Pobyt pro dva v Lednicko – Valtickém areálu

Vypravte se s námi na pobyt do jednoho z nejkouzelnějších koutů naší země poznávat krásy jižní Moravy. V tomto pobytovém balíčku je pro vás připraveno komfortní 4* ubytování, lahodná polopenze, relaxační masáže nebo privátní vířivka, vyjížďka kočárem i plavba lodí po zajímavých místech Lednicko-Valtického areálu.

Zde je kompletní program Pobytu pro dva v Lednicko – Valtickém areálu: můžete se těšit na ubytování v hotelu, který se nachází přímo u zámeckého parku v Lednici. V průběhu pobytu si pochutnáte na polopenzi. Snídaně formou švédských stolů doplní večeře formou menu servírované v hotelové restauraci.

Jistě neopomenete navštívit turisticky vyhledávaná místa Lednicko-Valtického areálu. K tomu ideálně poslouží plavba po “zámecké” Dyji během které budete moci obdivovat přírodní i historické bohatství zdejšího kraje tak vyjížďka kočárem zámeckým parkem. A připravena je i příjemnárelaxace v podobě aromatických masáží zádové sestavy nebo privátního pronájmu vířivky (volba je zcela na Vás) v hotelovém wellness (pokud by Vás wellness služby nelákaly je možné je vyměnit za vstupenky na zámek v Lednici), který v letních měsících navíc doplní neomezený vstup do venkovního bazénu se slanou vodou na rozlehlé hotelové zahradě.

K Pobytu pro dva v Lednicko-Valtickém areálu lze doobjednat

K pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů pro pár – 2 800 Kč, 2) Welcome set po příjezdu – láhev sektu nebo výběrového vína na pokoji – 599 Kč, 3) Balíček Lednice – vstupenky na zámek Lednice a do zámeckého skleníku – 900 Kč 4) Balíček masáží – aroma masáž pro dámu, regenerační masáž hlavy pro pána – 1 780 Kč, 5) Balíček Relax – masáž éterickým olejem pro dámu pro dámu, klasická masáž pro pána – 1 780 Kč, 6) Doobjednávka druhé romantické večeře pro pár – 990 Kč, 7) Balíček Radost – vstupenky na zámek v Lednici a vyjíždka kočárem po zámeckém areálu (sezonně) – 1 200 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Stylově vybavené hotelové pokoje vám poskytnou komfortní ubytování. Do standardní výbavy každého pokoje patří: moderně řešená koupelna, WC, telefon, internetové připojení, TV se SAT a minibar.

Stravování

V ceně pobytu jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů na každé ráno pobytu a večeře formou výběru z menu pro pár v hotelové restauraci po oba večery. Součástí hotelu je i vinný sklípek a venkovní terasa, kde probíhá grilování.

Lokalita pobytu pro dva

Jižní Morava – Lednice (hotel se nachází přímo naproti zámku)

Zajímavosti okolí

Jak již bylo zmíněno, hotel se nachází přímo v srdci Lednicko – Valtického areálu, který je součástí UNESCA a který Vám nabídne mnoho možností na zajímavé výlety. Zde přikládáme jen několik tipů: Valtice, Minaret, Janův hrad, Rybniční a Lovecký zámeček, Apollonův chrám, Obelisk či Tři Grácie. Pokud se vypravíte do nedalekého okolí tak Mikulov či CHKO Pálava. Necelých 90 Km je vzdálena Vídeň.

Ostatní

Pobyt pro dva v Lednicko – Valtickém areálu lze absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), případně na delší dobu než tři dny (cena za noc navíc se snídaní je 2 800 Kč). Parkování je zajištěno na uzavřeném parkovišti přímo v areálu hotelu (parkoviště je monitorováno kamerovým systémem). Hotel disponuje bezbariérovým přístupem. Domácí mazlíčci mohou na pobyt cestovat s Vámi. Hotel se stal nejlepším 4* hotelem pro jihomoravský kraj v loňském roce.

Cena

10 999 Kč za pár  (5 499 Kč / osoba)   (hodnota pobytu 440 bodů)

jižní morava ubytovánílednicko valtický areál ubytováníhotely lednicelednicko valtický areál hotelyhotely jižní moravavíkend jižní moravaubytování lednicejižní morava ubytovánípobyt jižní moravazámek lednice - ubytováníhotely lednicezámek lednice - ubytování levné

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.