Zkrášlovací pobyt pro ženy v Poděbradech

Načerpejte energii a dopřejte svému tělu zkrášlovací a relaxační procedury během pobytu v oblíbených středočeských lázních. Kvalitní ubytování, lahodná polopenze a hlavně pestrý relaxační a zkrášlovací program čítající 10 procedur je garancí příjemně stráveného času v Poděbradech.

Zde je kompletní program Zkrášlovacího pobytu pro ženy v Poděbradech: tentokrát vám nabídneme ubytování v oblíbeném lázeňském hotelu, který se nachází na ideálním místě jak na procházky podél řeky Labe, tak směrem na lázeňskou kolonádu s fontánou v Poděbradech. Kvalitní ubytování doplníme o lahodnou polopenzi v hotelové restauraci. Snídaně formou bufetu doplní servírované večeře formou výběru z menu.

A hlavně vás budeme hýčkat. Součástí tohoto výběrového balíčku je následující relaxační program: 2x masáž zádové sestavy lávovými kameny, 2x Spa pedikúra včetně následné diagnostiky, 2x masáž étereickým olejem, 2x luxusní kosmetické ošetření obličeje a 2x reflexní masáž plosek nohou.Více procedur už by se do balíčku ani nevešlo. Pokud by na vás bylo moc masáží je možné jednu masáž nahradit za aromaterapii.

Jistě se i vydáte na procházku do krásně upravených lázeňských parků, ochutnáte místní prameny, posedíte u fontány, v některé z kaváren nebo třeba vyzkoušíte mnoho kilometrů cyklostezek vedoucích přímo od hotelu.

Ke Zkrášlovacímu pobytu v Poděbradech lze doobjednat

Ke Zkrášlovacímu pobytu pro ženy v Poděbradech je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o jednu noc včetně snídaně pro dvě dámy – 2 400 Kč, 2) Balíček Relax Speciál- 1x masáž éterickými oleji, 1x rekondiční masáž zad – 1 800 Kč, 3) Balíček masáží – 1x čínská tlaková masáž, 1x kompletní rekondiční masáž – 2 000 Kč, 4) Balíček Poděbrady – 2x akupunkturní čínská masáž a vyjížďka na koních pro dvě dámy – 2 900 Kč, 5) Balíček Zkrášlení – 2x manikúra a 2x pedikúra – 2 600 Kč, 6) Balíček Radost – 2x Luxusní ošetření pleti v kosmetickém salonu – 2 700 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Stylově vybavené pokoje oblíbeného lázeňského hotelu vám poskytnou kvalitní ubytování. Součástí každého pokoje je TV se satelitním příjmem, minibar, telefon, koupelna s vanou nebo se sprchovým koutem, toaleta a u některých pokojů klimatizace. Pokoje nabízí výhled na poděbradský zámek nebo na řeku Labe.

Stravování

Součástí pobytového balíčku v Poděbradech je polopenze. Snídaně formou bufetu doplní večeře formou výběru z menu v hotelové restauraci. Lahodné pokrmy a příjemné posezení v hotelové restauraci jsou v letních měsících ještě doplněny o možnost využít venkovní terasu s výhledem na Labe.

Lokalita wellness pobytu

Poděbrady – hotel se nachází v blízkosti Labe nedaloko zámku a centra Poděbrad

Ostatní

Zkrášlovací pobyt v Poděbradech je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 2 400 Kč), Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat na pobyt s Vámi.

Cena

11 999 Kč za pár  (5 999 Kč / osoba)  hodnota pobytu 480 bodů

  ubytování Poděbrady Poděbrady ubytování Poděbrady levné ubytování Poděbrady víkend pro dva Podebrady  Podebrady ubytovani Poděbrady víkendy pro dva Podebrady ubytovani  

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.