Wellness pobyt v termálních lázních Patince

Stylové ubytování, polopenze formou švédských stolů, neomezeně veškeré služby bazénového a saunového světa, termál s léčivým pramenem a mnoho dalších možností na vydařenou relaxaci Vás čeká ve wellness komplexu, který se nachází jen 2 hodiny jízdy od hranic s ČR.

Zde je kompletní program balíčku Wellness pobyt v termálních lázních Patince: tentokrát Vás vypravíme do wellness hotelu 4* standardu v Podunajském kraji, kde pro Vás bude připraveno ubytování v moderně vybavených pokojích a lahodná polopenze formou švédských stolů.

Během wellness pobytu budete moci neomezeně využívat bazénový svět (velký bazén s vodními masážními postelemi, jeskyní a divokou řekou, menší relaxační bazén, vířivky a venkovní bazén s tobogánem) a jistě si i vychutnáte zdravou koupel v termálním jezírku. K tomu přidáme neomezený vstup do saunového světa (dvě finské sauny, parní sauna, bylinkovo-aromatická sauna, ledová relaxační místnost, vířivový bazén, ochlazovací bazén a Kneippova koupel) a do fitness centra. Dále budete moci navštívit některý z wellness programů (např. aquaaerobik, pilates) či si vychutnat osvětlený bazén při nočním plavání, které probíhá až do jedné hodiny po půlnoci.

Pokud si budete chtít na chvíli odpočinout od vodních radovánek můžeme Vám doporučit například vyhlídkovou plavbu lodí po Dunaji či návštěvu Budapešti.

K Wellness pobytu v patincích lze doobjednat

K Wellness pobytu v Patincích je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc pro pár (včetně neomezeného užívání wellness a snídaně) – 3 999 Kč, 2) Balíček Relax – pro dámu originální čokoládová pleťová kúra, pro pána klasická masáž zádové sestavy – 2 499 Kč, 3) Beauty balíček – pro dámu manikúra včetně peelingu a ošetření rukou a pedikúra včetně vyživující masáže, pro pána rašelinová koupel s léčivou solí – 2 399 Kč, 4) Balíček Orient – pro dámu aromatická thajská masáž s vonnými oleji, pro pána celková thajská masáž – 2 999 Kč, 5) Balíček Slim Beauty pro dámu – originální zeštíhlující a proticelulitidní masáž esenciálními oleji a Kleopatřina koupel krásy –  2 199 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Kvalitně zařízené pokoje čtyřhvězdičkového wellness resortu Vám poskytnou maximální požitek z ubytování. Součástí každého pokoje je koupelna, sociální zařízení, klimatizace, TV se Sat, připojení k internetu, rádio, telefon, lednička s minibarem a trezor. Většina pokojů má i balkón. V případě zájmu lze na pokoj přidat přistýlku či dětskou postýlku.

Stravování

Součástí wellness balíčku je polopenze, která je tvořena snídaněmi i večeřemi formou švédských stolů. Ve výběru Vám nebudou chybět krajové speciality, strava zaměřená na zdravý životní styl, ale třeba i středomořská kuchyně. Nabídka lahodných pokrmů je doplněna o pestrý výběr regionálních vín. K dispozici Vám bude nejen hotelová restaurace s letní terasou u jezera, ale i wellness bar, bowling bar a lobby bar.

Lokalita wellness pobytu

Termální areál Patince – Podunajsko (u Komárna), Slovensko (jen 2 hodiny od hranic s ČR)

Zajímavosti okolí

Pokud si na chvíli budete chtít odpočinout od wellness programu, tak zde je několik tipů na zajímavý výlet: historické centrum Komárna, vodní mlýn Kolárovo, zřícenina Iža či bazilika v Ostrihome. Lokalita je i ideální na návštěvu středoevropských metropolí – za hodinu budete v Budapešti, za hodinu a půl v Bratislavě a za dvě hodiny ve Vídni.

Ostatní

Pobyt v termálních lázních Patince je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc včetně neomezeného wellness je 3 999 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi. Hotel poskytuje bezbariérový přistup i bezbariérový pokoj.

Cena

8 999 Kč za pár  (4 499 Kč / osoba)  hodnota pobytu 360 bodů

termální lázně Patincetermály Patince hotelytermální lázně slovensko Patincetermální lázně na slovenskotermální lázně patincelázně slovensko termální levnělázně slovesnko termálnípatince ubytovánílázně slovensko patincepobyt termální lázně patince

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.