Wellness víkend ve Špindlerově Mlýně

Wellness víkend ve Špindlerově Mlýně Vás zavede do oblíbeného horského střediska Krkonoš a mimo ubytování ve 4* hotelu Vám poskytne lahodnou polopenzi, relaxační masáže, aromatické koupele, neomezený vstup do wellness centra s bazénem, saunami a whirpoolem a mnoho dalších možností na vydařené relaxační i sportovní vyžití.

Zde je kompletní program pobytu Wellness víkend ve Špindlerově Mlýně: tentokrát jsme pro Vás připravili kvalitní ubytování v hotelu 4* standardu v populárním krkonošském středisku. Ihned po příjezdu pro Vás budete přivítání welcome drinkem a během pobytu si pochutnáte na lahodné polopenzi. Bohaté snídaně formou švédských stolů doplní tříchodové večeře formou výběru z menu v hotelové restauraci (viz Stravování).

A hlavně se můžete těšit na pestrý wellness program. Neomezeně k dispozici vám bude moderní hotelové wellness centrum, které obsahuje bazén s masážními tryskami a protiproudem, whirpool a tři druhy saun. Dále jsou součástí balíčku dvě klasické masáže éterickým olejem, pro dámu je připravena regenerační aromatická lázeň a pán si zase jistě vychutná příjemný odpočinek během rašelinové koupele. K bohatému programu tohoto pobytového balíčku ještě přidejte mnoho možností na procházky, túry, cyklovýlety, relaxaci či sportovní vyžití, které Krkonoše celoročně nabízí.

K Wellness víkendu ve Špindlu lze doobjednat

K Wellness víkendu ve Špindlerově Mlýně je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně švédskými stoly 2 500 Kč (duben až listopad), 3 900 Kč (prosinec až březen), 2) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze 3 200 Kč (duben až listopad), 4 600 Kč (prosinec až březen) 3) Balíček Relax Špindl – 1celková masáž lávovými kameny pro pána, kosmetická masáž obličeje pro dámu – 1 800 Kč, 4) Balíček Beauty – 2x hydratační ošetření pleti s kolagenovou maskou včetně masáže a peelingu, 2x zábal a masáž rukou – 2 800 Kč, 5) Vyhlídkový let pro pár nad Krkonošemi 3 500 Kč. Doobjednávky k wellness víkendu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Můžete se těšit na kvalitní ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích, které jsou zařízené nábytkem z přírodního dřeva v rustikálním stylu. Vybavení pokojů zahrnuje koupelnu, WC, TV se SAT, telefon, župany a rádio s CD přehrávačem.

Stravování

Součástí pobytového balíčku je polopenze. Každé ráno pro Vás bude připravena snídaně formou švédských stolů a po oba večery lahodné tříchodové menu. Hotelová restaurace Vás překvapí nejen kulinářskými specialitami, ale i svým originálním interiérem. V letních měsících jistě využijete k posezení nově upravenou terasu s markýzou, dřevěnými lavicemi a nepřekonatelným výhledem na Špindlerům Mlýn a panorama hor. K dispozici Vám bude i nově otevřený hotelový bar v alpském stylu s bohatou nabídkou drinků a koktejlů.

Lokalita wellness víkendu

Krkonoše – Špindlerův Mlýn

Ostatní

Wellness víkend ve Špindlerově Mlýně je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne, kdy je v hotelu i v jeho wellness centru klidněji (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 2 500 Kč – v období prosinec až březen 3 900 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty. Vás domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi. Pobytový balíček je ideální i na rodinné pobyty.

Cena

8 999 Kč za pár  (4 499 Kč / osoba) hodnota pobytu 360 bodů

spindleruv mlyn hotelywellnes víkend špindlwellness víkend špindlerům mlýnšpindlerův mlýn hotely ubytováníwellness špindl hotelywellness víkend špindlerův mlýnšpindl hotely levněwellness víkend špindlhotely ubytování špindlerův mlýnvíkend špindlerův mlýnvíkendový pobyt špindlerův mlýnwellness víkend špindlvíkend špindlerův mlýn wellnesswellness víkend špindl hotelywellness víkend pro ženy špindl

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.