Prodloužený víkend v Kroměříži

Komfortní ubytování přímo na náměstí v Kroměříži na 4 dny a 3 noci doplněné o pestrý program (privátní relaxaci ve vířivce, privátní vstup do sauny, návštěvu Arcibiskupského zámku a bowling) je pro vás připraveno do prodlouženého pobytového balíčku v této turisticky atraktivní lokalitě.

Zde je kompletní program balíčku Prodloužený víkend v Kroměříži: tentokrát jsme pro vás připravili ubytování v hotelu, který se nachází ve zrekonstruované renesanční budově, jejíž historie sahá až do 16. století a ve které bydlel například Karel Havlíček Borovský. Hotel si i po rekonstrukci zachoval svůj historický ráz, který však příjemně propojil s komfortním a stylovým vybavením. Na uvítanou po příjezdu obdržíte láhev kvalitního vína a během pobytu si pochutnáte na snídaních formou buffe.

Abyste se mohli důkladně seznámit s jedním z nejkrásnějších historických měst naší vlasti, tak jsou ve skladbě tohoto pobytu i vstupenky do Arcibiskupského zámku a okolních zahrad. Dále nechybí relaxační program v podobě privátního vstupu do sauny a privátního pronájmu vířivky (vždy na jednu hodinu) a jako bonus hodinový bowling. Vypravte se tedy za romantickým ubytováním, relaxací i mnoha možnostmi na poznávání na malebnou Hanou.

K pobytu Prodloužený víkend v Kroměříži lze doobjednat

K pobytu v Kroměříži je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně švédskými stoly 2 300 Kč,  2) Doplatek za ubytování v apartmá – 1 600 Kč / pobyt, 3) Balíček relax – 2x klasická masáž celková – 1 600 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Můžete se těšit na stylové ubytování v pokojích v secesním stylu, kde se spojuje elegance s komfortem. Každý pokoj je ve svém pojetí zcela originální a i v interiéru budovy byly obnoveny původní historické prvky. Ke standardnímu vybavení pokoje patří: koupelna, WC, lednice, minibar, trezor, kabelová televize se satelitním příjmem, CD přehrávač, internet, klimatizace

Stravování

V ceně pobytového balíčku jsou zahrnuty snídaně formou bufetových stolů v hotelové restauraci.

Lokalita pobytu

Kroměříž (hotel se nachází přímo na historickém náměstí)

Zajímavosti okolí

Kroměříž bezpochyby patří mezi nejkrásnější historická města naší země a nabídne Vám mnoho možností na zajímavý program. Pokud se však budete chtít vypravit za brány města, tak Vám můžeme doporučit například zámky Chropyně a Holešov, lázně Luhačovice, skanzen Rymice, Tlumačovské rybníky s větrným mlýnem nebo Baťův mrakodrap ve Zlíně.

Ostatní

Pobyt v Kroměříži je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné čtyři dny a tři noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 2 300 Kč pro pár), přímo před hotelem se nachází parkoviště pro hosty – parkovné je již zahrnuto v ceně pobytu. Hotel má bezbariérový přístup. V zimních měsících je zámek uzavřen a tak je nahrazen za vstup do muzea Kroměřížska. Hotel zvítězil v loňském roce v soutěži Czech hotel awards jako nejlepší 4* hotel zlínského kraje.

Cena

8 999 Kč za pár  (4 499 Kč / osoba)  hodnota pobytu 360 bodů

ubytování v Kroměřížipobyt v Kroměřížiromantické pobyty v Kroměřížihotely Kroměřížpobyty v KroměřížiUbytování v Kroměřížipobyt pro dva v Kroměřížipobyt v Kroměřížipobyty pro dva v Kroměřížipobyt v Kroměříži

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.