Romantický víkend pro dva na Hluboké

Romantický víkend pro dva v Hluboké nad Vltavou dokonale skloubil pobyt v nádherném koutě jižních Čech se zajímavým programem. Pokud tedy chcete prožít tři vydařené dny s kvalitním ubytováním, lahodnou stravou, masážemi a neomezeným vstupem do relaxačního centra tak vybíráte zcela správně.

Zde je kompletní program pobytu Romantický víkend pro dva na Hluboké: tentokrát jsme pro Vás připravili ubytování v oblíbeném hotelu 4* kategorie v Hluboké nad Vltavou, který se nachází jen několik málo kroků od samotné zámecké dominanty. Ihned po příjezdu bude dáma přivítána rudými růžemi a na oba bude čekat sladké překvapení.

Během romantického víkendu si pochutnáte na snídaních formou švédských stolů a hlavně na romantické večeři při svíčkách. Dále si zaručeně nenecháte ujít prohlídku jednoho z nejvíce navštěvovaných zámků v naší zemi, který se řadí mezi evropské architektonické skvosty. Během pobytu Vás neochudíme ani o relaxační procedury. Součástí balíčku jsou dvě hodinové klasické masáže celého těla po kterých se budete cítit jako vyměnění. A jako bonus ještě přidáme neomezený vstup do hotelového relaxačního centra, které obsahuje bazén s protiproudem, whirlpool, saunu a infrasaunu během celého pobytu.

K Romantickému víkendu pro dva na Hluboké lze doobjednat

K pobytu Romantický víkend pro dva Hluboké je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Zvýhodněné prodloužení pobytu o noc včetně snídaně – 2 000 Kč, 2) Druhá romantická večeře pro pár – 1 000 Kč, 3) Vyjížďka kočárem po Hluboké s přistavením kočáru před hotel – 1 800 Kč, 4) Welcome set – láhev sektu a vstupenky na zámek Hluboká na pokoji po příjezdu – 1099 Kč, 5) Pohoštění na pokoj – variace lahodných sýrů s lahví výběrového vína – 599 Kč, 6) Balíček Relax – medová masáž a medový zábal pro dámu, rekondiční thajská masáž pro pána – 1 599 Kč, 7) Balíček Hluboká Exklusive – čokoládová masáž a čokoládový zábal pro dámu a thajská masáž aromatickými oleji pro pána – 1 999 Kč, 8) Vyhlídkový let nad zajímavými místy jižních Čech (létá se celoročně) – 3 399 Kč, 9) Golf Hluboká – 2x Green fee na 18 jamkové hiště + hodinový soukromý trénink s trenérem – 4 220 Kč, 10) Beauty balíček – líčení od profesionální vizážistky pro dámu, klasická regenerační masáž pro pána – 1 399 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Elegantně zařízené pokoje hotelu čtyřhvězdičkové kategorie zcela jistě potěší i náročné klienty. Každý pokoj disponuje sociálním zařízením, TV – SAT, připojením na internet, telefonem, trezorem i minibarem.

Stravování

V ceně balíčku Romantický víkend pro dva na Hluboké jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů a tříchodová romantická večeře pro pár. K dispozici Vám bude stylová hotelová restaurace a caffe bar s letní terasou. V případě zájmu lze k pobytu Romantický víkend pro dva na Hluboké doobjednat polopenzi či plnou penzi.

Lokalita romantického víkendu

Hluboká nad Vltavou (hotel se nachází v blízkosti zámku)

Zajímavosti okolí

Na zámek Hluboká to budete mít “co by kamenem dohodil“ a i blízké okolí Vám nabídne mnoho příležitostí na zajímavý výlet. Přímo v Hluboké se nachází ZOO Ohrada a Aquapark. Nedaleko je zřícenina hradu Karlův Hrádek, historický Český Krumlov či České Budějovice.

Ostatní

Romantický víkend pro dva na Hluboké je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), kdy je v hotelu klidněji případně na delší dobu například prodloužený víkend (zvýhodněná cena za noc navíc se snídaní a wellness je 2 000 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem. Dle soutěže Czech hotel awards se jedná o nejlepší 4* hotel v jižních Čechách za loňský rok.

Cena

7 999 Kč za pár  (3 999 Kč / osoba)  hodnota pobytu 320 bodů

romantická noc Hluboká romantická noc na Hluboké romantický večer pro dva ubytování Hluboká nad Vltavou hotely romantický večer na Hluboké víkendové pobyty - Hluboká romantická večeře romantická noc v Hluboké ubytování Hluboká levně romantická noc v Hluboké ubytování Hluboká levně romantická noc v Hluboké pro dva

Mapy

Z hodnocení klientů

Chtěla bych vám moc poděkovat za celou organizaci narozeninového překvapení pro mého partnera v Hluboké. Na hotelu nám vyšli se vším vstříc, pokoj byl krásně vyzdobený a za dort prosím ještě jednou poděkujte - byl jak vzhledově tak chuťově vynikajicí. Užili jsme si i masáže s wellnes a už plánujmeme kdy si dáme repete :-). Pavla Cmíralová

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.