Relaxační víkend pro ženy v Náchodě

Relaxační víkend pro ženy vás zavede do oblíbeného wellness hotelu a nabídne kvalitní ubytování, lahodnou polopenzi formou rautových stolů, moho možností na výlety i pestrý relaxační program.

Zde je kompletní program pobytového balíčku Relaxační víkend pro ženy v Náchodě: tentokrát vás vypravíme do wellness hotelu na okraji Náchoda, kde si užijete víkend plný relaxace. Během pobytu si pochutnáte na polopenzi – snídaně i večeře budou připraveny formou studených a teplých rautových stolů v hotelové restauraci.

A lahodnou stravu doplní i slíbená porce relaxace. Můžete se těšit na privátní odpočinek ve whirpoolu, který bude pouze pro vás připraven na každý den pobytu, na příjemné prohřátí těla během relaxace v infrakabině a k tomu navíc přidáme jednorázový pronájem hotelového bazénu.

K Relaxačnímu víkendu pro ženy lze doobjednat

K pobytu Relaxační víkend pro ženy je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně švédskými stoly pro dvě dámy – 2 400 Kč 2) Balíček procedur – klasická masáž zádové sestavy doplněná o regenerační zábal a prohřátí v infrasauně pro jednu dámu – 1 900 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Komfortně vybavené pokoje oblíbeného wellness hotelu Vám nabídnou velice kvalitní ubytování. Můžete se těšit na pokoj zařízený vkusným nábytkem v moderním zámeckém stylu. Součástí každého pokoje je koupelna, WC, LCD – TV, psací stůl s taburetkou, telefon s přímou volbou a připojení k internetu.

Stravování

Během relaxačního víkendu si pochutnáte na lahodné polopenzi. Můžete se těšit na snídaně i večeře formou teplých a studených buffetových stolů (případně večeře formou tříchodového menu v období nižší obsazenosti hotelu) v hotelové restauraci. Útulná restaurace v rustikálním stylu vám nabídne nejen vybrané pochutiny, ale i svou jedinečnou atmosféru.

Lokalita relaxačního víkendu

Královehradecký kraj – Náchod

Zajímavosti okolí

Hotel se nachází ve výborné lokalitě na zajímavé výlety. Z mnoha možností vybíráme například Adršpašsko – teplické skály, stolovou horu Ostaš, Babiččino údolí v Ratibořicích, ZOO a Safari ve Dvoře Králová, zámek Kuks, skalní město Broumovské stěny, renesanční zámek Opočno, historický Náchod či vyhlášené polské lázně Kudowa Zdroj.

Ostatní

Relaxační víkend pro ženy je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 400 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází uzavřené parkoviště pro hosty. Hotel disponuje pokojem pro handicapované klienty i bezbariérovým přístupem. Domácí zvířata mají vstup povolen.

Cena

6 999 Kč za dvě dámy (3 499 Kč / osoba)  (hodnota pobytu 280 bodů)

wellness víkend pohádkový wellness víkend   wellness víkend nachod wellness víkend pro dva wellness víkend náchod wellness víkendy náchod ubytování wellness náchod wellness víkend kladské pomezí  wellness víkend pro dva kladské pomezí  wellness víkend pro dva kladské pomezí 

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.