Pobyt v apartmá na zámku tří císařů

Vypravte se na zámek tří císařů (Karla IV, Zikmunda a Rudolfa II) a vychutnejte si ubytování ve výběrovém aparmá s postelí s nebesy, lahodnou plnou penzi, piknik v zámeckém parku, program zaměřený na poznávání i relaxaci v podobě masáží a privátního wellness.

Zde je kompletní program balíčku Pobyt v apartmá na zámku tří císařů: jak již úvod napověděl můžete se těšit na 5* zámecké ubytování ve stylovém apartmá s posetlí s nebesy. Po příjezdu na zámek budete přivítání welcome drinkem a během pobytu si jistě užijete stravování formou plné penze (2x snídaně, 2x oběd, 2x večeře) ve středověké krčmě s dobovou atmosférou a nabídkou originálních specialit (viz Stravování). Dále na zámeckém sídle nebude chybět ani relaxace v podobě relaxačních masáží a na každý den vám bude k dispozici privátní zámecké wellness centrum s bazénem, whirpoolem, saunou a párou.

Abyste se důkladně seznámili s atmosférou místa je v programu prohlídka zámku s průvodcem i příjemné posezení v zámeckém salonku při anglickém čaji. V letních měsících vás navíc čeká piknik v prostorách anglického parku (během zimy je piknik nahrazen posezením při královské medovině a dalších lahůdkách v prostorách zámku). Před odjezdem ještě obdržíte dárek, ale hlavně si odvezete vzpomínky na nevšední zámecký pobyt s bohatým programem.

K Pobytu v apartmá na zámku tří císařů lze doobjednat

K pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně – 8 990 Kč, 2) Vyhlídkový let nad Karlštejnem pro pár – 3 199 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Výběrové zámecké apartmá, které se nachází v nejstarší části ještě původního hradu jistě osloví i náročné klienty. Součástí apartmá je oddělená ložnice s postelí s nebesy, obývací pokoj, TV-SAT, internet, telefon, koupelna s vanou, vysoušeč vlasů, minibar a WC.

Stravování

Během pobytu na zámku pro vás bude připraveno stravování formou plné penze v zámecké krčmě s dobovou atmosférou, interiérem a nabídkou originálních specialit. Zážitková gastronomie s tématicky laděnými pokrmy v prostorách středověké zámecké krčmy si vás jistě získá. Mimo plné penze je součástí pobytového balíčku i posezení v zámeckém salonku při anglickém čaji a piknik v zámeckém parku.

Lokalita

Zámek a hrad Zbiroh se nachází na rozhraní brdských lesů a CHKO Křivoklátsko (jen 45 Km z Prahy i z Plzně)

Ostatní

Pobyt v apartmá na zámku tří císařů je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné 3 dny a 2 noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 8 990 Kč pro pár), přímo v zámeckém areálu se nachází uzavřené parkoviště pro hosty.

Cena

19 999 Kč za pár  (9 999 Kč / osoba)  hodnota pobytu 800 bodů
zámecký hotel pobyt na zámku  luxusní víkend na zámku pobyt pro dva na zámku ubytování na zámku luxusní ubytování na zámku

 romantický víkend na zámku luxusní zámecký hotel romantický víkend na zámku   

 

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.