Noc pro dva v Českém Krumlově

Noc pro dva v Českém Krumlově vám nabídne stylové ubytování přímo v historickém centru a hlavně možnost důkladně se seznámit s jedním z nejkrásnějších měst ČR díky vstupům do zámecké věže, do hradního a krumlovského muzea, fotoateliéru Seidel, krumlovských klášterů, Regionálního muzea a do Schiele Art muzea.

Zde je kompletní program pobytu Noc pro dva v Českém Krumlově: tentokrát jsme pro Vás připravili ubytování v samotném centru Českého Krumlova, ve stylovém hotelu, který se nachází v budově z 15. století. Hotel respektuje historickou hodnotu místa a originálně ji kombinujeme s moderním vybavením pokojů a designovým nábytkem. Vítaným bonusem hotelu je i privátní vnitrobloková zahrada, kde si v příjemném klidu, třeba se sklenkou lahodného vína, můžete kochat pohledem na krumlovský zámek.

Během pobytu si vychutnáte snídani formou bufetu. Abyste se mohli během procházek důkladně seznámit s Českým Krumlovem je součástí pobytu 12 vstupů do turisticky populárních míst a to do Zámecké věže, Hradního muzea, kláštera, velmi oblíbeného Fotoateliéru Seidel, Egon Schiele Art Centra a Regionálního muzea v Českém Krumlově.

K pobytu Noc pro dva v Českém Krumlově lze doobjednat

K pobytu Noc pro dva v Českém Krumlově je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně – 2 990 Kč (v létě 3490 Kč.), 2) Noční procházka Krumlovem s výkladem – 1 200 Kč, 3) Balíček Relax – pro dámu aromatická masáž a pro pána klasická masáž – 1 900 Kč, 4) Welcome set – láhev sektu, ovoce a květinová výzdoba na pokoji – 999 Kč . Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Stylové ubytování jistě potěší i náročné klienty. Výjimečně navržené pokoje respektují historickou hodnotu místa a přitom nabízí moderní vybavení a maximální komfort. Pokoje jsou světlé a orientované buď směrem do Masné ulice a nebo směrem do zahrady s krásným výhledem na zámek. Každý hotelový pokoj je odlišný svým uspořádáním, dispozicí i vybavením. Součástí výbavy je manželská postel, TV s plochou obrazovkou se SAT, relaxační prostor s křesly a stolečkem, samostatná elegantně zařízená koupelna s WC, připojení k internetu a vysoušeč vlasů. V každém pokoji najdete nějakou designovou lahůdku, ať už se jedná o unikátní tapety od firmy, která dodává vybavení pro anglickou královnu, neobvykle tvarovaná křesla od proslulé firmy Kartell a nebo originální grafiky od českých umělců. Na přání je možné využít přistýlku i dětskou postýlku. K dispozici je také bezbariérový pokoj v úrovni přízemí, speciálně vybavený pro hosty se sníženou pohyblivostí.

Stravování

V ceně pobytu Noc pro dva v Českém Krumlově je zahrnuta snídaně formou buffe.

Lokalita pobytu

Český Krumlov (hotel se nachází přímo v historickém centru města)

Zajímavosti okolí

Samotný Český Krumlov Vám poskytne mnoho možností na procházky za poznáním, historií, ale i romantikou. Budete se moci kochat krásnou architekturou, navštívíte muzea, galerie a další zajímavá místa. Pokud se i přes opravdu bohatý program rozhodnete pro výlet za brány města, tak Vám můžeme doporučit například zámek Hluboká nad Vltavou, hrady Dívčí Kámen a Rožmberk či malebné šumavské podhůří.

Ostatní

Pobyt Noc pro dva v Českém Krumlověje možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné dva dny a jednu noc) případně na delší dobu například víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 990 Kč, parkování je možné na nedalekém hlídaném parkovišti.

Cena

5 599 Kč za pár (2 799 Kč / osoba)  hodnota pobytu 224 bodů

poznejte krásy českého krumlova  český krumlov historická prohlídka pobytový balíček český krumlov luxusní hotely český krumlov Český Krumlov poznávací pobyt poznávací balíček český krumlov český krumlov pobyt za poznáním poznávací balíček český krumlov český krumlov pobyt pro dva za poznáním poznávací balíček český krumlov český krumlov pobyt pro dva za poznáním

Mapa

Z hodnocení klientů

Hotel splnil naší představu ideálního místa na romantický pobyt, jeho poloha je jako dělaná na toulání po historickém městě. pí. Štefková

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.