Prodloužený víkend u Adršpachu

Prožijte vydařené čtyři dny v oblíbeném hotelu u Náchoda. Mimo kvalitního ubytování, láhodné polopenze a každodenní relaxace v bazénu jistě využijete i ideální lokality na zajímavé výlety a navštívíte třeba Adršpašsko-teplické skály.

Zde je kompletní program pobytového balíčku Prodloužený víkend u Adršpachu: tentokrát vás vypravíme do wellness hotelu, kde si užijete prodloužený čtyřdenní pobyt. Během pobytu si vychutnáte polopenzi – snídaně formou švédských stolů doplní každý večer večeře výběrem z menu nebo rautovými stoly v hotelové restauraci.

Dále nechybí ani relaxace v podobě privátního pronájmu bazénu na každý den pobytu. Pro putování po okolí obdržíte na hotelu informační materiály s tipy na výlety. Zajímavých míst je v tomto koutu naší vlasti více než dost takže vás jistě čekají vydařené čtyři dny.

K Prodlouženému víkendu lze doobjednat

K pobytu Prodloužený víkend u Adršpachu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně švédskými stoly pro pár – 2 400 Kč 2) Welcome set po příjezdu – láhev sektu s občerstvením a květina pro dámu na pokoji – 699 Kč, 3) Balíček Pohádka pro dva – společná aromatická koupel v hydromasážní vaně s privátní relaxací ve finské sauně – 1 290 Kč, 4) Privátní whirpool – hodinový pronájem whirpoolu pro pár včetně sektu – 899 Kč, 5) Balíček Relax pro dámu – klasická relaxační masáž doplněná o regenerační zábal éterickým olejem – 1 950 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Pokoje wellness hotelu vám poskytnou velice kvalitní ubytování. Součástí každého pokoje je koupelna, WC, LCD – TV, psací stůl s taburetkou, telefon a pevné připojení k internetu.

Stravování

Během pobytu si pochutnáte na lahodné polopenzi. Můžete se těšit na snídaně formou teplých a studených buffetových stolů a na večeře formou výběru z menu nebo buffe v hotelové restauraci. Útulná restaurace v rustikálním stylu vám nabídne nejen vybrané pochutiny, ale i svou jedinečnou atmosféru. K dispozici Vám bude též hotelový lobby bar, který poskytuje servis studené kuchyně s nabídkou vynikající italské kávy a domácích dezertů od hotelového cukráře.

Lokalita wellness víkendu

Královehradecký kraj – Náchod

Zajímavosti okolí

Hotel se nachází ve výborné lokalitě na zajímavé výlety. Z mnoha možností vybíráme například Adršpašsko – teplické skály, stolovou horu Ostaš, Babiččino údolí v Ratibořicích, ZOO a Safari ve Dvoře Králová, zámek Kuks, skalní město Broumovské stěny, renesanční zámek Opočno, historický Náchod či vyhlášené polské lázně Kudowa Zdroj.

Ostatní

Prodloužený víkend v Adršpachu je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné čtyři dny a tři noci) nebo na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 2 400 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází uzavřené parkoviště pro hosty. Hotel disponuje pokojem pro handicapované klienty i bezbariérovým přístupem. Domácí zvířata mají vstup povolen.

Cena wellness víkendu

8 499 Kč za pár  (4 249 Kč / osoba)  hodnota pobytu 340 bodů

wellness víkend pohádkový wellness víkend wellness víkendy víkend s wellness wellness víkend nachod wellness víkend pro dva wellness víkend náchod wellness víkendy náchod ubytování wellness náchod wellness víkend kladské pomezí ubytování wellness hotely náchod wellness víkend pro dva kladské pomezí ubytování wellness hotely náchod wellness víkend pro dva kladské pomezí

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.