Romantická noc u Lednického zámku

Romantická noc v Lednicko-Valtickém areálu vás zavede do tohoto krásného koutu jižní Moravy a nabídne vám stylové ubytování, lahodnou polopenzi, vyjíždku kočárem nebo plavbu lodí po zámecké Dyji.

Zde je kompletní program pobytu Romantická noc u Lednického zámku: ubytujeme Vás v komfortním hotelu 4* kategorie, který se nachází v samém srdci Lednicko-Valtického areálu, přímo na okraji zámeckého parku v Lednici.

Pokud se chcete důkladně seznamit se zajímavými místy, tak využijete plavbu lodí po “zámecké” Dyji ,během které proplujete okolo pamětihodností Lednicko-Valtického areálu. Pokud by Vás plavba nelákala můžete zvolit vyjíždku kočárem zámeckým areálem nebo vstupenky na zámecký okruh (preferovanou volbu stačí uvést do objednávkového formuláře nebo při rezervaci termínu pobytu). Dále je zastoupena i lahodná strava. Pochutnáte si jak na snídani formou švédských stolů, tak na večeři pro pár servírované v hotelové restauraci.Navíc během letních měsíců budete moci neomezeně užívat venkovní bazén se slanou vodou na hotelové zahradě.

K pobytu na Romantická noc u Lednického zámku lze doobjednat

K pobytu Romantická noc u Lednického zámku je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů pro pár – 2 700 Kč, 2) Welcome set po příjezdu – láhev sektu a občerstvení na pokoji – 799 Kč, 3) Balíček Lednice – vstupenky na zámek Lednice a do zámeckého skleníku – 900 Kč 4) Balíček masáží – aroma masáž pro dámu, regenerační masáž hlavy pro pána – 1 780 Kč, 5) Balíček Relax – masáž éterickým olejem pro dámu pro dámu, klasická masáž pro pána – 1 780 Kč, 6) Balíček Radost – vstupenky na zámek v Lednici a vyjíždka kočárem po zámeckém areálu (sezonně) – 1 200 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Komfortně vybavené pokoje čtyřhvězdičkového hotelu poskytují kvalitní ubytování. Do standardní výbavy každého pokoje patří: moderně řešená koupelna, WC, telefon, internetové připojení, TV se SAT a minibar. Pokoj zároveň disponuje balkonem, který nabízí výhled do lužního lesa.

Stravování

V ceně pobytu je zahrnuta snídaně formou švédských stolů a večeře pro pár formou výběru z menu v hotelové restauraci. K dispozici vám mimo hotelové restaurace bude i hotelový vinný sklípek a vinotéka.

Lokalita pobytu pro dva

Jižní Morava – Lednice (hotel se nachází naproti zámku)

Zajímavosti okolí

Jak již bylo zmíněno, hotel se nachází přímo v srdci Lednicko – Valtického areálu, který součástí UNESCA a který Vám nabídne mnoho možností na zajímavé výlety. Zde přikládáme jen několik tipů: Valtice, Minaret, Janův hrad, Rybniční a Lovecký zámeček, Apollonův chrám, Obelisk či Tři Grácie. Pokud se vypravíte do nedalekého okolí tak Mikulov či CHKO Pálava. Necelých 90 Km je vzdálena Vídeň.

Ostatní

Pobytový balíček Romantická noc u Lednického zámku lze absolvovat i kdykoliv v průběhu pracovního týdne, případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 2 700 Kč). Parkování je zajištěno na uzavřeném parkovišti přímo v areálu hotelu (parkoviště je monitorováno kamerovým systémem). Hotel disponuje bezbariérovým přístupem. Domácí mazlíčci mohou na pobyt cestovat s Vámi. Hotel se stal nejlepším 4* hotelem pro jihomoravský kraj v loňském roce.

Cena

4 899 Kč za pár  (2 449 Kč / osoba) hodnota pobytu 196 bodů

jižní morava ubytovánílednicko valtický areál ubytováníhotely lednicelednicko valtický areál hotelyhotely jižní moravavíkend jižní moravaubytování lednicejižní morava ubytovánípobyt jižní moravazámek lednice - ubytováníhotely lednicezámek lednice - ubytování levné

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.