Romantický pobyt na Karlštejně

Pojďte se s námi vypravit do jednoho z nejromantičtějších hotelů v naší zemi, který se nachází na břehu řeky Berounky přímo pod hradem Karlštejn. Pobytový balíček vám nabídne stylové ubytování, romantickou večeři i vyjížďku kočárem na samotný hrad nabo vyhlídkový let nad Karlštejnem a okolím.

Zde je kompletní program Romantického pobytu na Karlštejně: tentokrát jsme pro vás připravili ubytování v hotelu 4* standardu v populární lokalitě přímo pod hradem Karlštejn. Stylově vybavené hotelové pokoje vám poskytnou maximálně komfortní ubytování.

Během pobytu si pochutnáte na snídaních formou buffe (nebo á la carte) a hlavně na romantické večeři v hotelové restauraci (případně v letních měsících na terase na břehu Berounky).
Jako zlatý hřeb tohoto pobytu je buďto vyjížďka kočárem až na samotný hrad Karlštejn. Kočár bude přistaven přímo před hotelem a poté již nic nebude bránit vaší královské cestě na hrad. Pokud byste však raději dali přednost vidět hrad z ptačí perspektivy tak pro vás je zde druhá možnost a to vyhlídkový let nad hradem Karlštejn a dalšími zajímavými místy středních Čech. Případně jako třetí alternativa pokud byste se rozhodli spíše pro pobyt ve znamení relaxace je možné zvolit privátní pronájem hotelového wellness s vířivkou, finskou saunou a fitness. Preferovaná varianta je zcela na vás (případně na obdarovaných).

K Romantickému pobytu na Karlštejně lze doobjednat

K balíčku Romantický pobyt na Karlštejně je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár – 3 000 Kč, 2) Vyhlídkový let nad hradem Karlštejn a zámkem Dobříš pro pár z nedalekého letiště (pokud není součástí balíčku) – 2 999 Kč, 3) Privátní pronájem hotelového relaxačního centra s vířivkou, finskou saunou a fitness – 2 500 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Ostatní služby

Buďto přímo v hotelu nebo v jeho blízkosti můžete též využít následujících služeb: hotelové relaxační centrum, golfové hřiště, sportovní areál s tenisovými kurty či jízdárna. Okolí hotelu dále poskytuje ideální možnosti pro cyklistiku, pěší turistiku, vodní sporty a rybaření.

Vybavení pokoje

Stylové pokoje hotelu 4* standardu poskytují maximálně komfortní ubytování. Každý pokoj je vybaven satelitní LCD TV, telefonem, Wi-Fi internetovým připojením, trezorem, minibarem, pracovním stolem, sprchovým koutem nebo vanou, vysoušečem vlasů, koupelovou kosmetikou na přírodní bázi.

Stravování

V ceně balíčku Romantický pobyt na Karlštejně jsou zahrnuty snídaně formou buffetu / a la carte na každé ráno pobytu a jedna romantická večeře ve formě tříchodového menu pro pár. Hotelová restaurace společně s letní terasou vám může ideálně posloužit i na další chody během pobytu. V letních měsících jistě ochutnáte speciality z grilu případně některé z rybích lahůdek.

Lokalita romantického pobytu

Střední Čechy – Karlštejn – hotel Mlýn se nachází na břehu Berounky pod hradem Karlštejn

Zajímavosti okolí

Samozřejmostí je návštěva hradu Karlštejn, na který Vás doveze kočár. Další hrady z okolí, které zcela jistě stojí za Vaší návštěvu jsou Křivoklát, Točník či Žebrák. Dále byste neměli vynechat zámky Hořovice, Svináře či Lány. Pro poznávání přírodních krás doporučujeme turistické trasy v okolí lomu Amerika, které nabízí ideální podmínky pro fotografování.

Ostatní

Romantický pobyt na Karlštejně je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc je 3 000 Kč pro pár), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty.

Cena

10 999 Kč za pár  (5 499 Kč / osoba)  hodnota pobytu 440 bodů

Karlštejn ubytování víkend pro dva na hradě víkendové pobyty - Karlštejn víkendové pobyty ubytování Karlštejn romantický víkend na Karlštejně víkend pro dva na Karlštejně romantická noc na Karlštejně jízda kočárem na Karlštejn romantická noc hotely Karlštejn noc pro dva Karlštejn romantický pobyt na Karlštejně noc Karlštejn hotely levně karlstejn romantický pobyt na hradě Karlštejn hotely levně karlstejn romantický pobyt na hradě Karlštejn hotely levně karlstejn romantický pobyt na hradě Karlštejn romantický víkend na Karlštejně

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.