Relaxační víkend ve Františkových Lázních

Příjemná atmosféra Františkových Lázní si poslední dobou získává stále více návštěvníků. Vydejte se i Vy na lázeňský pobyt do oblíbeného hotelu s bohatým relaxačním programem (součástí balíčku je 6 masážních a zkrášlovacích procedur) a lahodnou polopenzí.

Zde je kompletní program pobytu Relaxační víkend v Františkových Lázních: tentokrát Vás vypravíme do oblíbeného hotelu, který se nachází v centru Františkových Lázní v příjemném prostředí lázeňského parku. Po příjezdu Vás na pokoji potěší láhev sektu a překvapení pro dámu. Během celého relaxačního víkendu Vám bude servírována lahodná polopenze v hotelové restauraci.

Avšak cílem Vaší cesty do Františkových Lázní bude hlavně pořádná porce relaxačních procedur, které jsou součástí tohoto balíčku. Pro dámu jsme připravili následující program: čokoládovou regenerační masáž na zjemnění pokožky, zkrášlovací bylinnou koupel, spa pedikúru a vše ještě doplníme o kosmetiku. Pán se zase může těšit na klasickou masáž celého těla a originální pivní lázeň. I přes velice pestrý program určitě neopomenete procházku po kolonádě či ochutnávku Františkolázeňských pramenů.

K Relaxačnímu víkendu ve Františkových Lázních lze doobjednat

K balíčku Relaxační víkend ve Františkových Lázních je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár – 1 900 Kč, 2) Balíček Relax Speciál – medová masáž pro dámu a masáž lávovými kameny pro pána – 1 499 Kč, 3) Balíček Zkrášlení – revitalizační masáž obličeje a dekoltu pro dámu, koupel se solí z Mrtvého moře pro pána – 1 199 Kč, 4) Balíček Lázně Speciál hawaiská masáž Lomi Lomi pro dámu, thajská olejová masáž pro pána – 1 499 Kč,5) Balíček Prima Relax – aromaterapeutická masáž pro dámu a masáž hot stones pro pána – 1 499 Kč, 6) Balíček Hit – anticelulitydní masáž pro dámu, havajská masáž Lomi Lomi pro pána – 1 599 Kč, 7) Prodloužení pobytu o noc s polopenzí – 2 500 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Relaxační víkend ve Františkových Lázních přináší ubytování v příjemně zařízených pokojích oblíbeného hotelu 3* standardu. Součástí každého pokoje je koupelna a WC, TV se SAT, kabelová TV, bezdrátové připojení k internetu, minibar a chladnička (k dispozici je na požádání i dětská postýlka).

Stravování

V ceně balíčku Relaxační víkend ve Františkových Lázních je zahrnuta polopenze. Můžete se těšit na snídaně formou švédských stolů a na lahodné večeře formou výběru z menu v hotelové restauraci. V případě zájmu lze doobjednat i plná penze. V letních měsících si můžete vychutnat grilování na letní terase.

Lokalita relaxačního víkendu

Západní Čechy – Františkovy Lázně (hotel se nachází na okraji lázeňského parku nedaleko od kolonády)

Zajímavosti okolí

Zajisté si během pobytu projdete centrum Františkových Lázní. Nedaleko od hotelu je přírodní rezervace SOOS, hrad Seeberg či historický Cheb. Další možností na výlet jsou Karlovy Vary, Mariánské Lázně, klášter premonstrátů v Teplé nebo Motýlí farma v Žírovici.

Ostatní

Relaxační víkend ve Františkových Lázních je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), kdy je v hotelu klidněji případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 1900 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází hlídané parkoviště pro hosty (zdarma), Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

Cena

7 999 Kč za pár  (3 999 Kč / osoba)  hodnota pobytu 320 bodů

relaxacni vikendrelaxační víkendrelaxacni vikendy františkovy lázněrelaxační víkendyrelaxační víkend v lázníchvíkend v lázníchfrantiškovy lázněfrantiškovy lázně hotelyrelaxační víkend františkovy lázněrelaxační víkend v lázních

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.