360 bodů

lázně Poděbrady ubytování Poděbrady Poděbrady ubytování Poděbrady - Relaxační víkend Poděbrady levné ubytování Poděbrady víkend pro dva Podebrady Poděbrady víkendy pro dva Podebrady ubytovani Poděbrady víkendy pro dva Podebrady ubytovani Poděbrady víkendy pro dva   

Mapa

Z hodnocení klientů

Víkend v Poděbradech neměl jedinou chybičku. Super relax, klid, pohoda, okolo cyklostezka, dobrá kuchyně a příjemný personál. Fajn byla i klimatizace na pokoji, protože náš pobyt probíhal během těch největších tropů. Šárka Zdeňková

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.