Pobyt pro ženy v Luhačovicích

Pobyt pro ženy v Luhačovicích vám přináší kvalitní ubytování ve 4* hotelu, neomezený vstup do wellness centra s bazénem a hlavně 10 relaxačních a zkrášlovacích procedur. Pojeďte tedy odpočívat a doplnit energii do oblíbených Luhačovic.

Zde je kompletní program balíčku Pobyt pro ženy v Luhačovicích: tentokrát se můžete těšit na ubytování v prostorných pokojích moderního hotelu v lázních Luhačovice. Během pobytu pro vás budou připraveny snídaně formou švédských stolů v hotelové restauraci.

Avšak hlavně budete plnými doušky relaxovat. Součástí pobytu je neomezený vstup do hotelového wellness centra s bazénem a whirpoolem. Dále je pro každou dámu připraven následující program 5ti relaxačních a zkrášlovacích procedur: vitamínová maska, relaxační vířivová lázeň, laserové ošetření pleti, pobyt v infrasauně, regenerační masáž. K tomu jistě nevynecháte procházku po Luhačovicích, posezení na kolonádě či ochutnávku některého z pramenů.

K Pobytu pro ženy v Luhačovicích lze doobjednat

K Pobytu pro ženy v Luhačovicích je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro dvě dámy – 3 100 Kč, 2) Balíček Spa – speciální anticelulitní kúra pro jednu dámu, masáž éterickým olejem pro druhou dámu – 2 000 Kč, 3) Balíček Relax – 1x masáž lávovými kameny, 1x celková aromaterapeutická masáž – 2 000 Kč, 4) Balíček Luhačovice – 2x reflexní masáž, 2x medový zábal – 1 600 Kč, 5) Doobjednávka polopenze – během celého pobytu – 1 040 Kč . Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Moderně zařízené pokoje hotelu 4* standardu vám poskytnou komfortní ubytování. Do standardní výbavy každého pokoje patří koupelna, WC, balkon, TV se SAT, připojení k internetu, telefon, lednička s minibarem, fén, župany a bezpečnostní schránka. Prostorné pokoje (rozměr 34 – 38m²) jsou vybaveny kvalitními postelemi s pružinovou matrací pro maximální pohodlí a klidný spánek. V hotelu je možné zapůjčit dětskou postýlku.

Stravování

Během pobytu se můžete těšit na snídaně formou švédských stolů v hotelové restauraci. V případě zájmu je možné dokoupit i polopenzi za 1 040 Kč pro dvě dámy na celý pobyt. Mimo restaurace můžete využít i posezení na letní terase či v lobby baru.

Lokalita relaxačního víkendu pro ženy

Luhačovice – Zlínský kraj

Ostatní

Pobyt pro ženy v Luhačovicích je možné absolvovat i na delší dobu než 3 dny – cena za noc navíc činí 3 100 Kč. Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty. Hotel disponuje bezbariérovým pokojem i přístupem pro handicapované klienty. Domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

Cena

9 999 Kč za dvě dámy  (4 999 Kč / osoba)  hodnota pobytu 400 bodů
lazne luhacovice relaxacni pobytyrelaxační víkend lázně luhačoviceluhačovice relaxační víkendyrelaxační víkend lázně luhačoviceluhačovice ubytování levné hotelyluhačovice ubytování levnépobyty relaxační luhačoviceluhačovice ubytování levnépobyty relaxační luhačovice

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.