Víkend pro dva v Mariánských Lázních

Kvalitní ubytování ve 4* hotelu v samém centru Mariánských Lázní, lahodná polopenze, čtyři relaxační procedury, odborná konzultace s lékařem pro každého z páru, neomezený vstup do hotelového bazénu i wellness centra jsou jen některá lákadla, která vás čekají během Víkendu pro dva v Mariánských Lázních.

Zde je kompletní program pobytu Víkend pro dva v Mariánských Lázních: jak již úvod napověděl tentokrát se můžete těšit na ubytování v centru Mariánských Lázní s výhledem na lázeňskou kolonádu. Součástí pobytu je lahodná polopenze formou bufetových stolů v hotelové restauraci (více viz Stravování).

A pestrý relaxační program. Pro každého z páru jsme do balíčku zařadili následující procedury: celkovou klasickou masáž éterickým olejem a regenerační bylinnou lázeň v hotelovém balneo centru (v případě zájmu je možné lázeň vyměnit za zábal). Procedury vhodně doplní i odborná konzultace s lékařem též pro každého z páru. Dále během celého pobytu budete moci neomezeně využívat moderní hotelový bazén, parní saunu a finskou saunu se solnými kameny. Procházka po lázeňské kolonádě, ochutnávka pramenů či posezení v některé z kaváren vhodně doplní vydařený pobyt v Mariánských Lázních.

K pobytu Víkend pro dva v Mariánských Lázních lze doobjednat

K pobytu Víkend pro dva v Mariánských Lázních je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze pro pár – 3 700 Kč, 2) Balíček Relaxace – regenerační masáž hlavy pro dámu, bylinná lázeň pro pána – 1 690 Kč, 3) Kosmetický balíček – kosmetické ošetření včetně masáže obličeje pro dámu i pro pána – 1 790 Kč, 5) Balíček Beauty Relax -manikúra pro dámu a reflexní masáž pro pána – 1 900 Kč, 6) Balíček Lady – manikúra a kosmetické ošetření pleti včetně masáže obličeje pro dámu – 2 190 Kč .  Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Stylově vybavené pokoje uspokojí i náročné klienty. Promyšlená kombinace barev, elegantní nábytek a maximální komfort jsou charakteristické znaky ubytování v tomto hotelu 4* standardu v centru Mariánských Lázní. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, TV-SAT, klimatizací, telefonem, minibarem, trezorem, župany a připojením k internetu.

Stravování

V ceně pobytu Víkend pro dva v Mariánských Lázních je zahrnuta polopenze. Můžete se těšit na snídaně formou švédských stolů a večeře formou studeného a teplého bufetu v hotelové restauraci. Mimo restaurace Vám bude v hotelu k dispozici i kavárna s vlastními cukrářskými výrobky, letní terasa s výhledem na lázeňskou kolonádu či moderní Lobby bar s bohatým výběrem koktejlů a drinků.

Lokalita pobytu v lázních

Mariánské Lázně (hotel se nachází v centru města s výhledem na kolonádu)

Zajímavosti okolí

Mariánské Lázně nabízí mnoho možností na zajímavý program. Pokud se rozhodnete vypravit za brány lázeňského města, tak zde je několik tipů na zajímavý výlet: premonstránský klášter v Teplé, hrad Loket, rozhledna Krásno, CHKO Slavkovský les, zámek Kynžvart, skanzen Doubrava či Karlovy Vary.

Ostatní

Pobyt Víkend pro dva v Mariánských Lázních je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), kdy bývá v hotelu klidněji případně na delší dobu (cena za noc navíc s polopenzí je 3 700 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází hlídané podzemní garáže, domácí mazlíček má do hotelu vstup povolen, hotel disponuje bezbariérovým přístupem i pokojem pro handicapované.

Cena

9 999 Kč  pro pár  (4 999 Kč / osoba)  hodnota pobytu 400 bodů

relax Mariánské LázněMariánské Lázně relax pobytrelaxační lázeňské pobyty v Mariánkáchpobyty masáže Mariánské Lázněubytování levné Mariánské Lázněluxusní ubytování Mariánské Lázněhotely mariánské lázně Mariánské Lázně relax pobytyvíkend pro dvaubytování Mariánské Lázněvíkend pro dva v mariánských lázníchubytování pro dva v centru Mariánských Lázníubytování Mariánské Lázněmariánské lázně ženyubytování mariánské lázněmariánské lázně

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.