Wellness víkend v Železných horách

Moderní wellness hotel 4* standardu v ideální destinaci na výlety s mnoha možnostmi na sportovní vyžití a relaxaci, lahodná polopenze v hotelové restauraci, relaxační masáže, privátní pronájem wellness centra pro pár i neomezené užívání wellness služeb hotelu jsou jen některá lákadla pobytového balíčku v Železných horách nedaleko přehrady Seč.

Zde je kompletní program balíčku Wellness víkend v Železných horách: jak již úvod napověděl, tentokrát se můžete těšit na vydařený wellness pobyt v Železných horách nedaleko Seče. Moderní 4* hotel s kvalitně vybavenými pokoji vám jistě poskytne velice příjemné ubytování. Součástí pobytu je lahodná polopenze v hotelové restauraci (více viz Stravování).

Během pobytu si užijete chvíle příjemné relaxace. Pro každého z páru je připravena klasická masáž zádové sestavy, dále si vychutnáte privátní pronájem wellness centra s vířivkou, parní saunou finskou saunou a vnitřním bazénem (včetně sektu, relaxační hudby, vonných esencí a svíček). Dále budete moci během celého pobytu neomezeně využívat hotelové wellness s bazénem a fitness. Okolí hotelu je ideální na výlety za poznáním, turistiku, cyklovýlety či sportovní vyžití (venkovní bazén, venkovní posilovna, tenisové kurty, outdoorové hřiště, kulečník, horolezecká stěna, minigolf, venkovní kuželky, bowling či půjčovna kol a loděk). Pokud tedy hledáte aktivní víkend s pestrým relaxačním program v hezké lokalitě, tak můžeme tento pobyt v Železných horách vřele doporučit.

K Wellness víkendu v Železných horách lze doobjednat

K Wellness víkendu v Železných horách je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár – 2 600 Kč, 2) Balíček masáží – relaxační masáž pro dámu a klasická masáž pro pána – 1 690 Kč, 3) Balíček Hit – manikúra a pedikúra pro dámu, klasická celková masáž pro pána – 2 200 Kč. Doobjednávky k víkendovému pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Moderně vybavené hotelové pokoje 4* standardu nabídnou komfortní ubytování. Součástí výbavy každého pokoje je klimatizace, satelitní LCD TV, Wi-Fi připojení, minibar, telefon, trezor, pohodlné postele s vysokými matracemi, protialergické ložní prádlo, psací stůl a křesílka, koupelna se sprchovým koutem s podlahovým vytápěním a fén (župany jsou k zapůjčení). Na pokoj je možné přidat dětskou postýlku či přistýlku.

Stravování

V ceně wellness víkendu je zahrnuta lahodná polopenze v hotelové restauraci. Snídaně formou švédských stolů doplní večeře formou výběru z menu a nechybí ani posezení při kávě a sladké pochoutce. Součástí hotelové restaurace je i slunná venkovní terasa, kde probíhá pravidelně grilování a hotelová kavárna.

Lokalita wellness víkend

Železné hory – Časlavsko nedaleko Sečské přehrady

Ostatní

Wellness víkend v Železných horách je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 600 Kč). Parkování je pro hosty připraveno přímo v areálu hotelu.

Cena

8 999 Kč za pár  (4 499 Kč / osoba)  hodnota pobytu 360 bodů

wellness pobyt železné horyrelaxační pobyt sečhotely železné horywellness železné horywellness hotel železné horyhotely s wellnesswellness hotel železné hory ubytováníželezné horywellness víkend pobytwellness hotel železné hory ubytováníželezné hory wellness víkend pobyt

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.