Pobyt s dětmi v Beskydech

Pobyt s dětmi vás zavede do čisté beskydské přírody a nabídne vám lahodnou polopenzi formou rautových stolů, vstup do bazénu, saunového světa a samozřejmě mnoho možností na sportování, relaxaci, túry, aktivity pro děti či odpočinek, které tato oblíbená lokalita nabízí pro vydařený rodinný pobyt.

Zde je kompletní program Pobytu s dětmi v Beskydech: tentokrát jsme pro vás připravili ubytování v oblíbeném hotelu pod Beskydskými hřebeny. Hotel je obklopen lesy a nabízí krásný výhled do údolí řeky Bečvy a na horské hřebeny Pusteven a Radhoště. Připraveny pro Vás budou moderně zrekonstruované hotelové pokoje / apartmány kategorie Lux. Součástí pobytu je polopenze, kterou si vychutnáte v hotelové restauraci formou studených a teplých rautových stolů.

Pestré možnosti na poznávání okolních krás, turistiku či letní i zimní sportovní vyžití doplníme o každodenní vstup do hotelového wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem, saunovým světem a fitness centrem. Děti jistě navštíví velkou dětskou hotelovou hernu, hrnčířskou dílnu, bohaté sportovní možnosti hotelového areálu či letní dětské animační programy. Pobyt s dětmi v Beskydech poskytne vydařené tři dny pro každého člena rodiny.

K Pobytu s dětmi v Beskydech lze doobjednat

K Pobytu s dětmi v Beskydech  je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o další noc pro celou rodinu – 3 380 Kč 2) Balíček rodinný relax – masáž obličeje pro dámu, reflexní masáž pro pána a perličková lázeň pro dítě – 1 250 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Pobytový balíček Vám nabízí ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích / apartmánech kategorie Lux v oblíbeném beskydském hotelu. Součástí každého pokoje je koupena s WC, kvalitní nábytek z masivního modřínového dřeva, LCD televizor, pracovní stůl s křeslem, telefon, Wi-Fi připojení k internetu a fén. Na pokoj je v případě zájmu možné přidat dětskou postýlku.

Stravování

Během pobytu je pro každého člena rodiny připravena lahodná polopenze v hotelové restauraci. Snídaně formou bufetových stolů doplní večeře formou rautových stolů s pestrým výběrem teplé a studené kuchyně.

Lokalita pobytu s dětmi

Beskydy – Rožnovsko – Horní Bečva

Zajímavosti okolí

Pobyt v Beskydech Vám nabídne mnoho možností na poznávání krás naší vlasti. Kouzelná příroda Beskyd, která hotel obklopuje je jako dělaná na procházky, túry, lyžování či výlety na kolech. Mezi alternativy na zajímavý výlet rozhodně patří: rozhledna Sůkenická, vrchol Pustevny, aquapark ve Frenštátu pod Radhoštěm, Valašské muzeum a skanzen v Rožnově pro Radhoštěm, gotický hrad Štramberk, muzeum Tatry v Kopřivnici či hrad Hukvaldy.

Ostatní

Pobyt s dětmi v Beskydech je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní pro celou rodinu je 3 380 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty (parkování je již zahrnuto v ceně pobytu), hotel nabízí i pokoje pro handicapované hosty. Domácí mazlíčci mohou spokojeně na pobyt cestovat s Vámi. Pobyt je kalkulován na 2 dospělé a jedno dítě do 12 let. Cena za pobyt pro druhé dítě do 12 let činí 1 290 Kč, u starších dětí je doplatek 690 Kč za celý pobyt.

Cena

8 999 Kč za celou rodinu  (hodnota pobytu 360 bodů)

wellness víkendwellness pro dvapobyt s dětmi wellnesswellness pobytypobyt Beskydywellness pobyt Beskydyrodinný pobyt beskydyprodlouženývíkend pro dva bílé karpatyByskydy wellness pobytywellness víkend Beskydy  pobyt pro rodiny s dětmi

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.