Romantický víkend na středověkém zámku

Romantický víkend na středověkém zámku představuje nevšední zážitek pro každý zamilovaný pár. Po dobu víkendu se stane Vašim novým domovem středověký zámek, který se nachází na skalách v krásné krajině Českého ráje. Romantické ubytování doplníme o lahodnou polopenzi a relaxační masáže pro každého z páru.

Zde je kompletní program pobytu Romantický víkend na středověkém zámku: jak již bylo zmíněno v úvodu, tentokrát Vás ubytujeme přímo na středověkém zámku v Českém ráji. Zámecký hotel 4* standardu, který nedávno prošel rekonstrukcí Vám nabídne stylové ubytování. Během pobytu si pochutnáte na snídaních formou bufetu a na dvou tříchodových večeřích v oblíbeném zámeckém restaurantu .

Okolí zámku Vám poskytne nepřeberné množství alternativ na procházky, túry, cyklovýlety, poznávaní hradů a zámků či sportovní vyžití. Ve skladbě romantického víkendu nechybí ani relaxace v podobě dvou aromatických masáží zádové sestavy a vstupu do hotelového wellness centra pro pár. Jako bonus je součástí balíčku vstup na zámeckou vyhlídkovou věž, která nabízí krásný výhled po Českém ráji. Kouzelný zámek, krásné okolí a zajímavý program dají dohromady vydařený zámecký pobyt.

K Romantickému víkendu na středověkém zámku lze doobjednat

K pobytu Romantický víkend na středověkém zámku je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze pro pár – 3 225 Kč, 2) Vyhlídkový let nad dominantami Českého ráje během, kterého budete mít jedinečnou příležitost si prohlédnout a nafotit hrady a zámky z ptačí perspektivy – cena 3 999 Kč, 3) Balíček Relaxace – medová masáž pro dámu a masáž lávovými kameny pro pána – 1 600 Kč, 4) Balíček Zámecký relax – zkrášlující koupel pro dámu a reflexní masáž pro pána – 1280 Kč, 5) Balíček Harmonie – kosmetické ošetření obličeje pro dámu a aromatická lázeň pro pána – 1500 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Nově zrekonstruované pokoje standardu 4*, které se nachází přímo v zámeckých prostorách Vám poskytnou komfortní ubytování. Každý pokoj je vybaven koupelnou, WC a TV se SAT.

Stravování

V ceně pobytu Romantický víkend na středověkém zámku je zahrnuta polopenze. Můžete se těšit na snídaně formou bufetu (případně výběrem z menu) a dvě lahodné večeře pro pár formou výběru z menu ve stylovém zámeckém restaurantu. V některých termínech jsou večeře poskytovány formou rautových stolů.

Lokalita romantického víkendu

Český ráj – zámecký hotel se nachází 5 Km od Turnova

Zajímavosti okolí

Český ráj nabízí na nevelkém území množství zajímavých míst, která stojí za návštěvu. Duch minulosti na Vás dýchne na hradech Kost, Valdštejn, Valečov, Frýdštejn, Trosky či Rotštejn a zámcích – Hrubý Rohozec, Humprecht, Mnichovo Hradiště. Naleznete zde  památky lidové architektury či skalní města. Necelých 25 Km je vzdálený Liberec s aquaparkem a ne o moc dále se rozprostírají Krkonoše.

Ostatní

Romantický víkend na středověkém zámku je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc s polopenzí je 3 225 Kč), u hotelového areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

Cena

8 799 Kč za pár  (4 399 Kč / osoba)  hodnota pobytu 352 bodů

víkend na zámkuubytování na zámkuvíkend na zámkuromantický víkend na zámkuvíkend na zámkuromantický víkend na zámkuvíkend na zámkuromantický víkend na zámkuvíkend na zámkuvíkendy na zámku romantické

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.