Pohádkový víkend na zámečku v Posázaví

Komfortní ubytování v hotelu ve stylu zámečku v Posázaví, lahodná polopenze v designové hotelové restauraci a mnoho možností na další zajímavý program jak v hotelovém areálu tak v blízkém okolí garantují vydařený romantický pobyt.

Zde je kompletní program pobytu Pohádkový víkend na zámečku: tentokrát vás vypravíme do malebného Posázaví do 4* hotelu, který je postaven v zámeckém stylu. Hotel prošel kompletní rekonstrukcí a byl opětovně otevřen ve druhé polovině roku 2019. Během pobytu si pochutnáte na lahodné polopenzi v hotelové restauraci – snídaně formou švédských stolů doplní večeře výběrem á la carte (viz Stravování).

Relaxovat budete moci plnými doušky na rozlehlé hotelové zahradě, kde navíc v letních měsících můžete využít i venkovní bazén s přilehlou venkovní restaurací. Poloha hotelu uprostřed krásné přírody s romantickou kopcovitou krajinou, množstvím cyklostezek a řadou přírodních, kulturních a historických zajímavostí je skvělým výchozím bodem pro vaše výlety (např. zámek Konopiště) či sportovní vyžití (např. golf, tenis, výpůjčka elektrokol, jóga – vše je možné zajistit přímo z hotelu).

K Pohádkovému víkendu na zámku lze doobjednat

K pobytu Pohádkový víkend na zámečku je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně – 2 700 Kč, 2) Doplatek za luxusní apartmá s oddělenou ložnicí místo pokoje (za dvě noci) – 5 000 Kč, 3) Welcome set po příjezdu – láhev sektu a občerstvení na pokoji – 899 Kč, 4) Vyhlídkový let nad hradem Karlštejn a zámkem Dobříš pro dvě osoby – 3 199 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k Pohádkovému víkendu na zámečku doobjednat.

Vybavení pokoje

Stylově vybavené pokoje hotelu 4* standardu, který byl po kompletní rekonstrukci otevřen v roce 2019 vám poskytnou komfortní ubytování. Do výbavy každého pokoje patří LCD TV, minibar, klimatizace, telefon, WIFI připojení k internetu, koupelna, WC a fén. Na pokoji pro vás bude k dispozici župan a pantofle. Do pokoje je možné přidat dětskou přistýlku.

Stravování

V ceně pobytu Pohádkový víkend na zámečku je zahrnuta polopenze. Snídaně formou buffetových stolů doplní každý večer pobytu večeře formou á la carte v hotelové restauraci. Designová hotelová restaurace nabízí nejen chuťový, ale i vizuální zážitek. V menu á la carte si jistě vybere pokrmy ze sezonní nabídky, kterou připravuje dle gastronomického kalendáře. Přes léto lze využít terasu a zahradní restaurací s grilem.

Lokalita víkendu na zámku

Střední Čechy – Posázaví – hotelový resort se nachází nedaleko Benešova

Zajímavosti okolí

Hotel se nachází v Posázaví ve středních Čechách vzdálen pouhých 28 Km od centra Prahy. Krásná příroda, romantická údolí řeky Sázavy, zámek Konopiště s bohatými interiéry a zámeckým parkem, ale třeba i pivovar Velké Popovice nabízející exkurzi spojenou s ochutnávkou piva či hvězdárna v Ondřejově, patří mezi několik možností na zajímavý výlet.

Ostatní

Pobyt Pohádkový víkend na zámečku lze využít i kdykoliv během pracovního týdne, kdy bývá v hotelu volněji případně i na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 700 Kč), parkování na uzavřeném parkovišti je již v ceně pobytu, domácí mazlíček může na pobyt cestovat s vámi, hotel disponuje pokojem pro handicapované klienty.

Cena

8599,- Kč za pár (4 299 Kč / osoba)  hodnota pobytu 344 bodů

Mapy

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.