Zkrášlovací pobyt pro ženy v Poděbradech

Načerpejte energii a dopřejte svému tělu zkrášlovací a relaxační procedury během pobytu v oblíbených středočeských lázních. Kvalitní ubytování, lahodná polopenze a hlavně pestrý relaxační a zkrášlovací program čítající 10 procedur je garancí příjemně stráveného času v Poděbradech.

Zde je kompletní program Zkrášlovacího pobytu pro ženy v Poděbradech: tentokrát vám nabídneme ubytování v oblíbeném lázeňském hotelu, který se nachází na ideálním místě jak na procházky podél řeky Labe, tak směrem na lázeňskou kolonádu s fontánou v Poděbradech. Kvalitní ubytování doplníme o lahodnou polopenzi v hotelové restauraci. Snídaně formou bufetu doplní servírované večeře formou výběru z menu.

A hlavně vás budeme hýčkat. Součástí tohoto výběrového balíčku je následující relaxační program: 2x masáž zádové sestavy lávovými kameny, 2x Spa pedikúra včetně následné diagnostiky, 2x masáž étereickým olejem, 2x luxusní kosmetické ošetření obličeje a 2x reflexní masáž plosek nohou.Více procedur už by se do balíčku ani nevešlo. Pokud by na vás bylo moc masáží je možné jednu masáž nahradit za aromaterapii.

Jistě se i vydáte na procházku do krásně upravených lázeňských parků, ochutnáte místní prameny, posedíte u fontány, v některé z kaváren nebo třeba vyzkoušíte mnoho kilometrů cyklostezek vedoucích přímo od hotelu.

Ke Zkrášlovacímu pobytu v Poděbradech lze doobjednat

Ke Zkrášlovacímu pobytu pro ženy v Poděbradech je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o jednu noc včetně snídaně pro dvě dámy – 2 400 Kč, 2) Balíček Relax Speciál- 1x masáž éterickými oleji, 1x rekondiční masáž zad – 1 800 Kč, 3) Balíček masáží – 1x čínská tlaková masáž, 1x kompletní rekondiční masáž – 2 000 Kč, 4) Balíček Poděbrady – 2x akupunkturní čínská masáž a vyjížďka na koních pro dvě dámy – 2 900 Kč, 5) Balíček Zkrášlení – 2x manikúra a 2x pedikúra – 2 600 Kč, 6) Balíček Radost – 2x Luxusní ošetření pleti v kosmetickém salonu – 2 700 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Stylově vybavené pokoje oblíbeného lázeňského hotelu vám poskytnou kvalitní ubytování. Součástí každého pokoje je TV se satelitním příjmem, minibar, telefon, koupelna s vanou nebo se sprchovým koutem, toaleta a u některých pokojů klimatizace. Pokoje nabízí výhled na poděbradský zámek nebo na řeku Labe.

Stravování

Součástí pobytového balíčku v Poděbradech je polopenze. Snídaně formou bufetu doplní večeře formou výběru z menu v hotelové restauraci. Lahodné pokrmy a příjemné posezení v hotelové restauraci jsou v letních měsících ještě doplněny o možnost využít venkovní terasu s výhledem na Labe.

Lokalita wellness pobytu

Poděbrady – hotel se nachází v blízkosti Labe nedaloko zámku a centra Poděbrad

Ostatní

Zkrášlovací pobyt v Poděbradech je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 2 400 Kč), Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat na pobyt s Vámi.

Cena

11 999 Kč za pár  (5 999 Kč / osoba)  hodnota pobytu 480 bodů

Poděbrady ubytování Poděbrady Poděbrady ubytování Poděbrady levné ubytování Poděbrady víkend pro dva Podebrady Poděbrady víkendy pro dva Podebrady ubytovani Poděbrady víkendy pro dva Podebrady ubytovani Poděbrady víkendy pro dva Podebrady ubytovani

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.