Víkendový pobyt u zámku v Hluboké nad Vltavou

Hluboká nad Vltavou je tou nejlepší destinací na romantický pobyt. Pojeďte si do Hluboké vychutnat 4* ubytování doplněné o lahodnou stravu, relaxaci ve wellness a prohlídku populárního zámku nebo relaxační masáže.

Zde je kompletní program balíčku Víkendový pobyt u zámku v Hluboké nad Vltavou: jak již úvod napověděl, připravili jsme pro vás ubytování ve 4* hotelu, který se nachází přímo pod zámeckou dominantou v Hluboké nad Vltavou. Součástí balíčku jsou snídaně formou švédských stolů a jedno tříchodové večerní menu dle výběru v hotelové restauraci. Na chvíle příjemné relaxace budete moci zajít každý den do hotelového wellness centra (bazén, vířivka, sauna a infrasauna). Na poznání zámku zase ideálně poslouží vstupenky na reprezentační zámecký kruh. Pokud byste však dali před návštěvou zámku přednost relaxaci je možné vstupenky vyměnit za relaxační masáž zádové sestavy pro každého z páru nebo druhé tříchodové večerní menu (výběr je zcela na vás a stačí nahlásit při rezervaci termínu pobytu).

K pobytu na Hluboké lze doobjednat

K pobytu v Hluboké nad Vltavou je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně – 2 400 Kč, 2) Druhá romantická večeře pro pár – 1 000 Kč, 3) Vyjížďka kočárem po Hluboké s přistavením kočáru před hotel – 1 800 Kč, 4) Welcome set – láhev sektu a kytice růží na pokoji – 1099 Kč, 5) Pohoštění na pokoj – variace lahodných sýrů s lahví výběrového vína – 599 Kč, 6) Balíček Relax – medová masáž a medový zábal pro dámu, rekondiční masáž pro pána – 1 599 Kč, 7) Balíček Hluboká Exklusive – čokoládová masáž a čokoládový zábal pro dámu a thajská masáž aromatickými oleji pro pána – 1 999 Kč, 8) Vyhlídkový let nad zajímavými místy jižních Čech (létá se celoročně) – 2 999 Kč, 9) Golf Hluboká – 2x Green fee na 18 jamkové hřiště + hodinový soukromý trénink s trenérem – 4 220 Kč, 10) Beauty balíček – líčení od profesionální vizážistky pro dámu, klasická regenerační masáž pro pána – 1 399 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Elegantně zařízené pokoje hotelu čtyřhvězdičkové kategorie zcela jistě potěší i náročné klienty. Každý pokoj disponuje sociálním zařízením, TV – SAT, připojením na internet, telefonem, trezorem i minibarem.

Stravování

V ceně balíčku jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů a tříchodová romantická večeře pro pár. K dispozici vám bude stylová hotelová restaurace a caffe bar s letní terasou. V případě zájmu lze k pobytu doobjednat polopenzi či plnou penzi.

Lokalita víkendového pobytu

Hluboká nad Vltavou (hotel se nachází v blízkosti zámku)

Zajímavosti okolí

Na zámek Hluboká to budete mít “co by kamenem dohodil“ a i blízké okolí Vám nabídne mnoho příležitostí na zajímavý výlet. Přímo v Hluboké se nachází ZOO Ohrada a Aquapark. Nedaleko je zřícenina hradu Karlův Hrádek, historický Český Krumlov či České Budějovice.

Ostatní

Víkendový pobyt u zámku v Hluboké je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), kdy je v hotelu klidněji případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 400 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem. Dle soutěže Czech hotel awards se jedná o nejlepší 4* hotel v jižních Čechách za loňský rok.

Cena

6 999 Kč pro pár  (3 499 Kč / osoba)  hodnota pobytu 280 bodů

romantická noc Hluboká romantická noc na Hluboké romantický večer pro dva ubytování Hluboká nad Vltavou hotely romantický večer na Hluboké víkendové pobyty - Hluboká romantická večeře romantická noc v Hluboké ubytování Hluboká levně romantická noc v Hluboké ubytování Hluboká levně romantická noc v Hluboké pro dva

Mapa

Z hodnocení klientů

Pobyt se nám vydařil - partnerka byla nadšená takže velká spokojenost a děkujem. Pokud bych měl do hodnocení něco vypíchnout tak mě moc chutnalo v hotelové restauraci a velká pochvala jednoznačně šikovné paní masérce, která jak jsem zažil několikrát na jiných pobytech jen "neplácala", ale skutečně poctivě masírovala a ulevila mým bolavým zádům. Martin Rychnovský

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.