Relaxační víkend na zámečku v Beskydech

Připravili jsme pro Vás romanticko – relaxační víkend na zámečku v Beskydech, který byste si zaručeně neměli nechat ujít. Výběrové ubytování na zámečku v oblíbené lokalitě pod Lysou horou doplněné o lahodnou stravu a relaxační program jsou garancí vydařeného pobytu.

Zde je kompletní program pobytu Relaxační víkend na zámečku v Beskydech: tentokrát se můžete těšit na romantický hotel ve stylu zámečku v krásné přírodě Beskyd. Ubytujeme vás ve stylově vybaveném výběrovém pokoji kategorie Deluxe.

V průběhu pobytu si vychutnáte následující relaxační program: privátní pronájem vířivky a sauny pro pár na 90 minut doplní relaxace v léčebné šungitové jeskyni též pro každého z páru.

Během pobytu nemusíte mít obavy ani o chuťové buňky. Snídaně formou švédských stolů doplní 1x romantická večeře při svíčkách 1x klasická večeře formou menu v hotelové restauraci.

Vybavení pokoje

Můžete se těšit na luxusní, stylově vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV se SAT, radiem, telefonem, lednicí s minibarem, trezorem, přípojkou k internetu, kávou a čajem k dispozici. Na pokoji pro vás budou připraveny župany i pantofle. Jedná se hotel 4* standardu.

Stravování

V ceně pobytového balíčku Relaxační víkend na zámečku v Beskydech je zahrnuta polopenze. Snídaně jsou formou švédských stolů a večeře 1x romantické menu při svíčkách a 1x klasická formou výběru z menu v hotelové restauraci, která nabízí pestrý výběr místních specialit. Součástí restaurace je i vinný sklípek s bohatou nabídkou jakostních, přívlastkových i archivních vín. V létě probíhá obsluha též na terase před hotelem.

Lokalita relaxačního víkendu

Severní Morava – Beskydy – Ostravice

Zajímavosti okolí

Okolí hotelu poskytuje mnoho možností na aktivní program a to jak v létě (např. pěší turistika, houbaření, cykloturistika), tak v zimě (sjezdové i běžecké lyžování). Pokud dáte raději přednost výletům za poznáním, budete mít též z čeho vybírat: nedaleká zřícenina hradu Hukvaldy, vyhlídková věž Štramberská Trúba, muzeum Tatry v Kopřivnici, Valašské muzeum či známý skanzen v Rožnově pod Radhoštěm patří mezi několik alternativ, které Vám můžeme doporučit.

Ostatní

Relaxační víkend na zámečku v Beskydech je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), kdy je v hotelu klidněji, případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 3 500 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat na relaxační víkend s Vámi. Hotel je dlouhodobě nejlépe hodnoceným ubytováním v lokalitě.

Cena

10 999 Kč za pár  (5 499 Kč / osoba)  hodnota pobytu 440 bodů

relaxační víkendy Beskydy Ostravicerelaxační víkend Beskydyrelaxační víkendy Beskydy Ostravicerelaxační víkend Beskydyrelaxační víkend Beskydy OstraviceBeskydy relaxační víkendvíkend relaxační Beskydyrelaxační víkend Beskydy Ostravicerelaxační víkendy Beskydyrelaxační víkend na zámečku Beskydyrelaxační víkendy Beskydy na zámkuluxusní ubytování beskydyrelaxační víkendy Beskydy na zámkuluxusní ubytování beskydy

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.