Mariánské Lázně – pobyt pro dámy

Balíček Mariánské lázně pro dámy nabízí jak relaxační procedury tak výběrové ubytování přímo v centru Mariánských Lázních. Ve skladbě nechybí polopenze formou bufetových stolů i neomezený vstup do hotelového wellness.

Zde je kompletní program balíčku Mariánské Lázně – pobyt pro dámy: můžete se těšit na ubytování v hotelu 4* standardu, který se nachází v centru Mariánských Lázní v blízkosti lázeňských parků. Výhled na nedalekou lázeňskou kolonádu jistě umocní příjemnou atmosféru z pobytu. Součástí pobytu je lahodná polopenze – jak snídaně tak večeře si vychutnáte formou teplého a studeného bufetu.

Ale hlavním cílem pobytu je odpočinek a tímto směrem je stavěn i program pobytu. Pro obě dámy jsme do balíčku zařadili následující procedury:  celkovou klasickou masáž éterickým olejem a regenerační bylinnou lázeň v hotelovém balneo centru (v případě zájmu je možné lázeň vyměnit za zábal). Procedury vhodně doplní i odborná konzultace s lékařem též pro obě dámy. Dále během celého pobytu budete moci neomezeně využívat moderní hotelový bazén, parní saunu a finskou saunu se solnými kameny. Procházka po lázeňské kolonádě, ochutnávka pramenů či posezení v některé z kaváren vhodně doplní vydařený pobyt v Mariánských Lázních.

K pobytu pro dámy v Mariánských Lázních lze doobjednat

K balíčku Mariánské Lázně pro dámy je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně – 3 180 Kč, 2) Prodloužení pobytu včetně polopenze pro dvě dámy – 3 976 Kč, 3) Balíček masáží – 1x aromatická masáž éterickými oleji a 1x masáž lávovými kameny – 2 600 Kč, 4) Balíček Beauty – manikura a pedikura pro obě dámy – 2 500 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Elegantně vybavené pokoje 4* lázeňského hotelu uspokojí i náročné klientky. Promyšlená kombinace barev, elegantní nábytek a maximální komfort jsou charakteristické znaky ubytování tohoto hotelu v centru Mariánských Lázní. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, TV-SAT, klimatizací, telefonem, minibarem, trezorem, župany a připojením k internetu.

Stravování

V ceně pobytu Mariánské Lázně pro dámy jsou zahrnuty snídaně a večeře formou studených a teplých rautových stolů. K dispozici Vám bude hotelová restaurace, která nabízí pestrý výběr české i mezinárodní kuchyně, tak kavárna s vlastními cukrářskými výrobky, letní terasa s výhledem na lázeňskou kolonádu a moderní Lobby bar s bohatou nabídkou koktejlů.

Lokalita pobytu lázně pro dámy

Mariánské Lázně – Západní Čechy (hotel se nachází v centru Mariánských Lázní s výhledem na kolonádu)

Zajímavosti okolí

Mariánské Lázně nabízí mnoho možností na zajímavý program. Pokud se přeci jenom rozhodnete vypravit za brány lázeňského města, tak zde je několik tipů na zajímavý výlet: premonstránský klášter v Teplé, hrad Loket, rozhledna Krásno, CHKO Slavkovský les, zámek Kynžvart, skanzen Doubrava či Karlovy Vary.

Ostatní

Pobyt Mariánské Lázně pro ženy je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc s polopenzí je 3 976 Kč, případně se snídaní 3 180 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází hlídané podzemní garáže, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje bezbariérovým přístupem i pokojem pro handicapované.

Cena

9 999 Kč pro dvě dámy  (4 999 Kč / osoba)  hodnota pobytu 400 bodů

relax Mariánské LázněMariánské Lázně relax pobytrelaxační lázeňské pobyty v Mariánkáchpobyty masáže Mariánské Lázněubytování levné Mariánské Lázněluxusní ubytování Mariánské Lázněhotely mariánské lázněvíkend pro dvaubytování Mariánské Lázněvíkend pro dva v mariánských lázníchubytování Mariánské Lázněmariánské lázně ženyubytování mariánské lázněmariánské lázně

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.